سوندار پیچای گوگل می گوید می ایستد با جامعه; تا به حال مخالف مسلمان ممنوعیت زودتر

واشنگتن: گوگل می ایستد در حمایت از برابری نژادی فن آوری های غول پیکر, هندی-آمریکایی و مدیر عامل Sunder پیچای گفت: ابراز همبستگی با آفریقایی-آمریکایی جامعه ما در پی اعتراضات موجب مرگ در بازداشت پلیس آمریکایی جورج فلوید.

فلوید 46 ساله آمریکایی آفریقایی, رستوران, کارگر, در درگذشت, مینیاپولیس, روز دوشنبه پس از یک افسر پلیس سفید دوخته و او را به زمین. فیلم نشان داد که افسر زانو در Floyd گردن به او gasped برای نفس جرقه اعتراضات گسترده در سراسر آمریکا.

افسر پلیس اخراج شده و روز جمعه بازداشت شد و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

پیچای گفت که این شرکت تصمیم گرفته است برای به اشتراک گذاشتن آن برای حمایت از برابری نژادی در همبستگی با جامعه سیاه و سفید و در حافظه فلوید در گوگل و یوتیوب صفحات اصلی در ایالات متحده است.

“امروز ما در گوگل و یوتیوب صفحات ما به اشتراک گذاری پشتیبانی ما برای برابری نژادی در همبستگی با جامعه سیاه و سفید و در حافظه جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و دیگران که اصلا صدا” پیچای در توییتر نوشت در روز یکشنبه.

“برای کسانی که احساس غم و اندوه و خشم و غم و اندوه & ترس شما تنها نیستید” پیچای گفته های یک تصویر از گوگل جستجو صفحه اصلی است که گفت: “ما موضع خود را در حمایت از برابری نژادی و تمام کسانی که جستجو برای آن.”

پیچای شده است سازگار خود را در ایستادگی در برابر تبعیض در ایالات متحده است. قبل از زمانی که رئیس جمهور تهمت به حال ممنوعیت مهاجران از کشورهای مسلمان, پیچای گفته بود “آن را “دلسرد کننده به تحمل گفتمان در جدید…اما ما باید صحبت کردن — به خصوص آن دسته از ما که مورد حمله قرار گرفت.”

با این حال او اعتقاد پاک از اظهار نظر در مسائل مشابه در هند که در آن تابعیت متمم قانون هموار راه را برای مردم از هر دین و مذهب جز اسلام از هند و کشورهای همسایه به دنبال تابعیت در هند. همراه با ملی ثبت نام از شهروندان خانه وزیر هند اشاره کرد که کا خواهد disenfranchise جامعه مسلمان.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net