یک تانکر کامیون خمرهای شکل از طریق یک جمعیت هزار نفر از معترضان راهپیمایی در I-35W پل در مینیاپولیس فقط قبل از 6 بعد از ظهر یکشنبه.

آنها پراکنده شده و همه آنها موفق به جلوگیری از اجرای بیش از, با توجه به گزارش های اولیه.

شاهدان گفت: ده ها تن از راهپیمایان نشسته بودند و یا گرفته شده بود زانو برای یک لحظه سکوت که کامیون آمد برخورد نسبت به آنها و متوقف شد در نیمه راه در سراسر پل. سپس تظاهرکنندگان به نظر می رسد به کشیدن راننده از کامیون.

مینیاپولیس پلیس بسته در گرفت و راننده مجروح شد و به زندان. دولت وزارت امنیت عمومی گفت: این تحقیق در مورد چگونگی این کامیون رو در بسته بزرگراه.

درو واله یک معلم آموزش و پرورش ویژه در مینیاپولیس Washburn دبیرستان گفت: ماشین هنوز رانندگی در جاده بودند رفتن به آرامی به سمت راست کثیری از مردم هنگامی که کامیون آمد و به سرعت به سمت راهپیمایان.

“او را متوقف نمی. او beeping با صدای بلند و رانندگی را به یک جمعیت از مردم گفت:” واله مشخصه متزلزل. “این همان نوع از کینه توزی است که ما به ارمغان آورده ، این یک سنگدلانه بی توجهی به کسی بشریت است.”

به زودی پس از حادثه, Minnesota Department of Public Safety توئیتر خود نوشت: “بسیار نگران کننده اقدامات توسط یک راننده کامیون در I-35W تحریک جمعیت از تظاهرات مسالمت آمیز. راننده کامیون مجروح شد & گرفته شده است به یک بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات. او تحت بازداشت است. آن را به نظر نمی رسد هر معترضان برخورد با کامیون.”

هزاران نفر در راهپیمایی در اعتراض به مرگ جورج فلوید تا به حال بسته دو شهر عمده interstates در مینیاپولیس و سنت پل در بعد از ظهر یکشنبه.

Westbound ایالتی-94 در سنت پل بود تعطیل midafternoon حدود 1500 نفر سمت چپ یک تجمع در دولت و کنگره و راهپیمایی به سمت مینیاپولیس قبل از خروج در لکسینگتن پارک وی و بازگشت به شرق در خیابان دانشگاه.

St. Paul پلیس گفت: عدالت برای جورج فلوید مارس به نظر می رسد سازمان یافته و صلح آمیز است.

در مینیاپولیس هزاران نفر از افرادی که در ایالات متحده بانک ورزشگاه عبور Hennepin خیابان پل و راهپیمایی جنوب در بزرگراه بین ایالتی 35W. آنها متوقف بر روی پل و در زمان زانو شعار: “چه نام خود را ؟ جورج فلوید!”

چارلز آدامز شیکاگو بود از دیدن دختر خود را در مینیاپولیس و پیوست مارس.

“این ذهن دمیدن,” او گفت:. “من واقعا تحت تاثیر قرار گرفته بود با همبستگی و آرامش آن است. من امیدوارم که ما را در آینه نگاه کنید و متوجه باشید که این یک چیز واقعی است و آدرس آن است.”

در دیگر تحولات شهرستان Hennepin وکیل Mike Freeman یکشنبه اعلام کرد که او خواسته است سوتا دادستان کل کیت الیسون به کمک در موارد ناشی از مرگ جورج فلوید.

الیسون پذیرفته است فریمن را دعوت به یک شریک کامل در بیشتر رسیدگی در این مورد. در هفته گذشته تعدادی از مقامات منتخب خواست که الیسون را بیش از دادستان چرا که آنها نمی باید اعتماد به نفس در فریمن.

“شده اند وجود دارد تحولات اخیر در حقایق مورد که در آن به کمک و تخصص دادستان کل خواهد بود با ارزش” فریمن گفت.

فریمن و الیسون طرح در جلسه روز شنبه شروع به کار مشترک خود را در این مورد است.

قبل از پیاده روی رژیم صهیونیستی است. تیم Walz دستور بزرگراه ها و interstates شروع به بسته شدن در 5 p. m. به جای 7 p. m. و تعطیل خواهد شد گسترده تر از اصل برنامه ریزی شده.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بازگشت به startribune.com برای به روز رسانی.

کارکنان نویسندگان جان Reinan و پم Louwagie کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله