تانکر بشکه نسبت به تظاهرات و راهپیمایی در I-35W در مینیاپولیس

صلح آمیز مارس هزاران نفر از معترضان روز شنبه تبدیل به یک صحنه وحشت به عنوان یک تانکر کامیون خمرهای نسبت به جمعیت در I-35W پل در مینیاپولیس فقط قبل از 6 بعد از ظهر

مقامات دولتی می گویند که راننده کامیون ممکن است متوجه شدم این بزرگراه بسته شده بود. بدون آسیب در میان تظاهرکنندگان تایید شده اند گفتند.

صدها نفر از راهپیمایان, در مرکز شهر, مینیاپولیس, نادیده 8 p. m. مقررات منع رفت و آمد و ملاقات با خطوط پلیس و گاز اشک آور در S. خیابان واشنگتن که در آن جرم بازداشت شد.

قبلا مقامات شوم هشدار درباره ادامه آتش سوزی حملات پس از چند انبارها از مواد قابل اشتعال داشت و هر دو در محله که در آن وجود دارد در حال حاضر شده است آتش سوزی و “در ماشین ما را متوقف کرده ایم که اخیرا در این صبح” گفت: جان هارینگتون دولت امنیت عمومی کمیسر. برخی از انبارها نگاه مانند آنها شده است ممکن کاشته روز پیش و برخی تنها در 24 ساعت گذشته یا بیشتر ،

پلیس نیز پیدا کردن وسایل نقلیه به سرقت رفته با صفحات حذف شده که در حال استفاده برای حمل و نقل مواد قابل اشتعال. غارت کالا و سلاح نیز یافت شده در این اتومبیل به سرقت رفته است.

“واقعیت این است که ما دیده ایم بسیاری از آنها در بسیاری از مکان ها در حال حاضر باعث می شود ما بر این باورند که این بخشی از این الگو است که نشان می دهد که این در واقع یک سازمان فعالیت و عمل تصادفی از خشم” او گفت:.

یک نفر کشیده در بلومینگتون در حالی که رانندگی یک صفحه-کمتر خودرو اقدام به “douse ماشین خود را و آن را در آتش” است که “نه چیزی است که شما ببینید در اکثر ترافیک متوقف می شود” Harrington گفت.

او گفت: این مهم است که مردم در خانه بمانند.

مدت کوتاهی پس از 8 p. m. به معترضان در خیابان واشنگتن پل I-35W — برخی از نشستن بر روی زمین با دوچرخه خود را — در یک وقفه به عنوان آنها مواجه می شوند پلیس پوشش هر دو طرف بزرگراه. افسران منتقل شده بود تا در ورودی رمپ و مسدود کردن مردم از حرکت به عقب به جاده. پلیس نبود پیشرفت در راهپیمایان اما به ضرب گلوله گاز اشک آور در قوطی به عنوان یک هشدار است.

حدود 8:40 بعد از ظهر, پلیس شروع به بسته شدن در در یک گروه حدود 200 معترض خوشه در بابی & Steve خودرو جهان و تنظیم کردن چندین آسیب رسان دستگاه های. ده دقیقه بعد پلیس اعلام کرد بیش از یک بلندگو که همه معترضان در پارکینگ در بابی & استیو شد و تحت بازداشت و از آنها خواست به دروغ پایین.

پیشتر شاهدان در 35W پل بر روی رودخانه می سی سی پی گفت: ده ها تن از راهپیمایان نشسته بودند و یا گرفته شده بود زانو برای یک لحظه سکوت که کامیون آمد برخورد نسبت به آنها را متوقف و در نیمه راه در سراسر پل. سپس تظاهرکنندگان swarmed کابین و به نظر می رسد به کشیدن راننده از کامیون.

مینیاپولیس پلیس بسته در گرفت و راننده مجروح شد و به زندان. دولت در آن گفت: تا به حال هیچ تایید هر معترضان مجروح شده اما برخی از آنها ممکن است به دنبال مراقبت های پزشکی خود را.

Harrington گفت: بين 5000 و 6000 نفر بر روی پل در زمان. دولت گشت و BCA در حال بررسی این حادثه به عنوان یک جنایتکار مهم است.

تا آنجا که مقامات می توانید بگویید از MnDOT دوربین در زمان Harrington گفت: کامیون “بود که در اتوبان در حال حاضر به عنوان ما بسته شدن اتوبان.” شهرهای دوقلو بزرگراه شد بسته به ترافیک آغاز و در 5 p. m. روز شنبه. به نظر نمی رسد او رفت و در اطراف هر گونه موانع Harrington گفت.

او نمی دانست که اگر راننده مجروح شد با سقوط کامیون خود را و یا مخالفان.

درو واله یک معلم آموزش و پرورش ویژه در مینیاپولیس Washburn دبیرستان گفت: ماشین هنوز رانندگی در جاده بودند رفتن به آرامی به سمت راست کثیری از مردم هنگامی که کامیون آمد و به سرعت به سمت راهپیمایان.

“او را متوقف نمی. او beeping با صدای بلند و رانندگی را به یک جمعیت از مردم گفت:” واله مشخصه متزلزل. “این همان نوع از کینه توزی است که ما در اینجا آورده. این یک سنگدلانه بی توجهی به کسی بشریت است.”

ملانی راموس از مینیاپولیس گفت: “یک کامیون آمد. شاخ وافغان شد. آن را برداشت تا سرعت. آن را شخم پایین بزرگراه به معترضان. آن را وحشتناک ترین چیزی که من تا کنون دیده ام.”

دومینیک کر گفت: او می تواند بوی سوخت و شنیدن آن “ها گردش در اطراف” به عنوان تانکر با نزدیک شدن.

“او بود که در حدود 30 مایل در ساعت است. من می دانم که حداقل یک نفر که قطعا نیاز به کمک” کر گفت.

در یک پنج شنبه شب در کنفرانس خبری Gov. تیم Walz توصیف فیلم از رانندگی کامیون به جمعیت به عنوان یک “تصویر هولناک” و گفت که آن را بر “فرار” طبیعت از وضعیت اینجا را در شهرهای دوقلو.

Walz گفت: اجرای قانون بلافاصله به “محافظت از معترضان مسالمت آمیز” و که هیچ تایید موارد صدمات شامل معترضان در این زمان.

“من نمی دانم انگیزه راننده در این نقطه در زمان,” او گفت:. “اما در این نقطه در زمان به تراژدی و بسیاری از مرگ و میر یک چیز شگفت انگیز است.”

Walz گفت: راننده کامیون منتشر شده از HCMC است و در بازداشت پلیس.

هزاران نفر در راهپیمایی در اعتراض به مرگ جورج فلوید تا به حال بسته دو شهر عمده interstates در مینیاپولیس و سنت پل در بعد از ظهر یکشنبه.

Westbound ایالتی-94 در سنت پل بود تعطیل midafternoon حدود 1500 نفر سمت چپ یک تجمع در دولت و کنگره و راهپیمایی به سمت مینیاپولیس قبل از خروج در لکسینگتن پارک وی و بازگشت به شرق در خیابان دانشگاه.

St. Paul پلیس گفت: عدالت برای جورج فلوید مارس به نظر می رسد سازمان یافته و صلح آمیز است.

در مینیاپولیس هزاران نفر از افرادی که در ایالات متحده بانک ورزشگاه عبور Hennepin خیابان پل و راهپیمایی جنوب در بزرگراه بین ایالتی 35W. آنها متوقف بر روی پل و در زمان زانو شعار: “چه نام خود را ؟ جورج فلوید!”

به عنوان مقررات منع رفت و آمد به اثر رفت صدها نفر جمع شده بودند در مقابل جام مواد غذایی به تظاهرات مسالمت آمیز پلیس. آنها را گرامی داشتند فلوید با صدها دسته گل مرتب در یک دایره و برخی از تصاویر نقاشی شده و عبارات مانند “ما به شما افتخار جورج در وسط. آنها بازی Bob Marley آهنگ ها و مجموعه ای از آب و مواد غذایی است.

قبل از پیاده روی Walz دستور داده بود بزرگراه ها و interstates شروع به بسته شدن در 5 p. m. به جای 7 p. m. و تعطیل خواهد شد گسترده تر از اصل برنامه ریزی شده.

چارلز آدامز شیکاگو بود از دیدن دختر خود را در مینیاپولیس و پیوست مارس.

“این ذهن دمیدن,” او گفت:. “من واقعا تحت تاثیر قرار گرفته بود با همبستگی و آرامش آن است. من امیدوارم که ما را در آینه نگاه کنید و متوجه باشید که این یک چیز واقعی است و آدرس آن است.”

در دیگر تحولات شهرستان Hennepin وکیل Mike Freeman یکشنبه اعلام کرد که او خواسته است سوتا دادستان کل کیت الیسون به کمک در موارد ناشی از مرگ جورج فلوید.

الیسون پذیرفته است فریمن را دعوت به یک شریک کامل در بیشتر رسیدگی در این مورد. در هفته گذشته تعدادی از مقامات منتخب خواست که الیسون را بیش از دادستان چرا که آنها نمی باید اعتماد به نفس در فریمن.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا بازگشت به startribune.com برای به روز رسانی.

کارکنان نویسندگان جان Reinan Pam Louwagie خوردن Bierschbach اندی Mannix و Torey ون Oot کمک به این گزارش.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de