کوچی: مردم کرالا در حال یادگیری درس های بسیاری از حوادث و مدیریت به عنوان آنها با خطر باران های سنگین و ممکن است سیل در جهانی همه گیر. تغییرات موسمی الگوی بارندگی های شدید و متعاقب آن سیل ویرانگر مجبور ساکنان بسیاری از روستاها و شهرها در کرالا به جستجو برای مکان های امن تر در طول فصل بارانی.

باران سنگین می افتد پیش بینی آب و هوا سازمان ها و احتمال سیل آنها را مجبور به گرفتن همه ممکن است اقدامات احتیاطی. با سیل تبدیل شدن سالانه امر در دولت ساکنان سیل دشت و مناطق کم ارتفاع هستند و همه را به حرکت به مکان های امن تر به عنوان فصل موسمی آغاز می شود.

با توجه به Covid ترساندن هیچ کس می خواهد به یک فرصت است. آنها برای پیدا کردن تسکین اردوگاه باز می شود و توسط دولت انجام شده است. ساکنان از بدترین سیل زده مناطق واقعا نگران بیش از عواقب قسمت دیگری از فاجعه طبیعی. Covid در یک طرف و سیل در, دیگر, از آن خواهد شد یک فاجعه برای آنها.

“در این زمان مردم بیشتر هشدار در مورد باران های سنگین و سیل. همه گیر ترساندن اضافه کرده است به گلایه. چندین خانواده در مناطق کم ارتفاع گرفته اند و خانه ها و اسکان موقت در اجاره برای فصل بارانی. این مهاجرت موقت در طول فصل موسمی است که یک پدیده جدید گفت:” رابین K بومی Kunnukara روستا در Ernakulam district, بدترین سیل آمار منطقه است.

“همه خانه ها در بالا هواپیما شده اند در حال حاضر اجاره. کسانی که استطاعت گرفته اند آپارتمان مسکونی در شهرهای نزدیک برای اجاره در حالی که دیگران را تضمین خانه های کوچک در مکان های امن تر. به عنوان خانه های در دسترس برای اجاره و بسیاری از خانواده ها در حال حرکت به بستگان خود را’ خانه. برخی از آنها در حال حاضر منتقل اسناد و دیگر اشیاء با ارزش از جمله وسایل نقلیه. اگر ما زندگی می کنند, همراه بانک ها از رودخانه Periyar آب رودخانه هرگز وارد خانه ما در طول موسمی به جز در دو سال گذشته گفت:” M. P Shajan, convener از تنوع زیستی در کمیته Puthanvelikara panchayat در Ernakulam district.

همین روند در الووا شهر در حومه کوچی که در آن چندین ساختمان مسکونی آپارتمان کردم هولناک در سال 2018 و 2019. ساکنان آپارتمان باید ترتیبات ساخته شده را به حرکت به مکان های امن تر زمانی که باران شدت می بخشد.

در چندین روستا از دست دادن معیشت پایدار تبدیل شده است به یک چالش عمده برای صدها نفر از خانواده ها بسته به رودخانه مزارع برنج و یا کانال برای امرار معاش.

در همین حال وزارت امور خارجه دولت chalked از جامع طرح اقدام برای توانبخشی. این طرح به ترتیب چهار نوع مختلف از مراکز توانبخشی برای رده بندی کلی برای سالمندان و افراد بیمار برای کسانی که با Covid علائم و کسانی که زیر صفحه اصلی قرنطینه.

سطح آب در تمام مخازن تحت نظارت مستمر. آب مرکزی کمیسیون به تازگی اصلاح هنجارها در سطح آب حفظ شود در هر hydel سد در کشور در پی بارش باران های سنگین پیش بینی شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله