Illustration for article titled To Black People Who Say Violence Isnt a Solution

عکس: گتی ایماژ

در اعتراض به خشونت اتحاد رسید و در شهرستانها در سراسر امریکا سوخت نژادپرستانه brutalization و همراه روانی traumatization از مردم در این کشور است که ادامه دارد و حتی در طول یک کشنده بیماری همه گیر.

تبلیغات

نژادپرستانه مردم سفید و جمهوریخواهان و نژادپرست سفید جمهوری خواه رئیس جمهور باید قابل پیش بینی در پاسخ به این نیست بنابراین تظاهرات مسالمت آمیز با تظاهر نفرت در خشونت—که به آنها احترام زمانی که انجام شده توسط مردم و به نام “آزادی”—و خشم بیشتر در ضرر بودن بازدید در آجر و ملات ساختمان از آنها تا کنون نشان داده به صورت بی حد و حصر سیاه زندگی از دست رفته به علت نژاد پرستی.

اما مردم سیاه و سفید نیز پیوست اعتراض در برابر معترضان با برخی ساده لوحانه Shameik مور positing که مردم سیاه و سفید می تواند نجات خود را از سرنوشت حال شکار بودن بهتر رفتار ،

تبلیغات

آتلانتا شهردار Keisha لنس مور نیز تا به حال کلمات خشن برای کسانی که در حال کمک کردن به آنچه که او به عنوان “هرج و مرج” در شهر آخر این هفتهپس از تظاهر کنندگان آتش به یک ساختمان که در آن یک پلیس حوزه و سی ان ان مرکز قرار دارد.

“شما disgracing این شهرستان است. شما در حال disgracing زندگی جورج فلوید و هر فرد دیگری که کشته شده است در این کشور” شهردار کف chided معترضین. “اگر شما می خواهید تغییر در امریکا بروید و ثبت نام برای رای دادن.”

تاپیک های زیادی برای باز کردن در شهردار اظهارات به خصوص این فرض غلط است که نژاد پرستی در امریکا—سازمان ترور بازدید بر سیاه و سفید بدن برای قرن ها توسط مردم با بهره گیری از نهادها و سیستم های ساخته شده استوار بر سفید برتری—چیزی است که واقع می شود به کسانی که بیشتر پیموده شده توسط آن است که به حاشیه رانده شده مسئولیت به حرکت همان سیستم به انجام این کار.

در ارائه این فرض غلط که افراد مسئول در پایان نژادپرستانه و خشونت است که خشونت پاسخ به وحشیانه تعصب نیست “راه راست” برای رفع دومی سیاه افرادی که به اشتراک گذاشتن این احساسات هستند که همدست در نفی سیاه مردم بشریت—چیزی که بسیار است که مبنای ضد سیاه نژادپرستی در وهله اول.

تبلیغات

چهارشنبه شب گریه کردم سخت تر و عمیق تر از من در حالی که من قادر به پیدا کردن خواب تا ساعت اندکی از صبح روز پنج شنبه. من نمی دانم چه چیزی برای انجام با خودم بعد از خواندن در مورد جورج فلوید کشتن و دیدن تصاویری از یک زانو بر گردن او در لحظات قبل از مرگ او در سراسر رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

پیش از آن روز یکی از دوستانم به نام من مضطرب. او گفت که او تا به حال بسیاری از احساسات در پاسخ به این آخرین خبری است که او نمی دانم چه باید بکنید با آنها و یکی از احساسات خشم بود.

“نه فقط در این, در همه چیز” او افزود: مرجع نژادپرستانه microaggressions او شده است شنا کردن در آنجا او یک دختر کوچک بود حضور در کلاس مدرسه در شیکاگو است.

تبلیغات

تنها توصیه من تا به حال برای من این بود که او باید به خودش اجازه, احساس خشم, غم و اندوه, غم و اندوه, و همه چیز دیگر احساسات است که او مخفی شده بود مودبانه با این حال مدت طولانی.

من به او گفتم که من می خواهم یک تعهد خودم را به انجام همان است که تاکید خود من بشریت به عنوان یک زن پس از حادثه سال گذشته که سمت چپ من احساس disquieted با خودم.

تبلیغات

من در آسانسور یک ساختمان در مرکز شهر شیکاگو با داشتن یک گفتگو با دو نفر از همکاران من در آن زمان (که سیاه و سفید نیست) چرا من اعتقاد دارم که مهاجران مثل من ندارد و یک محل در گفتگو میان آفریقایی-آمریکایی ها و دولت ایالات متحده در مورد غرامت از تاریخی و سیستمیک موانع زده تا در برابر سابق بدان معنی است که آنها یک تجربه منحصر به فرد به عنوان سیاه و سفید مردم در این کشور است.

نه من و نه همکاران من بودند با توجه به این زن و شوهر که او نیز در آسانسور با ما تا زمانی که این زن—که سفید بود با مات موهای بور—به من تبدیل شده به عنوان آنها در طبقه خود را به نقطه در چهره من و فریاد “شما خوش شانس هستید ما حتی به شما اجازه به این کشور است.”

تبلیغات

آسانسور درب بسته قبل از من می تواند پاسخ خود را.

همکاران من در آسانسور با من نمی توانستم باور آنچه اتفاق افتاده بود و پرسید: اگر من می خواستم برای گزارش این حادثه به ساختمان امنیت. اما من گفتم نه و خندید گفتن آنها آن را یک معامله بزرگ است. من نگه داشته و خنده در مورد آن که تمام روز در محل کار و در هر زمان که هر کسی خواست در مورد آن خجالت و شرم و خشم حباب زیر پوست من به عنوان زن ناجوانمردانه حمله پخش را از طریق ذهن من است.

تبلیغات

من نگه داشته از خنده چرا که در آن زمان در امریکا زندگی به من آموخته بود که ناخودآگاه واکنش راه من به طور غریزی می خواهید در پاسخ به نژادپرست پرخاشگری است درست نیست.

من یاد گرفته بودم به خفه احساسات من در سکوت طی اولین کار من در اینجا به عنوان یک همراه پرواز, زمانی که من می شنوید گاه به گاه نژادپرستی است که به ضرب گلوله از دهان من سفید همکاران و کسانی که غیر از مردم سیاه و سفید رنگ کاملا بدون هیچ تحریک. من کشید آرام نگه داشته در این indignities هر زمان که من تنها سیاه و عضو کار در یک خدمه می ترسم از اینکه سرد کردن و یا متهم به “بازی مسابقه کارت.”

تبلیغات

من چند سال اول زندگی در این کشور به عنوان یک فرد سیاه و سفید من مجبور به بحران هویت است. من می خواهم در جامائیکا یادگیری در مورد مارکوس Garvey و آواز آهنگ رگی ضد نژادپرستانه شورش و هرگز یکی به نگه داشتن دهان من بسته در مورد مسائل مربوط به عدالت و انصاف و حتی به عنوان یک دختر کوچک.

اما هیچ چیز شما می توانید آماده برای زندگی تجربه ضد سیاه نژادپرستی در ایالات متحده آمریکا است.

تبلیغات

تعصب—بزرگ (مانند خشونت پلیس) و یا کوچک (مانند جوک های نژادپرستانه)—آمریکا تفریح و سرگرمی مورد علاقه و افرادی که لذت بردن از آن همواره خشم در افراد سیاه و سفید است که در پاسخ انفجاری که انسانیت ما است denigrated و ما اجسام در حال blotted چرا که آنها فکر نمی کنم ما انسان هستند.

چه سیاه است مردم را بهانه ای ؟

چرا ما شرم سرکوب و محروم برای واکنش نامنظم به تروما? چرا برخی از ما بر این باورند که مردم در واکنش به نژادی و سوء استفاده در درجه اول باید در نظر گرفته شود با این موضوع که آیا می توان آن را “راه حل” به خارجی ما ظلم? چرا ما تلویحا قبول این ایده که مردم سیاه و سفید نمی تواند به احساس می کنید ؟

تبلیغات

من حتی نمی تواند شروع به تصور کنید که چاه عمیق از تروما احساس نسل از آمریکایی های سیاه و سفید که خون drenches این کشور پرچم در کلمات فنی لو آهوجا.

آنچه که من می توانید تصور کنید و همدردی با صدمه به خود می آید که با انکار خود بشریت.

تبلیغات

و من نمی خواهد در محکوم کردن هر فرد سیاه و سفید برای تایید خود انسانیت و احساس است که خشم و استفاده از آن برای آتش زدن به سرمایه های ساخته شده در بدن خود را بدون مزد اجداد—به جای اجازه دادن به آن را رایت آنها زنده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de