دهلی نو: هند در حال حاضر در 7 موقعیت (جلوتر از فرانسه و آلمان) از نظر گسترش Covid-19 بیماری همه گیر. روز یکشنبه آن را شروع به پریدن کرد و دو موقعیت با توجه به بالاترین-یک روز افزایش تا کنون با 8,392 موارد جدید.

به عنوان هند شروع به باز کردن خود از دقیق ترین مستند این کشور تا به حال دیده, تعداد رمان coronavirus موارد باید شروع به تیراندازی برانگیزتر نگرانی است که بدترین و در عین حال آمده است.

با توجه به COVID19India.org مجموع موارد توسط صبح روز دوشنبه شد 1,90,791 و مرگ 5408.

مرگ و میر به علت COVID-19 ثبت نام بزرگترین واحد-بعد خوشه از 230 تا چهار شنبه 8 صبح با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

“Aaround 48.19 درصد بیماران بهبود یافته اند تا کنون,” ارشد وزارت بهداشت گفت.

از 230 مرگ و میر گزارش شده از صبح روز یکشنبه 89 در ماهاراشترا 57 در دهلی 31 در گجرات 13 در تامیل نادو 12 در اوتار پرادش, هشت, West Bengal, هفت, Madhya Pradesh, پنج, در, Telangana سه در کارناتاکا دو در آندرا پرادش و در بیهار پنجاب و راجستان.

از مجموع 5,394 مرگ و میر, Maharashtra در صدر شمارش با 2,286 مرگ و میر به دنبال گجرات با 1,038 مرگ و میر دهلی نو با 473, Madhya Pradesh با 350, West Bengal با 317, Uttar Pradesh با 213 راجستان با 194,Tamil Nadu با 173 Telangana با 82 و آندرا پرادش با 62 مرگ و میر.

مرگ و میر رسیده 51 در کارناتاکا و 45 در پنجاب.

جامو و کشمیر به گزارش 28 مرگ و میر به دلیل این بیماری بیهار 21, Haryana دارای 20 مرگ و میر در کرالا است نه در حالی که Odisha به گزارش هفت مرگ و میر تا کنون.

هیماچال پرادش, Jharkhand و Uttarakhand ثبت نام کرده اند پنج COVID-19 مرگ و میر در هر حالی که Chandigarh و آسام ثبت کرده اند چهار مرگ و میر هر یک تا کنون.

مگالایا و Chhattisgarh گزارش داده اند که یکی COVID-19 مرگ و میر هر یک با توجه به وزارت اطلاعات.

بیش از 70 درصد از مرگ و میر ناشی از بیماریهای, با توجه به وزارت بهداشت سایت.

به گفته کارشناسان بیش از 60 ٪ از تمام موارد جدید هنوز هم در حال آمدن از نقاط مهم در ماهاراشترا تامیل نادو دهلی نو و گجرات در حالی که به عنوان مکان هایی مانند جامو و کشمیر آسام اوریسا Bihar, Uttar Pradesh و بنگال غربی هم شاهد بالا بودن تعداد موارد تازه.

در کرالا 61 جدید COVID-19 موارد مثبت گزارش شد در روز یکشنبه از آنها 20 بازگشته اند از خارج از کشور 37 بازگشته اند از کشورهای دیگر و 4 آلوده شده اند از طریق تماس با. مجموع موارد فعال در کشور در حال حاضر 670.

با توجه به گزارش کارشناسان از هند بهداشت عمومی انجمن (IPHA) هندی انجمن پیشگیری و پزشکی اجتماعی (IAPSM) و هندی انجمن اپیدیولوژی (IAE) بود که کارشناسان بهداشت عمومی از AIIMS, JNU BHU, در میان دیگران, زمان سنبله در coronavirus موارد در کشور شده است می تواند اجتناب شود اگر مهاجران شده بود اجازه رفتن به خانه قبل از اعمال این مستند زمانی که بیماری گسترش بسیار پایین بود.

کارشناسان گفت: بازگشت مهاجران در حال حاضر مصرف عفونت به مناطق روستایی و نیمه شهری مناطق, در مناطق, که تا به حال حداقل موارد و نسبتا ضعیف بهداشت عمومی سیستم است. گزارش فرستاده شده به نخست وزیر نارندرا.

هند در سراسر کشور مستند از مارس 25 تا 30 مه شده است یکی از مهمترین و “دقیق” و در عین حال COVID-19 مورد افزایش تصاعدی از طریق این فاز است که از 606 موارد در 25 مارس به 138,845 در 24 مه گفتند.

“به عزت و اغلب به سرعت در حال تغییر استراتژی ها و سیاست ها به خصوص در سطح ملی بیشتر بازتابی از چاره و ابتلا پدیده در بخشی از سیاست گذاران به جای فکر خوبی قانع کننده استراتژی با اپيدميولوژيك اساس” کارشناسان گفت و پیشنهاد کرد همه اطلاعات از جمله نتایج آزمون باید در حوزه عمومی برای تحقیقات جامعه برای دسترسی به, تجزیه و تحلیل و ارائه زمان واقعی در زمینه راه حل های خاص برای کنترل این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de