Illustration for article titled Black Minneapoleans are 6 Times More Likely Than Whites to be Choked Unconscious by a Cop. In Other Cities, Its Even Worse

تصویر: دنور Police Dept.

با توجه به Hennepin County, Minn. شکایت کیفری, On May 25, مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در جورج فلوید گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه است. به عنوان فلوید به شدت التماس برای زندگی خود چوین در ادامه به زانو زدن. فلوید زیرفشار به بیهوشی و چوین را حذف کنید زانو خود را برای 2 دقیقه و 53 ثانیه بیشتر. امدادگران وارد شده است. هنوز چوین زانو زد.

تبلیغات

در حالی که فلوید را وحشیانه, مرگ اسیر در ویدئو از زوایای متعدد بود viscerally اخلال افسران پلیس در سراسر کشور دیدم هیچ چیز غیر عادی در مورد آن. چوین عمدا داری روش چیزی مینیاپولیس پلیس را دیده اند و ده ها بار. در واقع پرسنل اجرای قانون اغلب استفاده از این نوع بی حرکتی تاکتیکی در مظنون بدون دادن آن فکر دوم. آن را یک چیز وحشتناک برای ما ببینید.

برای افسران پلیس آن معمول است.

ان بی سی نیوز گزارش می دهد که مینیاپولیس اداره پلیس ماموران استفاده کرده اند گردن محدودیت 237 بار پس از سال 2015 از جمله 44 بار به مردم ارائه ناخودآگاهیک رای از 16 درصد است.

تبلیغات

و با توجه به MPD استفاده-از-نیروی اطلاعات, در حالی که جمعیت این شهر است 18.8 درصد سیاهحدود 60 درصد از قربانیان که خفه شد توسط پلیس مینیاپولیس سیاه شد معنی سیاه Minneapoleans شد شش برابر بیشتر احتمال دارد به ارائه ناخودآگاه توسط یک افسر پلیس را گردن داری.

“پلیس تعریف گردن محدودیت زمانی که یک افسر با استفاده از یک دست یا پا به فشرده سازی کسی گردن به طور مستقیم و بدون فشار راه هوایی” ان بی سی گزارش

این MPD را آنلاین سیاست کتابچه راهنمای کاربر اجازه استفاده از این نوع از زور. هر چند از آن شده است به روز شده برای هشت سال کتابچه راهنمای کاربر آنلاین تعریف گردن خویشتن به عنوان یک “غیر کشنده نیروی گزینه” (در مورد شما بدونم بله وجود دارد یک “نیروی مرگبار گزینه”) تعریف شده به عنوان “فشرده سازی یک یا هر دو طرف از یک فرد گردن با دست یا پا بدون استفاده از فشار مستقیم به نای یا هوایی (جلوی گردن)” با دو گزینه:

آگاهانه گردن داری: موضوع قرار داده شده است در گردن داری با قصد کنترل و به ارائه موضوع ناخودآگاه تنها با استفاده از نور به فشار متوسط. (04/16/12)

ناخودآگاه گردن داری: موضوع قرار داده شده است در گردن داری با قصد رندر فرد ناخودآگاه با استفاده از کافی فشار…

A. خودآگاه گردن خویشتن داری ممکن است مورد استفاده قرار گیرد در برابر یک موضوع است که به طور فعال به مقاومت در برابر. (04/16/12)

B. ناخودآگاه گردن داری تنها باید استفاده شود در شرایط زیر: (04/16/12)

  1. در یک موضوع که برگزاری نمایشگاه فعال پرخاشگری یا;
  2. برای صرفه جویی در زندگی اهداف و یا;
  3. در یک موضوع که برگزاری نمایشگاه فعال مقاومت به منظور به دست آوردن کنترل از موضوع; و اگر کمتر تلاش در کنترل شده اند و یا به احتمال زیاد بی اثر خواهد بود.

C: گردن محدودیت نخواهد بود و در برابر افراد که منفعلانه مقاومت در برابر به عنوان تعریف شده توسط سیاست. (04/16/12)

تبلیغات

این سیاست که به نظر نمی رسد منحصر به فرد به مینیاپولیس,’ اداره پلیس. ظاهرا برای پلیس در سراسر کشور گردن-زانو درحالی است که اجرای قانون و سنت است.

اگر Alanis Morrissette تا کنون سوابق یک نسخه به روز شده از آهنگ “مضحک” او می تواند پول را نجات دهد با تنظیم او گفته به فیلم از آخر این هفته تظاهرات در سیاتل بشویید. شنبه شب در اعتراض به پلیس زانو در افراد گردن روزنامه نگار مت McNight ثبت شده کسی که بود یا یک افسر پلیس و یا یک درک چوین cosplayer اجرای این حرکت شنیع در یک مبارز به عنوان ناظر التماس افسر/چوین استن به توقف.

تبلیغات

جیمز مدینهیک دنور کلرادو., افسر پلیس از کار اخراج شد و پس از او در فیلم های نظارت با زانو خود را بر گردن زن است که زندانی در زندان شهرستان.

تبلیغات

واقعا که داستان کوتاه.

مدینه برگزار زانو خود را بر روی گردن تا زمانی که او به تصویب رسید در زندان طبقه برای چند دقیقه. مدینه نمی فراخوان برای کمک های پزشکی. پس از این بخش تاکتیک های نقد و بررسی هیئت مدیره نیز بررسی نوار ویدئویی گفتند مدینه “استفاده مناسب زور” در برابر زن به خاطر او نمایش داده شود “فعال تجاوز” به سوی او. سپس آنها را در بر داشت یک دکتر می گویند همان چیزی که قبل از دنور معاون مدیر ایمنی دستور مدینه را ختم توضیح داد که پلیس با استفاده از “فجیع نامتناسب” نیروی.

تبلیغات

مدینه به دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری.

او کار خود را با پرداخت بازگشت.

در تاریخ 22 اوت 2014, دنور کلرادو. افسر چاد Sinnema نوشت: در گزارش پلیس که او بر زانو خود را در “پشت خود را بالا شانه” برای مهار یک موضوع. این bodycam فیلم فرستاده شده به بررسی شهر مستقل نظارت پس از مظنون متهم به افسر نیروی بیش از حد.

تبلیغات

“این ویدئو به نظر می رسد نشان می دهد که برای چند دقیقه Sinnema در واقع او زانو در گردن” گزارش CBS4 محلی. “در یک نقطه بر روی ویدئو مظنون فریاد ” من در تلاش برای نفس کشیدنتلاش برای زندگیتلاش برای نفس کشیدن.'”

پس از بررسی مستقل هیئت مدیره را دیدم این فیلم آنها توصیه می شود که Sinnema دریافت “مهم نظم و انضباط است.”

تبلیغات

او معلق به مدت چهار روز.

Newark, NJ, را, راهنمای, افسران پلیس, طبقه بندی این حرکت به عنوان “نیروی مرگبار” اجازه “نگه دارید با یک زانو یا شی دیگر به پشت مستعد موضوع را گردن” در شرایط تخفیف. بسیاری از سازمان ها به صراحت ممنوعیت عمل کشنده از جمله اداره پلیس در ساراسوتا فلوریدا., ساخته شده است که فعال حرکت به یاغی روش پس از تماشای جریان اعتراضات گرفتن این کشور به عنوان WTSP گزارش:

رئیس ساراسوتا اداره پلیس منتشر کرده است یک یادداشت منع عروق گردن داری. این یادداشت لغو یک سیاست است که بخشی از اداره استاندارد روش عمل.

“رئیس برنادت DiPino احساس آن حیاتی به نقد و بررسی این سطح از زور و کشیدن VNR استفاده در این زمان لازم بود و یک نقد و بررسی از عملکرد و سیاست های به موقع بود” یک سخنگوی این گروه گفت: 10 بررسی. “در حالی که این حادثه در مینیاپولیس نمی شد یک افسر از ساراسوتا اداره پلیس رئیس DiPino گفت: بررسی حوادث مانند این و recommitting خودمان را برای بهتر بودن انجام آنچه درست است و افتخار ما اقدامات مهم و با ارزش است.”

تبلیغات

روز قبل از فلوید مرگ Jackson County, Mo. دادستان تحت تعقیب دو کانزاس, شهرستان, اداره پلیس, افسران برای زانو روی گردن از 30 سال Bryan E. Hill, کیفرخواست محلی برادرانه منظور از پلیس رهبران به نام یک “با انگیزه های سیاسی دادستان است.”

سال گذشته اتحادیه تریبون گزارش داد که سن دیگو افسران پلیس با استفاده از برخی فرم از یک سبد 574 بار بین سال های 2013 و 2018. در حالی که این شهر 6.5 درصد سیاه, 26 درصد از مردم قرار داده شده در سبد توسط SDPD افسران سیاه پوست بودند.

تبلیغات

جورج فلوید بود نظر در دسترس نیست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله