برادر جورج فلوید خواستار صلح در محل مرگ او: اجازه دهید این یکی دیگر از راه’


Terrence Floyd, center, attends a vigil where his brother George Floyd was killed by police one week ago on June 1, 2020 in Minneapolis, Minnesota.

ترنس فلوید, مرکز, مراسم شب زنده داری که در آن برادر جورج فلوید کشته شد توسط پلیس, یک هفته پیش در تاریخ 1 ژوئن 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا.
عکس: استفان Maturen (گتی ایماژ)

روز دوشنبه ترنس فلوید برادر کوچکتر جورج فلوید چیزی است که هیچ کس نباید مجبور به انجام: او در بازدید از این سایت که در آن خواهر و برادر خود را از دست داده و زندگی خود را در دست مینیاپولیس افسران پلیس.

تبلیغات

از سنت پل پایونیر پرس:

زمانی که ترنس فلوید در نهایت آن را به نقطه ای بعد از ظهر دوشنبه که در آن برادرش درگذشت یک هفته زودتر او فرو ریخت به یک زانو و سر خود را کاهش. او گریه و هیئت خود را از بروکلین, n. y., دلداری او.

صدای کلیک دوربین های رسانه ها از سراسر جهان به زودی غرق شد با شعارهای از بسیاری از صدها نفر از مردم که با حضور در جام جهانی مواد غذایی در خیابان های شیکاگو و 38 خیابان در مینیاپولیس.

“چه نام خود را” کسی از میان جمعیت فریاد زد. “جورج فلوید!” آنها فریاد زد و برگشت.

ترنس فلوید خود را مطرح دستکش دست به قلب او بصورت تماسهای مکرر آن را دو بار لمس خیابان های شیکاگو پیاده رو جایی که او 46 ساله برادر بزرگتر درگذشت مارس 25 بعد از دوخته شدن رو به پایین توسط سه, مینیاپولیس, افسران پلیس برای نزدیک به دو ساعت با وجود درخواست خود برای متوقف کردن و که او نمی تواند نفس بکشد. یک چهارم افسر نگهبانی.

تبلیغات

پس از آن فلوید خطاب به جمعیت و خواستار پایان دادن به ناآرامی ها از هم میپاشد کشور است.

“من درک می کنم خانواده ناراحت هستند اما من شک خانواده هستند به عنوان نیمی از ناراحتی که من هستم” او را به یک تصادف تعقیب درهم bullhorn. “پس اگر من در اینجا بیش از wildin’ اگر من در اینجا بیش باد تا مسائل اگر من در اینجا بیش از messing تا جامعه من, پس از آن چه هستند خانواده انجام می دهند؟”

او ادامه داد: “خانواده من صلح آمیز است ، خانواده من است و خدا ترس. […] بیایید توقف فکر که صدای ما مهم نیست. آموزش خود را و می دانم که شما در حال رای گیری برای. این که چگونه ما در حال رفتن به آنها رسید.”

تبلیغات

Rev. Kevin McCall که با هواپیما به مینیاپولیس از نیویورک با فلوید, حقوق مدنی, وکیل سانفورد Rubenstein و دیگران تکرار فلوید را احساسات او خطاب به جمعیت خود است.

تبلیغات

“ما در حال ارسال یک پیام به مردم در سراسر این کشور برای جلوگیری از غارت و پرتاب کردن نشانه صلح” او گفت:. “قدرت در اعداد است. Don’t stop اعتراض اما پرتاب صلح امضا کند.”

همانطور که قبلا گزارش شده در ریشه مستقل کالبد شکافی درخواست خانواده تایید کرده است آنچه که ما در حال حاضر می دانستند که فلوید مرگ شد, قتل. به طور خاص است که آن را “ناشی از خفگی به دلیل گردن و پشت فشرده سازی است که منجر به عدم جریان خون به مغز است.”

تبلیغات

نتایج کالبد شکافی بود که انجام شده توسط دکتر مایکل بادن و دکتر Allecia Wilson منتشر شد بعد از ظهر دوشنبه توسط Floyd وکیل خانواده بن Crump. ساعت بعد در دوشنبه Hennepin شهرستان دفتر معاینات پزشکی رسما اعلام کرد فلوید مرگ یک قتل که آن را صادر نهایی آن گزارش عمومیکه می گوید که او به عنوان یک نتیجه از “ايست قلبی ريوی پیچیده اجرای قانون subdual, داری, و, گردن, فشرده سازی” مینیاپولیس استار تریبیون گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de