خسته مینیاپولیس محله حلقه پس از یک هفته از آتش ترس و دفاع از خود

 

محله آخرین فروشگاه مواد غذایی محاصره شده توسط نیروهای گارد ملی و وسایل نقلیه باز شد برای کسب و کار.

“حفاظت از آنها همه چیز را گفت:” حمزه وادی گرفتن یک استراحت از کار در روشن و منظم راهرو سرو غذا و کوره های کوچک مواد غذایی و اغذیه فروشی یک مایل از سوخته باقی مانده از مینیاپولیس’ سوم پلیس حوزه. “همه چیز خوب است. مردم ما آنها احساس خوب است.”

خارج از نوجوانان آرام در صندلی تاشو و دوچرخه, چت با guardsmen. برای روز آنها گفت: این محله به حال در دفاع از سرو غذا و خود ستون سنگر در سراسر E. 26th, خیابان تعقیب کردن هر کسی که به دنبال مشکل است.

“من احساس می کنم مردم به دیدن این بچه ها با اسلحه های بزرگ و فکر می کنم آنها مردم بد و یا آنها واقعا در اینجا برای کمک به, و یا ما در حال رفتن به ضرب گلوله توسط آنها گفت:” 18 ساله به نام Talon. “اما آنها از مینه سوتا است. گارد ملی. آنها در اینجا برای کمک به.”

فیلیپس محله نیاز به کمک پس از روز طولانی و طولانی تر شب از شعله های آتش و خشونت است.

“قبل از زمانی که آن را فقط مردم از جامعه انجام موانع و چیزهای شبیه به آن بود که مردم کشیدن و فقط تیراندازی فقط به طور تصادفی زمانی که وجود دارد بچه ها را” Talon گفت. پس گارد گرفت تا موقعیت محاصره مغازه با وسایل نقلیه نظامی و مسلح نیروهای “شده است وجود دارد هیچ کدام از آن.”

برخی از مردم در حال عبور و سوگند در نظامی او گفت: “اما من احساس می کنم تنها راه چیزهایی [هستند] رفتن به تغییر است اگر مردم گرد هم می آیند. … سعی کنید به نگه داشتن چیزهایی که به عنوان صلح آمیز به عنوان امکان پذیر است.”

در طول شب های طولانی کمک کردن در محله موانع Talon گفت: غریبه ها می آیند و با تلاش شروع به دعوا و یا آتش به نزدیکی خانه. پس از آن پلیس می رسند و گاز اشک آور همه — از جمله محله گشت.

این guardsmen و زنان برگزار شد و موقعیت خود را به چت با همسایگان به عنوان آنها در آمد به فروشگاه تکان دادن در عبور اتومبیل است که honked و نام خود را با تشکر.

افرادی که رویکرد در حال ملاقات با یک لبخند به جای گاز اشک آور. اگر شما شده است در هر نقطه در نزدیکی یک پلیس در هفته گذشته, شما می دانید چه طراوت تغییر سرعت آن است.

مینیاپولیس بسیار خسته است. خسته پس از یک هفته از ترس و سردرگمی و از دست دادن و غم. خسته از آمدن به خیابانها گریه دوباره در برابر قتل یک مرد سیاه پوست در بازداشت است. فراتر از خسته از غارتگران و arsonists شکنانه فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, ادارات پست.

مینیاپولیس است خسته از دود و هلیکوپتر و با صدای بلند ناشناس در شب و گزارش های تایید نشده در رسانه های اجتماعی.

آیا می شنوید ؟ ببر فرار از باغ وحش مینه سوتا. آنها می تواند سست در محله خود در حال حاضر.

یا شاید آن را به عنوان باغ وحش.

تمام مینه سوتا را ببر برای محاسبه هستند اما آیا شما از شنیدن کلان است راهپیمایی از طریق شهرستان ؟ آیا شما از شنیدن خارج از دولت آشوبگران در حال گشت زنی در اطراف اتومبیل بدون پلاک و تنه پر از مایع سبک تر? آیا کسی یافت می شود نفت سفید خیس چوب در کوچه? آیا می شنوید ؟ آیا می شنوید ؟

“ما باید بچه ها در خانه در حال حاضر و آنها حتی نمی خواهید به بیرون بروید چرا که آنها می ترسم از همه چیز که در جریان است” گفت: Debra Flores که کودکان طیف وسیعی از 10 سال به 6 ماه های قدیمی.

او ایستاده بود در سایه سرو غذا حفاظ با مادر ربکا تور flanked توسط سرباز گارد ملی. “آنها گیر در اتاق خود را, اما آنها نمی خواهند به بیرون می آیند.”

شب دیگر, او گفت:, محله گشت مسلح با خفاش ها, تعقیب فلرس پایین در طول سفر به او و مادرش خانه نزدیک 40 و بلومینگتون.

“گفتم, خانم ها, شما می توانید ببینید که ما در اینجا زندگی می کنند?’ “او گفت:. “آنها بیرون آمد خود را با خفاش ها و رسید به من ، این واقعا بد است.”

در شب, تور, ترس از آتش و گلوله ولگرد جمع آوری فرزندان و نوه های خود را در یک اتاق در خانه به طوری که او می توانید به تماشای بیش از آنها را به عنوان آنها خواب.

“من نمی دانم چه به دنیا آمده است,” او گفت:. “همه ما باید با هم یکی و متحد به عنوان یکی.”

بین محله گشت و پلیس که سعی کنید به زور او را از او و او را تهدید به دستگیری در بازرسی فلرس می گوید او به گارد ملی.

“من می خواهم به جای نظامی را در تمام طول روز,” او گفت: “از پلیس است.”

 

دنبال جنیفر در توییتر: @stribrooks

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de