Facebook کارکنان مرحله اعتصاب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن ” هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,’ پست


Illustration for article titled Facebook Employees Stage Walkout Over Trump’s ‘When the Looting Starts, the Shooting Starts’ Post

عکس: لئون نیل (گتی ایماژ)

ده ها تن از Facebook کارکنان برگزار مجازی اعتصاب روز دوشنبه برای ارسال یک پیام به مدیر عامل مارک زوکربرگ به عنوان به خوبی به عنوان خانواده رئیس جمهوری است که آنها نمی OK با دادن دومی یک پلت فرم برای تهدید یا تحریک خشونت در برابر معترضان.

تبلیغات

بسیاری از شما دیده می شود پیام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده به توییتر و Facebook در مورد در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید. بیانیه خود را—که شامل عبارت “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”—پرچم توسط توییتر برای “ستایش خشونت است.” پست نبود حذف شد به دلیل “توییتر تعیین کرده است که آن را ممکن است در منافع عمومی برای صدای جیر جیر به در دسترس باقی می ماند” اما رسانه های اجتماعی پلت فرم ساخته شده مواضع خود در این موضوع روشن است که در آن نوشته شده زیر:

“این صدای جیر جیر نقض سیاست های ما در مورد تجلیل از خشونت بر اساس زمینه های تاریخی از آخرین خط اتصال آن به خشونت و خطر آن می تواند الهام بخش اقدامات مشابه امروز است.”

تبلیغات

در این پست به کار گرفته شد متفاوت در Facebook—است که می گویند, آن را واقعا به کار گرفته شده در همه.

“من شخصا یک احشایی واکنش منفی به این نوع از تفرقه و التهابی شعارهای” زوکربرگ ارسال شده به خود را در Facebook صفحه در روز جمعه. “اما من مسئول واکنش نه فقط در ظرفیت شخصی بلکه به عنوان رهبر یک نهاد متعهد به آزادی بیان.”

به گزارش نیویورک تایمزبسیاری از Facebook کارکنان احساس متفاوت در مورد تهمت پست ها و در نظر گرفتن اقدامات خود را به آدرس این شرکت بی تفاوتی به آنچه که آنها به حق در نظر بگیرید یک پیام خطرناک.

تبلیغات

از زمان:

کارکنان که گفت: آنها حاضر به کار به منظور نشان دادن حمایت خود را برای تظاهر کنندگان در سراسر کشور ارسال یک پیام خودکار به دیجیتال پروفایل و ایمیل پاسخ گفت که آنها در خارج از دفتر در نشان دادن اعتراض.

اعتراض گروهی — انجام مجازی “اعتصاب” از انواع آنجا که اکثر Facebook کارکنان در حال کار از خانه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — یکی از تعدادی از خوشه های کارکنان فشار Facebook مدیران به یک سخت تر ایستاده آقای تهمت پست.

در داخل شرکت کارکنان گردش دادخواست و تهدید به استعفا و تعدادی از کارکنان نوشت علنی در مورد ناخشنودی خود را در توییتر و جاهای دیگر. بیش از یک دوجین از کارمندان فعلی و سابق را تشریح ناآرامی ها به عنوان جدی ترین چالش به رهبری مارک زوکربرگ رئیس اجرایی از زمان تاسیس این شرکت 15 سال پیش.

تبلیغات

“این نفرت شعارهای دفاع از خشونت علیه سیاه تظاهرکنندگان توسط رئیس جمهور ایالات متحده تضمین نمی کند دفاع تحت پوشش آزادی بیان” یکی Facebook کارمند نوشت: در یک پیام داخلی هیئت مدیره گزارش.

Facebook مهندس لورن قهوهای مایل به زرد توییتی خود سرخوردگی بیش از شرکت او را شکست برای محافظت از مردم به جای سخنرانی.

تبلیغات

“Facebook را انفعال در نظر گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن پست تحریک به خشونت باعث می شود من شرمنده به کار در اینجا,” او نوشت. “من لذت بردن از ویژگی های بخش هایی از کار من و کار کردن در کنار هوشمند/نوع مردم اما این درست نیست. سکوت و همدستی.”

تبلیغات

با توجه به زمان های متعدد ارشد کارکنان را تهدید به استعفا کرد و در پاسخ به اعتراض خود زوکربرگ نقل مکان کرد و جلسات هفتگی تا سه شنبه از شنبه به طوری که او می تواند خود را به آدرس کارکنان و نگرانی است.

Facebook سخنگوی لیز بورژوایی انتشار بیانیه ای گفت: “ما می دانیم که درد بسیاری از مردم ما احساس حال حاضر به خصوص سیاه و سفید ما جامعه است. ما را تشویق کارکنان به صحبت می کنند آشکارا زمانی که آنها مخالفت با رهبری است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de