اولین نگاه: در تلویزیون اپل+’s عزیز… Spike Lee ایران استخدام, سیاه بنابراین فیلمسازان هالیوود نگاه” بیشتر مانند آمریکا


Spike Lee in Dear... (2020)

اسپایک لی در عزیز… (2020)
تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون اپل+

در طول این زمان از آزمایشات و سختی و رنج برخی از مردم به خصوص به نوبه خود به منابع الهام بخش است. با تلویزیون اپل+آینده docuseries Dear…, امیدوارم مخاطبان می توانید کمی از آن است.

تبلیغات

از آزادی مطبوعات در مورد سری و خاص ویژه در اسکار-برنده اسپایک لی قسمت:

یک سرگذشت می توانید جهان را تغییر دهید. از امی و برنده فیلمساز R. J. Cutler این ده قسمت docuseries پروفایل بازی ها-تغییر آیکون ها و افرادی که زندگی آنها الهام گرفته است.

قسمت 1 – اسپایک لی

لی فیلم School Daze میشود یک مربی برای تبدیل شدن به رئیس جمهور از تاریخی سیاه و سفید کالج.

تبلیغات

ما در حال حاضر برجسته تریلر برای آینده دلگرم سری, اما ما در حال حاضر بیشتر به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن موضوعات برای شما. در یک منحصر به فرد کلیپ های ارائه شده به ریشه لی صحبت می کند در “نبرد ثابت” با هالیوود بود که سابقه پاک کردن مردم از رنگ (سیاه و سفید از افراد به طور خاص به او اشاره کرد) و زنان از این صنعت است.

اختصاصی کلیپ از عزیز… “اسپایک لی” / حسن نیت ارائه میدهد از تلویزیون اپل+

“پس از انجام کار درستفهمیدم من تا به حال کمی قدرت, بنابراین من آوردن عنوان بسیاری از چاق با من به خصوص مشاغل مختلف پشت دوربین” لی پکتیا میباشد.

در بالا کلیپ لی همچنین reminisced در آغاز از خود شرکت تولید 40 هکتار و یک قاطر Filmworks و چگونه او تا به حال یک ماموریت به مطمئن شوید که افرادی که “متفاوت” قرار گرفتند.

“این قسمت به خصوص معنی دار به من چون من شده است پر برکت برای کار با سنبله برای سال های بسیاری از” قسمت مدیر و امی و برنده فیلمساز سفت ویلکینز گفت: ریشه, در بیانیه ای. “او معلم من بود در دانشگاه نیویورک است تیش دانشکده هنر و او کمک کرد تا راهنمای من از طریق این صنعت زمانی که من در 40 هکتار به عنوان دستیار سردبیر و سردبیر است. سنبله فوق العاده باز با ما در طول مصاحبه و من فکر می کنم آشنایی با من بخشی از آن است. همه ما می دانیم که او صریح اما من فکر می کنم این قسمت نشان می دهد که آسیب پذیری و باز بودن ما همیشه نمی بینم از او. این نیز قابل توجه برای دیدن بسیار ملموس و تاثیر سنبله در بسیاری از مردم. نویسندگان نامه همه داستان های باور نکردنی جزئیات چگونه سنبله کار تغییر این دوره از زندگی خود را. من درک می کنم در نظریه چگونه آیکون می تواند تاثیر روزمره مردم است. این یک چیز کاملا متفاوت را کاملا تجربه خود را در متنوع داستان که جزئیات آن تاثیر است. این یک تجربه بزرگ برای من شخصا و به عنوان یک فیلمساز.”

تبلیغات

عزیز… premies جمعه, ژوئن 5 در تلویزیون اپل+.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de