قلاب و نردبان اپراتورهای دیدن “مسئولیت اخلاقی” پس از بازمانده دریاچه شورش های خیابانی

آن چیزی نزدیک به یک معجزه است که تاریخی قلاب & نردبان تئاتر جان سالم به در برد هفته گذشته شورش در E. خیابان دریاچه در جنوب مینیاپولیس البته با برخی از گسترده داخلی آسیب برساند.

احساس نسبتا خوش شانس غیر انتفاعی محل اپراتورها به امید پرداخت آن را به جلو و امید و حمایت از محله خود را به جای به سادگی در تلاش برای بازگشت به میزبانی اجرای دوباره.

“ما در حال انتظار برای دیدن آنچه که جامعه نیاز دارد اولین و مهمترین” کریس Mozena, مدیر اجرایی, از قلاب و نردبان گفت: بعد از ظهر دوشنبه پس از گرفتن یک نگاهی از نزدیک در آسیب.

گزارش اولیه مخلوط شد: تظاهر کنندگان را در شکستن و غارت و سعی کنید به مجموعه ای از آتش به جای خود اما آبپاش آن را نگه داشته و از سوختن. بسیاری از آسیب های موجود بود به کوچکتر ماموریت اتاق مجاور راهرو و حمام و سرویس بهداشتی از جمله صدمه به آب. اما بزرگتر تئاتر فضا نیز hobbled توسط این واقعیت است که خطوط برق به آن قطع شد.

هنوز بازرسان تلقی محل ساختاری صدا به اندازه کافی دوشنبه به باز کردن در یک ظرفیت محدود. Mozena و بوکر جسی Brodd رفت و به پشت بام برای بررسی آسیب وجود دارد و از آن دیدگاه آنها یک روده-پانچ نمایی از تخریب مناطق اطراف آن.

“ما متوجه شدیم که چگونه خوش شانس ما فقط به حتی یک سقف” Mozena گفت. “فقط وجود دارد بسیار دیگری ایستاده در محله ما. دلخراش بود تا ببینید که چگونه گسترده [تخریب] است و مانند آن.”

آنها اعتبار ساختمان بقا برای: هوشیار نظارت و فعالیت در نزدیکی ماه کاخ کتاب و از دیگر همسایگان; نسبتا واقعیت شناخته شده است که آنها یک جامعه گرا سازمان های غیر انتفاعی و فقط “بودن در محکم ساختمان قدیمی ساخته شده است به آخرین.”

“آنها قطعا تلاش برای از بین بردن جای” Mozena گفت: “اما آن برگزار قوی است.”

Moon Palace — همچنین بخشی-زمان محل برگزاری موسیقی — کردم نسبتا صدمه ندیده ، اما در نزدیکی گاری روپوش دار میخانه در سراسر خیابان دریاچه در نزدیکی ویران توله مواد غذایی رنج می برد بیشتر گسترده آتش و آب آسیب و همچنین غارت و چپاول. داستان های در حال ظهور در حال حاضر از کشورهای همسایه شروع یک سطل تیپ پس از تماس با آتش نشانی بدون جواب رفت در گاری روپوش دار که در آن حدود 20 ساکنان زندگی در بالای نوار.

دیگر سالن های موسیقی ضربه سخت در شورش شامل: چمن باشگاه در سنت پل با آسیب های شبیه به گاری روپوش دار (میزان که هنوز در حال ارزیابی); و شش بار در مینیاپولیس’ سورد محله بود که به کاهش سوخته قلوه سنگ توسط arsons.

قلاب و نردبان است که در یک تاریخی سابق آتشنشانی در 3010 Minneahah Av. S. درست در کنار چه استفاده می شود برای سومین حوزه. حوزه ستاد یکی از اولین ساختمان های بسیاری می شود به زمین سوخته در نزدیکی تقاطع شرق دریاچه و میننهها خیابان جنوبی پس از آن تخلیه توسط پلیس پنجشنبه شب.

این آخر هفته آینده قرار بود به مناسبت آغاز قلاب و نردبان را مخاطب کمتر HookStream مجازی سری کنسرت شروع با جونز باند در روز جمعه و Frogleg در روز شنبه. آن را نشان می دهد (برخی از یکی) در حال برگزاری در حال حاضر هر دو به دلایل ایمنی و حفظ فضای باز به دیگر ممکن است نیاز دارد.

“برای مدت دو ماه در حال حاضر ما شده است و مصرف آن روز به روز” Brodd گفت: ارتباط مداوم و همه گیر دستورالعمل که در حال حاضر محل وضعیتی وخیم. “در حال حاضر ما به معنای واقعی کلمه گرفتن آن ساعت به ساعت.”

Brodd شد برنامه ریزی برای راه اندازی یک جدید برنامه عضویت از طریق Patreon در رابطه با HookStream سری که به کاربران دسترسی به بلیط یک بار نشان می دهد را می توان باز کرد تا مخاطبان دوباره در ظرفیت محدود. در حال حاضر هر چند قلاب را تلاش های جمع آوری کمک با تمرکز بر جامعه بزرگ.

در واقع تلاش و منابع قرار داده و به میزبانی HookStream کنسرت — از جمله صدا و دیگر کمدي — ممکن است مجددا تکرار برای جریان جلسات جامعه و فعالیت های دیگر Brodd و Mozena امید. آنها همچنین پیش بینی محل احتمالا استفاده می شود برای به طور آهسته از مواد غذایی و لوازم دیگر به محله و به عنوان یک مرکز برای پاک کردن تلاش.

“ما می خواهیم درهای باز به همه به خصوص به کشورهای همسایه ما که در حال صدمه زدن به بسیاری از” Mozena گفت. “ما احساس می کنیم باید یک مسئولیت اخلاقی به انجام در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de