صدها نفر در جمع آوری فرماندار عمارت در اعتراض به Floyd مرگ

نشست خیابان شد swarming با هزاران نفر از معترضان مسالمت آمیز بعد از ظهر دوشنبه به عنوان آنها خواستار چهار افسران درگیر در قتل جورج فلوید بود زندانی و تحت پیگرد قانونی قرار.

در حومه جمعیت حدود 30 سنت پل افسران پلیس در زمان زانو که درو انتقاد از سازمان خواست که آنها را به ترک. به عنوان آنها شروع به شعار “چه نام خود را ؟ جورج فلوید!” افسر سیاه Antwan Denson اشک ریختن.

اما سخنرانان گفت: آن را بیش از حد کمی دیر برای پلیس به زانو و آنها اجازه نمی دهد که رژیم صهیونیستی. تیم Walz یک فرصت برای صحبت وجود او را ایستاده در میان جمعیت خارج از عمارت خود را که در آن او به عقب نشینی پس از مدتی کوتاه نقشه کشی و حتی بیشتر انتقاد.

وکیل و فعال Nekima لوی-آرمسترانگ گفت: ماموران نادیده گرفته و اشک از فلوید و آنها نیاز به اصلاحات استراتژیک با ورودی های عمومی. او گفت: Walz مورد نیاز به بیمار و گوش دادن در حالی که خواستار فلوید مورد کار گرفته می شود در خارج از کشور با استناد به بی اعتمادی با دادستان کل کیت الیسون.

Loretta VanPelt با شهرهای دوقلو ائتلاف برای عدالت برای Jamar گفت: او خسته است هنوز هم در اعتراض به همین تغییر پنج سال پس از Jamar کلارک کشته شد مینیاپولیس پلیس بودند که به اتهام نیست.

“ما احساس می کنیم مثل ما انجام داده ایم این بارها و بارها و ما تا به حال به اندازه کافی از آن, واقعا, اما شما می دانید که این مبارزه را به ادامه این دلیل که ما در حال دیدن نیست که عدالت” او گفت:. “آن زمان که آنها در حال حاضر شروع به گوش دادن. آنها را مجبور به شروع به گوش دادن به ما در حال حاضر. منظورم خود شهر سوخته به زمین. آنها را مجبور به گوش دادن به ما.”

در مینیاپولیس صدها دسته گل بیش از حد بسیاری به شمارش شد قرار داده شده در زیر جورج فلوید نقاشی دیواری در جام مواد غذایی. جمعیت جمع آوری شده در یک محترمانه فاصله بین 10 و 30 فوت دور. گاهی اوقات یک فرد را در حرکت و زانو زدن با متمایل شدن سر نزدیک به حرم.

معترضان شده اند راهپیمایی گذشته چند روز به منظور جلب توجه اضافی به Floyd مرگ و فشار مقامات برای مجازات پلیس چه کسانی در این حادثه است.

چوین شارژ با 3 قتل درجه و درجه 2 قتل نفس پس از او خود را نگه داشته زانو فشرده در برابر فلوید برای نزدیک به هشت دقیقه حتی به عنوان فلوید التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

معترضان خواستار شده است که سه تن دیگر از افسران پلیس در صحنه آن شب نیز به جرم متهم است. مقامات گفتند که انتظار می رود هزینه آمده است. تمام چهار افسران اخراج توسط رئیس Madaria Arondondo آن روز.

تحت یک بعد از ظهر اواخر خورشید, جمعیت نگه داشته و تورم دوشنبه. از آزتک ها رقصندگان به دوچرخه سواران نزدیک به 1000 نفر شروع به پر کردن فضای خارج از فرماندار عمارت رکوع سر خود را و زانو به افتخار فلوید و اعتراض خود را به مرگ.

سینتیا Elmore عبور از تی شرت رایگان از طرف WeCantBreathe.org. آنها با توجه به دور 600 تا کنون در ازای اطلاعات تماس از دریافت کنندگان.

کارکنان نویسندگان کیم هایت و جان Reinan کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de