در شورش-آمار شهرهای دوقلو محله یک سوراخ که در داروخانه ها استفاده می شود

چند ده داروخانه در شهرهای دوقلو بسته باقی می ماند سهشنبه پس از شورش یک کلید از دست دادن خدمات ضروری است که زمان را به حل و فصل به عنوان بیماران تقلا برای دریافت نسخه پر شده است.

کریستینا Pavlik کشیده تا به Walgreens در گوشه ای از خیابان 46 و خیابان Hiawatha در مینیاپولیس در روز دوشنبه به انتخاب کنید تا دارو برای مادر خود که به بیماری ریوی. اما داروخانه غارت در هفته گذشته سوار شد ،

“او می شود همه به او تنفس پزشکی در اینجا” گفت: Pavlik. “ما باید به بیش از رفتن به بلومینگتون یا سنت پل.”

داروخانه ها و مواد تحت کنترل آنها برگزاری یک هدف خاص برای غارت در هفته گذشته هرج و مرج و حتی به مراتب از دریاچه خیابان در مینیاپولیس و خیابان دانشگاه در St. Paul, سخت ترین-آمار مناطق.

عصری از مترو در حال حاضر بدون باز کردن داروخانه ها و مایل است. و در دیگر شهرستانها داروخانه ها شده است به همین هدف و آسیب دیده است.

در جنوب مینیاپولیس های Walgreens در خیابان های شیکاگو و 43 خیابان سوار و پارکینگ خود را سنگر پس از کسی مجبور راه خود را در هفته گذشته است. به Walgreens در شرق دریاچه خیابان شش بلوک از 3 حوزه ایستگاه یک پوسته سوخته.

حداقل 15 داروخانه ها بودند تخریب غارت شده و یا به آتش کشیدند گفت: کودی Wiberg, مدیر اجرایی, مینه سوتا, هیئت مدیره داروسازی. بیش از 100 دیگران بسته بیش از آخر هفته به عنوان یک احتیاط ایمنی, اما بسیاری از کسانی که نبودند آسیب دیده شروع به بازگشایی شده است.

“داروخانه ها مشغول به کار هستند به عنوان به سرعت به عنوان آنها می تواند به بازگرداندن خدمات” Wiberg گفت.

تشکر. جیم Davnie یک مینیاپولیس دموکرات گفت که او به نام Walgreens’ مدیر دولت های ایالتی و محلی روابط در روز یکشنبه و گفتگو تشویق شد. مرد جوئل Baise گفت Davnie “زمانی که من دیدم این بود که یک تماس از مینیاپولیس, من می دانستم که من تا به حال برای پاسخ به” Davnie گفت.

Walgreens به مطمئن شوید که آن را بی خطر به بازگشایی فروشگاه ها و مرتب کردن صدور مجوز برای رزومه پر کردن نسخه است اما “در حال حاضر درگیر در گرفتن این موضوع حل” Davnie گفت.

“من به آنها اعتبار,” او گفت:. “آنها در حال تلاش برای بسیج.”

Wiberg گفت مینه سوتا هیئت مدیره داروسازی در حال کار با توله مواد غذایی است که به امید راه اندازی موقت داروخانه برای یکی از آن آسیب دیده و فروشگاه ها. این هیئت همچنین صحبت کردن به یک زنجیره ای بزرگ که او را نمی شناخت که کاوش ایده قرار دادن یک تلفن همراه داروسازی در خارج از یکی از آن نابود فروشگاه در طول روز.

هیئت مدیره داروسازی پرداخته و با مشت داروخانه تعطیلی به دلیل جاری شدن سیل در رودخانه و یا در هنگام هجوم بیماران در حال فرار از طوفان کاترینا وارد در مینه سوتا بدون نسخه.

“اما این است که بسیار فراتر از هر چیزی که ما قبل از دیده” Wiberg گفت.

سورد داروخانه در خیابان دریاچه که نزدیک به کانون اعتراضات آسیب دیده بود توسط غارت و خرابکاری. الیاس Usso صاحب آن قصد دارد به طور موقت حرکت داروخانه به یک کلینیک در شمال شرق مینیاپولیس و رزومه ساخت تحویل به مشتریان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

با بسیاری از داروخانه ها را در سراسر شهر Usso نگران است در مورد بیماران در سراسر مینیاپولیس به خصوص کسانی که ماشین را به درایو به حومه شهر. او گفت: او را رها داروخانه مدیره آرامش بخش است برخی از قوانین و مقررات خود را برای کمک به داروخانه و دیگران به طور موقت به حرکت می کند.

“هیئت مدیره است که بسیار ملایم,” او گفت:. “من خوشحالم که آنها در حال حاضر به مرحله.”

روز یکشنبه هیئت مدیره اطلاع داده داروخانه است که با توجه به شرایط آن است که اجازه آنها را پر کنید تا به 30 روز اضطراری تامین داروها برای بیماران جدید اگر آنها نمی تواند رسیدن به داروخانه یا پزشک به عنوان طولانی به عنوان آنها می تواند چیزی شبیه به یک برچسب نسخه بطری یا ویال.

یک یک هفته ای عرضه در دسترس است برای بیمارانی که تنها می دانم که به نام مواد مخدر. این است که به طور موقت کمک هزینه از طریق ژوئن 15 نشده و به برخی از بیشتر اعتیاد آور کنترل مواد مخدر.

بسیاری از داروخانه های زنجیره ای مانند Walgreens و CVS در حال تغییر مسیر به مشتریان خود و دیگر مکان های باز.

CVS دارای 15 مکان های بسته هنوز در اطراف شهرهای دوقلو شامل شش داخل فروشگاه هدف. یک سخنگوی شرکت اشاره کرد که CVS نیز ارائه می دهد صفحه اصلی تحویل نسخ شده است و waiving تحویل هزینه ها در هفته های اخیر با توجه به COVID-19.

یک تعداد انگشت شماری از داروخانه مستقل شروع به بازگشایی در روز دوشنبه.

یک فلش “باز” نشانه هشدار داده رهگذران که Banadir داروخانه در خیابان دریاچه بازگشایی در روز شنبه حتی اگر خود ویندوز هنوز سوار کردن پس از شکسته شدن به دو بار در هفته گذشته است.

دریاچه سرو داروخانه در خیابان فرانکلین بود که غارت همچنین بازگشایی در روز دوشنبه اما با موجودی محدود آن را به عنوان hustled به مواد مخدر restocked.

لوید داروخانه در سنت پل است در حال حاضر یک توده ای از آوار پس از سوزاندن در اوایل صبح روز جمعه. این تنها کسب و کار به صورت بلوک در Snelling خیابان بود که در مجموع از دست دادن.

شده است تغییر مسیر مشتریان به خواهر خود داروخانه Setzer در خیابان برنج. این دو محل را به همان صاحب کسب و کار شده است در عمل از سال 1956 گفت: James Tschida مدیر Setzer است.

“این دلخراش” Tschida گفت. “ما باز بماند چرا که مردم آمده اند به ما 50 سال است.”

روز دوشنبه Setzer بود انجام کسب و کار سریع در داروخانه, ضد عمدتا پر کردن به طور منظم نسخه. به طور معمول نسخه را 15 یا 20 دقیقه برای پر کردن Tschida گفت, اما آنها خیلی در حمایت از آن در حال حاضر می تواند چندین ساعت.

“این فقط نوع یک دیوانه هجوم” Tschida گفت. “متاسفانه ما باید به مردم بگویید یا به دوباره امشب یا فردا.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de