مستقل کالبد شکافی قوانین جورج فلوید مرگ یک قتل


Illustration for article titled Independent Autopsy Rules George Floyd’s Death a Homicide

عکس: KEREM YUCEL (خبرگزاری گتی ایماژ)

مستقل کالبد شکافی دستور داد با خانواده جورج فلوید می یابد 46 ساله کشته شد “قتل ناشی از خفگی به دلیل گردن و پشت فشرده سازی است که منجر به عدم جریان خون به مغز است.”

تبلیغات

اوایل يافته ها از آزمون منتشر شد بعد از ظهر دوشنبه توسط Floyd وکیل خانواده بن Crump. دکتر مایکل بادن و دکتر Allecia Wilson انجام کالبد شکافی گزارش ایالات متحده آمریکا امروز.

پزشکان وجود دارد گفت: “گردن و پشت فشرده سازی است که منجر به عدم جریان خون به مغز” و شناسایی “وزن در پشت دستبند و موقعیت” به عنوان عوامل کمک کننده که باعث Floyd را از دیافراگم برای جلوگیری از درستی است. آنها اضافه شده است که فلوید درگذشت در صحنه حادثه نه ساعت بعد که پلیس قبلا گزارش شده است.

تبلیغات

مستقل کالبد شکافی می آید و چند روز پس از رسمی کالبد شکافی از Hennepin County Medical Examiner اعلام کرد وجود ندارد “هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق.”

“آقای فلوید حال اساسی شرایط بهداشتی از جمله بیماری عروق کرونر و بیماری قلبی فشار خون بالا. این ترکیب اثرات آقای فلوید در حال مهار توسط پلیس خود را در زمینه شرایط بهداشتی و هر بالقوه باده در سیستم خود را به احتمال زیاد منجر به مرگ او” دفعات بازدید: یافته های اولیه که جمعه گذشته منتشر شد.

بسیاری از حق اشاره کرد و این ابهام از این یافته ها—”بالقوه باده” احساس بی جهت نظری به موج در مقابل عموم به خصوص پس از یک سم شناسی گزارش می تواند هفته. اما وجود دارد نیز واضح است: اگر فلوید به سادگی اجازه بازگشت به خانه از جام غذاهای دلی در روز دوشنبه بعد از ظهر حتی با شرایط مزمن, او به احتمال زیاد هنوز هم زنده امروز است.

تبلیغات

به جای افسر درک چوین kneeled در Floyd گردن برای نزدیک به 9 ساعت به عنوان فلوید وضع رو به پایین بر روی زمین گفته می شود پس از او “مقاومت” بازداشت برای استفاده از جعلی $20 bill. چوین نادیده گرفته و هر دو فلوید را درخواست و آن دسته از تماشاگران که تا به حال جمع آوری شده در اطراف التماس او را به خاموش.

رسمی کالبد شکافی اشاره کرد که برای نزدیک به سه دقیقه چوین ادامه داد: به فشار زانو خود را به فلوید را گردن با وجود فلوید بی توجه بودن. سه افسر پلیس در صحنه توماس لین Tou Thao و J. Alexander Kueng آیا چیزی به دخالت.

تبلیغات

تمام چهار افسران اخراج شدند در روز فلوید مرگ اما تا کنون چوین تنها در مواجهه با اتهامات عنوان شده علیه.

“پلیس آموزش دیده است که این نوع خویشتن داری با یک موضوع در یک موقعیت مستعد است ذاتا خطرناک” با اشاره به مقدماتی گزارش کالبد شکافی.

تبلیغات

“آنچه ما در بر داشت است که مطابق با آنچه که مردم را دیدم” بادن که کمک به انجام کالبد شکافی مستقل گفت. “وجود دارد هیچ دیگر موضوع سلامت است که می تواند و یا منجر به مرگ شود. پلیس باید این تصور غلط است که اگر شما می توانید صحبت کنید شما می توانید نفس کشیدن. که درست نیست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de