دهلی نو: یک روز پس از moody’s هند رتبه اعتباری به یک درجه بالاتر از آشغال وضعیت در رشد نگرانی های نخست وزیر نارندرا مودی در روز سه شنبه تأکید کرد که این کشور قطعا بازگشت رشد اقتصادی و گفت: اصلاحات انجام شده در طول این مستند کمک خواهد کرد که اقتصاد در بلند مدت.

متعهد به انجام بیشتر اصلاحات ساختاری تغییر خواهد کرد که این دوره از کشور او توضیح داد که مفهوم Atma-nirbhar بهارات یا متکی به هند – که در آن محصولات ساخته شده در هند برای جهان و ملت است که نه وابسته به دیگران در بخش های استراتژیک.

“گرفتن رشد عقب است که دشوار و این مسیر است که Atma-nirbhar بهارات” او گفت:.

متکی هند به معنی این کشور را در آغوش جهان با تبدیل شدن به قوی تر. “آتما-nirbhar بهارات خواهد بود به طور کامل یکپارچه با اقتصاد جهانی و نیز حمایت شده است.”

“ما باید به سرمایه گذاری در قوی محلی زنجیره تامین است که می تواند تقویت هند مشارکت در زنجیره تامین جهانی,” او گفت:. “وجود دارد یک نیاز برای ایجاد محصولات که در هند ساخته شده و ساخته شده برای جهان است.”

متکی به هند درباره قطع واردات بهبود بهره وری تنظیم اهداف و نه با تکیه بر دیگران در بخش های استراتژیک, او گفت:.

“این است که در مورد ایجاد شرکت های قوی در هند. شرکت های که می تواند تبدیل به نیروهای جهانی. آن است که در مورد ایجاد اشتغال است. آن است که در مورد توانمند سازی مردم برای بیرون آمدن و ایجاد راه حل های است که می تواند تعریف آینده کشور ما است.”

صحبت کردن در CII جلسه سالانه او به نام در هند Inc به افزایش به مناسبت و شریک زندگی روستایی هند در این زمان تست.

“از یک طرف ما گرفته اند دشوار گام برای مبارزه با ویروس و از سوی دیگر ما باید مراقبت از اقتصاد,” او گفت:.

“ما باید برای نجات جان شهروندان در حالی که همچنین ایجاد ثبات در اقتصاد و افزایش سرعت رشد,” او اضافه شده است.

صنعت هند گفت: تا شروع به صحبت در مورد ‘گرفتن رشد کرد.

“من فراتر از گرفتن رشد بازگشت به می گویند بله! ما قطعا رشد ما پشت او گفت:” از ابراز اعتماد به نفس در کشاورزان هندی, کسب و کارهای کوچک و کارآفرینان برای کمک به دستیابی به آن است.

در ضمن مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران در روز دوشنبه کاهش داد هند به پایین ترین درجه سرمایه گذاری در سطح نگه داشته و آن را در یک منفی دیده بان. این به این دلیل این کشور چهره یک دوره طولانی رشد نسبت به آن بالقوه و افزایش بدهی.

آن را پیوست S&P رتبه جهانی و رتبه Fitch در پیش بینی اول انقباض در تولید ناخالص داخلی در بیش از چهار دهه و یک کسری مالی فوران چاه نفت به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس گسترش می یابد.

اصلاحات او گفت: معنی شجاعت را به تصمیم گیری و آنها را به نتیجه گیری منطقی خود را. دولت در تلاش است برای ایجاد یک تسهیل اکوسیستم برای شرکت های خصوصی, او گفت:.

در مستند دولت باز غیر از بخش های استراتژیک به بخش خصوصی است. این آزاد کردن زغال سنگ بخش اجازه می دهد تجاری معدن و اجازه داد که بخش خصوصی به سرمایه گذاری در بخش های مانند فضا و انرژی اتمی. همچنین آستین دستور کار اصلاحات در حال انجام است.

به عقب بر گردیم در مسیر رشد کشور نیاز به تمرکز بر قصد ورود و زیرساخت ها است.

هند گفت: می تواند به افزایش صادرات و ایجاد اشتغال در مبلمان و تهویه مطبوع, چرم و کفش کشور ،

پس از بیش از دو ماه از جهان گسترده ترین مستند کشور وارد ” سازمان ملل متحد-قفل فاز یک.

“در سازمان ملل متحد-قفل فاز یک بخش بزرگی از اقتصاد باز است,” او گفت:, و اضافه کرد که مستند بوده و موثر در کنترل گسترش coronavirus.

با بیان اینکه تقویت اقتصاد در میان بالاترین اولویت دولت گفت: تصمیمات گرفته شده از ماه مارس خواهد شد کمک به این کشور در بلند مدت.

در اقدامات دولت برای مقابله با خرید اینترنتی از مستند او گفت: 53,000 تومان کرور روپیه کمک مالی در قالب رایگان جیره غذایی به فقیر و کارگران مهاجر و به زنان فقیر و سالخورده مردم فراهم شده است. بیش از 8 کرور خانواده های فقیر ارائه شده است رایگان پخت و پز گاز.

همچنین مراحل را به خود گرفته اند و به امداد رسانی به کشاورزان از طریق اصلاحیه به تولید کشاورزی کمیته بازار (APMC) عمل می کنند. کشاورزان را در حال حاضر مناسب به فروش محصولات خود را در شرایط خود را, او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de