Kroll, مینیاپولیس, اتحادیه پلیس, سر, انفجار شهر, شورش, پاسخ نامه به افسران

در اولین توجهی نظرات پس از کشتن جورج فلوید, آتشین, مینیاپولیس, پلیس اتحادیه رئیس جمهور ستوان باب Kroll لعنتی این شهر را از دست داده و متعاقب آن شورش در نامه ای به رتبه و فایل که در آن او گفت: افسران که آنها در حال ساخته شده “سپر بلا” برای ادامه خشونت.

“هیچ کس به غیر از ما حاضر است برای تشخیص و تصدیق شدید شجاعت شما نمایش داده شده از طریق این شورش” گفت: Kroll نامه که به نظر می رسد به کانال سرخوردگی از برخی افسران که احساس رها شده توسط دولت و شهرستان سالن. “من تو را ستایش عالی کار پلیس شما انجام می دهند در نگه داشتن شما همکاران و دیگران امن در طی چه هر کس به جز با ما حاضر به تماس با یک شورش. شما تبدیل جزر و مد از بزرگترین مقیاس شورش است که مینیاپولیس تا به حال دیده می شود.”

کرول که نشان دهنده بیش از 800 مینیاپولیس و پارک پلیس در ادامه به متهم شهردار یعقوب فری Gov. تیم Walz و دیگر رهبران امتناع “اذعان کار MPD” و گفت که آنها “به طور مداوم تغییر سرزنش به آن است.”

“این است که نفرت و رفتار” کرول نوشت. “چگونه به فرمان ما کارکنان می تواند آن را تحمل کند و زندگی خود را من نمی دانم.”

وی در ادامه با نوشتن است که او تا به حال رسیده به حزب جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا پل Gazelka به بحث در مورد استقرار بیشتر مینه سوتا سرباز گارد ملی در خیابان های شهر و صحبت با اجرای قانون دیگر رهبران در سراسر کشور به “فشار از ما پیام رسانی در سطح ملی.” او اضافه کرد که او همچنین همکاری با اتحادیه وکلای مدافع برای کمک به اخراج افسران توانید شغل خود را به عقب.

کرول نامه بعد ظاهر در رسانه های اجتماعی بود که در آن به طور گسترده ای محکوم به تفرقه و شعلهور سوال برای برخی در مورد اینکه آیا اصلاحات واقعی همیشه ریشه در این شهر نیروی پلیس. Janeé Harteau سابق مینیاپولیس رئیس پلیس و مکرر مبارزه شریک کرول نام او را به استعفا از پست خود.

“یک رسوایی برای نشان! این نبرد که خودم و دیگران شده اند و به مبارزه با. باب کرول به نوبه خود در نشان خود را!” Harteau ارسال شده در حساب توییتر خود را.

فری تکرار آن احساسات را در یک بیانیه است.

“برای یک مرد که شکایت بنابراین اغلب در مورد عدم اعتماد جامعه و حمایت از اداره پلیس باب Kroll باقی می ماند و تکان دهنده بی تفاوت نسبت به نقش خود در تضعیف است که اعتماد و حمایت,” او گفت:. “خود را قطعی مخالفت با اصلاحات خود را سازگار و بی احترامی برای رهبری غیر نظامی و فقدان همدلی برای جامعه انجام داده اند بیشتر به تضعیف اعتماد به پلیس بیش از هر جامعه فعال’ تا کنون است.”

شهردار سابق R. T. Rybak chimed در توییتر و اشاره کرد که کرول نامه نمی جزئیات است که فلوید درگذشت پس از دوخته شدن توسط یک افسر.

“تعجب می کنم که چرا مردم عصبانی؟!” Rybak نوشت. “ما بسیار شجاع پلیس اما شما در حال حاضر باید ایستادن به رهبر خود را به خطر انداختن همه ما ایمنی است.”

کرول شده است از یک میله رعد و برق برای نقد هر دو خود را برای بی شرم دفاع از افسران متهم به سوء رفتار و از آنجا که منتقدان بر این باورند او نشان دهنده دوران گذشته از پلیس. او بازگشت نیست یک تماس پنج شنبه.

او پیوست این گروه در سال 1989 و انتخاب شد به اولین دوره دو ساله به عنوان رئيس جمهور اتحادیه در سال 2015 به راحتی شکست دیرین وقت جان Delmonico. او در کنار برنده در یکی دیگر از لغزش در برابر اقدام خزانه دار فدراسیون Cory Fitch قبل از در حال اجرا unopposed در تازه ترین انتخابات در این بهار.

کرول نامگذاری شد در سال 2007 از تبعیض نژادی و طرح دعوی در دادگاه در برابر این گروه به ارمغان آورد توسط پنج سیاه افسران — از جمله زمان رئیس Medaria Arradondo — پس از Kroll گزارش به نام و سپس-در کنگره ایالات متحده کیت الیسون تروریستی و توهین به نظرات در مورد همجنس مشاور سابق شهردار Rybak در مقابل چند رده بالا و فرماندهان. هر دو کرول و Arradondo باید پس گفت: آنها را حل و فصل اختلاف خود را.

کرول اخیرا درو فعالان’ خشم زمانی که او رئیس جمهور پیوست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به روی صحنه در راهپیمایی خود را در هدف قرار دادن مرکز در ماه اکتبر. کرول نیز انتقاد برای اشاره به سابقه کیفری از Jamar کلارک بود که به ضرب گلوله توسط یک مینیاپولیس افسر در سال 2015. در نامه خود به ماموران او همچنین با اشاره به فلوید را “خشونت آمیز جنایی تاریخ است.”

کرول حامیان باید گفت که او اشتباه گرفته شده است و ناعادلانه تخطئه.

آتشین ستوان به نظر می رسید نشان می دهد که او به طور مستقیم درگیر در برخی از عملیات در سوم حوزه قبل از ایستگاه بود تاخت و تاز و سوخته توسط تظاهر کنندگان. او گفت: چند اشتباه ممکن است مانع سوم حوزه ایستگاه تخریب توسط تظاهر کنندگان اشاره کرد که تقویت از مینه سوتا گارد ملی نمی تحقق تا درست پس از نیمه شب جمعه. او همچنین گفت که ماموران اجازه نداشتند به “استفاده از گاز مهمات و کمتر کشنده مهمات برای دفاع از خود.”

“با توجه به حق اعداد تجهیزات مناسب و توانایی خود را به استفاده از آنها [ما] را به پایان رسید در این سه شنبه شب” کرول نوشت. “من می دانم این که من مسئول جداگانه شورش شرایط زمانی که پلیس بر روی زمین تا به حال توانایی تاکتیکی تصمیم گیری به طور موثر به پایان این وضعیت است.

“سیاستمداران در حال به سرزنش و شما سپر بلا” او گفت:.

مقامات شهرستان را به عقب رانده است که ادعا می کنند.

عضو شورای استیو فلچر گفت که او فکر “آن را بد انتخاب توسط مینیاپولیس افسران پلیس که تشدید این وضعیت به نقطه ای که آن را تبدیل به طولانی مدت یک هفته از عمل است.”

رئیس شورای لیزا بندر توصیف اظهارات مانند کرول را به عنوان “یک مانع بزرگ برای تغییر” و گفت که او معتقد است که آن را تضعیف می کند “رهبری واقعا با استعداد … پلیس رهبران در درون گروه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de