محل تنظیم برای جورج فلوید یادبود در مینیاپولیس

زمان و محل اعلام شد سه شنبه برای یک مراسم یادبود در مینیاپولیس این هفته برای جورج فلوید, مردی که مرگ را در طول یک برخورد پلیس بیش از یک هفته پیش باعث یک واکنش بی سابقه در سراسر کشور و فراتر از آن.

شمال مرکزی دانشگاه برگزار خواهد شد جمع آوری و پنجشنبه از ساعت 1 تا 3 بعد از ظهر در آن Frank J. Lindquist پناهگاه و برگرد. Al Sharpton ارائه خواهد شد مداحی های حقوق مدنی رهبر شبکه اقدام ملی اعلام کرد.

مینیاپولیس رویداد در مدرسه در 1400 S. الیوت Av. برای اولین بار از سه به اوج خود رسید با فلوید مراسم تشییع جنازه و کفن و دفن در هوستون که در آن 46 سال زندگی برای بسیاری از زندگی خود را.

همراه با Sharpton را مدح و اعضای خانواده از فلوید را شرکت خواهد کرد و در بیانیه ای از وکیل خانواده بنیامین Crump خوانده خواهد شد.

یکی از چالش های برگزاری مینیاپولیس جمع آوری و دیگران در حال کار در اجتماعی فاصله قوانین در جای خود در تلاش محدود کردن گسترش مرگبار coronavirus.

شمال مرکزی را پناهگاه کرسی کمتر از 900, با توجه به وب سایت.

پس از مینیاپولیس یادبود خواهد بود و دیگری در شمال کارولینای دولت که در آن فلوید متولد شد و در روز شنبه.

فلوید مراسم تشییع جنازه و کفن و دفن است که برای برنامه ریزی 11 صبح در ژوئن 9 در هوستون در چشمه ستایش است. وجود خواهد داشت یک مشاهده در همان محل در ژوئن 8 از ظهر تا 6 بعد از ظهر افسانه ای بوکس Floyd Mayweather زندگی می کند که در لاس وگاس و هرگز ملاقات فلوید گفت: او خواهد پرداخت برای Floyd مراسم تشییع جنازه.

قلعه خم یادبود مرکز برنامه ریزی درست در جنوب هوستون است که دست زدن به ترتیبات در هر سه متحده است. اپراتور مرکز بابی Swearington گفت: جزئیات بیشتر اعلام خواهد شد شنبه.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de