مینیاپولیس محله صورت غذا کویر پس از غارت می بندد فروشگاه های متعدد

با توله, هدف, دو Aldi فروشگاه ها و بسیاری از بازار های کوچک و آسیب دیده توسط شورش در طول هفته گذشته Longfellow و حدود هشت محلات دیگر باید تقریبا تبدیل به یک غذا کویر.

“به نظر من از دست دادن این کسب و کارهای ویرانگر” گفت: ملانی رشته, مدیر اجرایی Longfellow شورای انجمن. “علاوه بر این فقط از مواد غذایی وجود دارد عدم خرده فروشی برای پوشک فرمول کالاهای خانگی و حتی لباس.”

بسیاری از ساکنان این منطقه مغازه پایین تر از قیمت فروشگاه Aldi و یا فروشگاههای دلار. دو نفر از کسانی که دلار در فروشگاه ها — از جمله خانواده دلار در دریاچه — خیابان تخریب شد و در هفته گذشته غارت و خشونت به وجود آمد که پس از جورج فلوید کشته شد در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

یکی Aldi فروشگاه در E. خیابان فرانکلین در مینیاپولیس بازگشایی دوشنبه پس از قدرت ترمیم شد به آن. مواد غذایی منجمد بخش پاکسازی شده بود و به علت قطع برق آغاز شده است که اواخر هفته گذشته اما قفسه بودند که restocked دوشنبه.

Shashana و صنعت افرا گراو خریداری مواد غذایی وجود دارد روز شنبه برای پیشرفت خدمات سلامت عاطفی که در آن او کار می کند با بومی خانواده.

“من هرگز دیده می شود قفسه های این خالی,” او گفت:. “اگر مردم نمی توانند خود را به فروشگاه مواد غذایی آنها باید بررسی کنید با کلیساها و یا حمایت از گروه های ارائه رایگان مواد غذایی و مواد غذایی است.”

رشته گفت: چند مکان شد ارائه رایگان مواد غذایی و لوازم: Holy Trinity Lutheran Church نزدیکی 31st, خیابان, Minnehaha, خیابان; قلب وحش در تئاتر S. 15 خیابان و E. دریاچه و سانفورد مدرسه در E. 35 خیابان و S. 42nd خیابان.

تقویت این مشکل بیش از آخر هفته و دوباره در روز دوشنبه این واقعیت است که حمل و نقل مترو بود نه عامل اتوبوس یا قطار. حمل و نقل عمومی را دوباره تعطیل شود در روز سه شنبه.

سیلوستر هادسون راه می رفت در حدود 40 دقیقه از قلعه Snelling آپارتمان به توله مواد غذایی در E. 46 خیابان و خیابان Hiawatha.

آن است که تنها سوپر مارکت در سمت چپ Longfellow محله در امتداد نور-خط راه آهن پس از چهار سوپر مارکت ها دیگر بسته به دلیل کشتار در تظاهرات.

“من نمی دانم اگر من قادر به گرفتن یک تاکسی بنابراین من احتمالا باید به راه” گفت: Hudson, 70, که به ارمغان آورد دو سبد چرخ دار برای حمل و نقل مواد غذایی به عنوان او به پایان رسید در خرید توله مواد غذایی. “این تنها فروشگاه چپ باز در محله ای که من می تواند راه رفتن به.”

ساکنان منطقه با یک وسیله نقلیه می تواند پیدا کردن باز کردن سوپر مارکت ها در این نزدیکی هست در Longfellow بازار, S. 38 خیابان و E. دریاچه و Lunds & Byerlys در سنت پل هایلند پارک محله.

هر چند کوتاه در روز دوشنبه وجود دارد خطوط از درب در چندین شهر بازار روز یکشنبه, شبیه به زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz اول صادر stay-at-home منظور مبارزه با گسترش COVID-19.

کسب و کار شده است تا بیش از 60% در Longfellow بازار از فروشگاه های دیگر مجبور شدند به گفته مدیر, تری Mahowald.

“ما هرگز برنامه ریزی شده به این مشغول,” او گفت:. “همه تاکید کرد. این است که قطعا راه ما می خواستیم برای افزایش ترافیک است.”

او قصد دارد برای اضافه کردن بیشتر قیمت پایین تر, generic اقلام برای کمک به نگه داشتن قیمت مناسب برای خریداران در طبیعی و مواد غذایی آلی.

صفحه اصلی تحویل از طریق Shipt یا Instacart گزینه نیست برای محله یا نه.

خدمات تحویل معمولا انتخاب از فروشگاه ها در این نزدیکی هست. با چهار نفر از آنها بسته شده و دیگر ترتیبات ساخته شده است.

هدف صاحب Shipt و در حال کار بر روی ترتیبات برای پر کردن و تحویل سفارشات از طریق دیگر اهداف سخنگوی گفت. مینیاپولیس-بر اساس خرده فروش همچنین متعهد شده است برای بازسازی خیابان دریاچه فروشگاه امیدوارم تا پایان سال.

Mahowald تشکر محله داوطلبان برای صرفه جویی در Longfellow بازار است.

“ما تا به حال نزدیک به 25 نفر از محله امنیت آن هر شب از شنبه” او گفت:.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de