هیچ مهلت از تاج تهدید به موارد نزدیک 2 لاخ علامت

دهلی نو: در حالی که روز 1 از باز کردن 1 دیدم بیشتر فعالیت های اقتصادی چیدن وجود دارد باقی مانده قابل لمس ترس در میان مردم در شهرها دهلی نو که در آن تعدادی از coronavirus موارد بالا رفته قابل ملاحظه ای است. با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت به روز رسانی در سه شنبه وجود دارد 8,171 عفونت های جدید و 204 مرگ و میر به طور کلی موارد بالا رفت و به 1,98,706.

به طور کلی مرگ و میر در کشور بود 5,598. هند در حال حاضر 7 بدترین ضربه ملت با رمان coronavirus بیماری همه گیر. تعداد فعال COVID-19 مورد بود در 97,581 در حالی که 95,526 مردم را بهبود مصرف هند بازیابی رای دادن به 48.07%.

از 204 مرگ و میر بیشتر از دوشنبه صبح 76 بودند در ماهاراشترا 50 در دهلی 25 در گجرات و 11 در تامیل نادو. هشت نفر هر درگذشت COVID-19 در غرب بنگال و Madhya Pradesh, پس از شش Telangana و چهار هر در راجستان و اوتار پرادش است. سه نفر وجود دارد بیشتر مرگ و میر هر کدام در بیهار و جامو و کشمیر دو در آندرا پرادش و در Haryana, Karnataka, کرالا و Uttarakhand.

در حالی که بسیاری از کشورها تصمیم گرفته اند برای پایان دادن به بسیاری از محدودیت ها و حتی باز کردن مکان های ادیان تجمعات و بازار بزرگ مکان کارناتاکا کرالا نمی خواهید به عجله. کارناتاکا اعلام کرده است به گسترش مستند تا 30 ژوئن در حالی که کرالا گفت: آن را به یک تماس در تاریخ 8 ژوئن در باز کردن اماکن مذهبی. مکان هایی مانند خان در ماهاراشترا هم اعلام کرده اند برای حفظ منطقه بسته تا 30 ژوئن.

کارشناسان بهداشت و درمان انتظار می رود بزرگتر سنبله در موارد در روزهای آینده با توجه به لغو محدودیت و توصیه کرده اند که دولت در برابر باز کردن اماکن مذهبی در این زمان گفت: این امر خطر بالاتر تعدادی از عفونت در نمایش بزرگتر با تراکم در چنین مکان. برخی از کارشناسان نیز با بیان این که دولت در حال تست نکنید به اندازه کافی.

راه آهن هند از روز شنبه کار خود را شروع کرده بیان خدمات پست الکترونیکی و انتظار می رود که موارد ممکن است با توجه به افزایش حرکت مسافران است. در ضمن راه آهن هند’ اولین COVID-19 مرکز مراقبت متشکل از 10 تغییر مربیان با 160 تخت شده است مستقر در دهلی نو است. این مربیان شده اند مستقر در انبار نگهداری از Shakur Basti ایستگاه راه آهن. در علاوه بر این به 10 غیر AC مربیان با 160 تخت COVID-19 مرکز مراقبت از یک AC مربی برای کارکنان بهداشت و درمان از جمله پزشکان. مربیان اعزام شده بودند روز یکشنبه پس از یک درخواست کتبی از دولت دهلی نو.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de