در حال گشت زنی در خیابان گارد ملی و منتظر ‘به صورت فلس نکته’

آن را احساس می کند مهم است به یاد داشته باشید که — همانطور که خورشید پایین می رفت در یک شب دیگر از تظاهرات در شهرهای دوقلو و به هزاران مینه سوتا سربازان گارد ملی و مینه سوتا هوایی گارد ملی نیروی هوایی کمک نگه داشتن شکننده صلح با تکنولوژی Sgt. ویلیام Hildebrand انسان است پشت خود را استتار ،

Hildenbrand است که 35 سال است. او دارای سه فرزند. او نگران چگونه آنها در حال برخورد با 2020 از جهانی همه گیر به تظاهرات و خشونت در زادگاه خود را. او صرف نزدیک به نیمی از زندگی خود را در مینه سوتا هوایی گارد ملی. او با این نسخهها کار برای بانک ایالات متحده آمریکا مدیریت یک تیم است که کمک می کند تا کارکنان از طریق زندگی جدی بحران: خشونت خانگی به مسائل بهداشت روان بدترین لحظات زندگی خود را. او به اشتراک گذاشته شده را انتخاب کنید و جزئیات از چند روز گذشته با بچه های خود — که او جمعه شب در یک طبقه بتنی در زراد خانه در خیابان که او در حال حاضر در خواب بر روی یک تخت که او نیست تا به حال در سه روز — و او به طور مداوم اطمینان آنها او را امن است. او خدمت در عراق به مدت شش ماه در سال 2010 در طی خروج و می گوید که در حال فعال برای تظاهرات و شورش پس از جورج فلوید به قتل در دست مینیاپولیس پلیس این است که استرس بسیار بیشتر از عراق است.

به دلیل این است که خانه خود را.

در مینه سوتا را steamiest شب سال تا کنون او را دوست دارند چیزی بیش از به روی عرشه در خانه اش در چمپلن در حال حاضر فقط 26 کیلومتر دورتر نوشیدن یک آبجو. (یک مد زودگذر جدید انگلستان دو IPA از افرا گراو را Omni دم به خاص باشد.)

به جای Hildebrand ایستاده بود در خارج, St. Paul مناطق بیمارستان یک ماسک ضد گاز بسته به کمر خود یک تفنگ M4 پرتاب بیش از شانه خود را در حال انتظار برای دیدن اگر دوشنبه شب تظاهرات مسالمت آمیز در مینه سوتا امور خارجه کنگره خواهد به خشونت کشیده شد.

“شما فقط در حال انتظار برای مقیاس به نکته یک راه یا دیگری” Hildebrand گفت. “همه چیز یا رفتن به دریافت بهتر و یا آنها در حال رفتن به بدتر. ما قصد داریم برای حفظ این نوع از شورش برزخ. شما فقط نوع انتظار. همه که نقش به انسان پویایی آن است. مردم باید احساس شنیده می شود. مردم باید صحبت قطعه خود را. اما ما نیز باید برای دفاع از این شهر محافظت از مردم است. این تعادل است.”

این است که زندگی برای سوتا شهروند-سرباز و شهروند-سربازان در حال حاضر: روز طولانی و پر تنش شب به عنوان آنها همچنان گارد بزرگترین داخلی استقرار در آن 164 سال سابقه.

“هنگامی که آن را رو به آفتاب از, گارد خود را هرگز اما ذهن خود را بیشتر در سهولت” گفت: Airman 1st Class اردن Hopwood. “به محض این که خورشید را لمس افق شما آماده برای آن را به یک شب طولانی است. و شده است که پس از شروع. من فکر نمی کنم کسی واقعا می ترسم و یا عصبی. ما فقط مانند ” چه مدت است که این برای رفتن به ؟ “

در مورد Hopwood: او 23 و بزرگ شده در وودبوری. او سیاه و سفید است. خود را به عنوان یک سنت پل افسر پلیس است. او را دوست دارد بازی Xbox: “ندای وظیفه: جنگ های مدرن” و یا “NHL 20.” او نقش جناح چپ برای 133rd ترابری بال تیم هاکی. همکار سربازان او کسی را دست انداختن با او تماس هالیوود پس از او انجام مدل سازی پس از او یک بچه بود.

یک نیروهای امنیتی اسکادران از 45 نیروی هوایی از مینه سوتا هوایی گارد ملی را 133rd ترابری بال مستقر در مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی خود را آغاز کردند دوشنبه شب در Jimmy Lee مرکز تفریح و سرگرمی در سراسر خیابان را از پل مرکزی دبیرستان. آنها وظیفه با همان ماموریت به همه 7,000 مینه سوتا گارد ملی و گارد ملی هوایی نیروهای نظامی به نام تا هفته گذشته توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz: برای کمک به دولت و اجرای قانون محلی در چهره تاریخی اعتراضات و شورش ها آغاز شده است که در اینجا و در سراسر کشور.

گرما بود و ضرب و شتم: هنوز 90-پلاس درجه یک ساعت یا بیشتر قبل از غروب. Hopwood سایه بلند شد. یک کاروان از مینه سوتا گارد ملی هوایی نیروهای, همراه با, St. Paul افسران پلیس و سوار به کارهای عمومی ساختمان به گاز است. به عنوان آنها بیرون کشیده و از پارکینگ یک جیپ چروکی مارشال در خیابان متوقف و با خود ویندوز پایین. یک مرد جوان و زن جوان هر دو سفید, تمدید انگشت وسط برای بیش از یک دقیقه به عنوان نیروهای نقل مکان کرد.

8 بعد از ظهر تیم ملی بود و فرز در مورد یک پارکینگ در کنار کلیسای جامع سنت پل. زنگ کلیسا chimed. سپس یک St. Paul افسر فریاد زد: “در حال بارگذاری است!” کاروان تبدیل شده بر روی Kellogg بلوار و به سمت پایتخت. هل دهنده مکث و خیره شد. یک معترض برگزار شد تا نشانه: “لغو پلیس!”

آنها را به توقف آمد بین مناطق بیمارستان و هارولد E. Stassen ساختمان اداری: یک زن و شوهر از بلوک از ساختمان کنگره تظاهرات نزدیک به اندازه کافی به سرعت واکنش نشان می دهند اما به اندازه کافی دور به طوری که آنها نمی دیده می شود به عنوان یک اقدام تحریک آمیز. آنها پارک شده در یک خط از 20 یا وسایل نقلیه پلیس. یکی Airman خوردند MRE, وعده های غذایی آماده خوردن: تاکو دمای اتاق. Catered شام به زودی وارد شده است. Humvees مسدود شدن جاده ها به کنگره به طوری که تنها ترافیک پا می تواند از طریق آمده است. سربازان دست تکان دادند به پرستاران که با حضور در بیمارستان ویندوز به تماشای.

“با تشکر از شما برای خدمات خود را!” یک زن فریاد زد: به عنوان او سوار گذشته است. یک ماه اپیلاسیون رز در آسمان روشن است.

جمعیت معترضان مسالمت آمیز در پایتخت کاهش یافته است به عنوان 10 شب مقررات منع رفت و آمد رخنه کرد و نزدیک. 10 p. m. شاید 30 باقی مانده است. کسانی که باقی مانده بودند دستگیر شدند.

“ما می خواهیم وجود دارد اگر همه چیز بد” Hildebrand گفت: “اما ما همچنین می خواهم به آنها اجازه می دهد این فرصت را به مسالمت آمیز چیز خود را دارد. چرا که قانون اساسی خود را راست. آنها باید قادر به انجام این کار است. و گاهی اوقات حضور ما می تواند یک اضطراب اگر ما وجود دارد — اگر آنها صلح آمیز است و ما در حال آمدن نورد عمیق است که می تواند مهیج. بهتر است به یک زن و شوهر از بلوک های پشت و اجازه دهید آنها را به انجام چیزی که خود و هنوز هم وجود دارد — و محافظت از مردم از داشتن شهر رایت کردن.”

شهر نبود سوزاندن روز دوشنبه به عنوان آن را به حال شده است تنها چند روز قبل از. ارشد Airman ناتان ون Beusekom (22, تمام وقت دانشجو در دانشگاه نورث وسترن — St. Paul, سرمایه گذاری, عمده, بازیکن فوتبال, ازدواج شده) زندگی می کردند در اینجا تمام عمر خود را در: دریاچه لاک پشت مدرسه ابتدایی, Chippewa, دبیرستان, ماوندز ویو دبیرستان. او بخشی از یک “ربودن و گرفتن” تیم با سنت پل ، آنها نگاه بد بازیگران. بیش از آخر هفته در کنگره خود را در تیم ملی بريدن دور یک داد و بیداد کن مرد متهم مشت زدن یک زن در طول اعتراض.

مانند بسیاری از سراسر شهرهای دوقلو ون Beusekom هر دو قدردانی انگیزه تظاهرات — “این یک علت ارزش” او گفت: — و متنفر هنگامی که آنها به خشونت کشیده شد.

در میان هفته گذشته را تخریب ون Beusekom دیده است برخی از نور است.

“آن لحظات زمانی که اجرای قانون و معترضان گرد هم می آیند و یک لحظه — فقط آن را به طور کامل مخالف آنچه در خارج وجود دارد در ذهن مردم است.” “من تا به حال یکی از آن لحظات دیروز با ارتش سرهنگ در خارج وجود دارد یک مسئول همه چیز توسط کنگره. او در زمان تمام دنده خاموش: کلاه خود و جلیقه سلاح های خود را. او رفت و در خارج از حصار و شروع به صحبت کردن معترضان شد که همه آنها riled ، او آنها را به زانو زدن با او, با او صحبت کنید. آنها عکس گرفتن با او. او به پایان رسید تا د-افزایش وضعیت همه توسط خود را.”

“وجود دارد فقط یک بزرگتر پیام در خارج وجود دارد, در,” او گفت:. “همه ما مردم و ما باید به یکدیگر عشق بورزند.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de