دوم کالبد شکافی می گوید جورج فلوید بود امپراتور

وکیل به نمایندگی از جورج فلوید خانواده و Hennepin County مقامات در حال حاضر منتشر شد رقابت نتایج کالبد شکافی موافقت که مرگ یک قتل اما مخالفت بیش از دقیق شود.

در طول یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر دو پزشک استخدام فلوید خانواده به انجام خصوصی کالبد شکافی گفت: آنها معتقدند او از آسفیکسی که اتفاق می افتد زمانی که جریان اکسیژن قطع شده است و باعث مغز و سایر ارگان ها برای متوقف کردن کار.

“ما معتقدیم حقیقت کمک خواهد کرد که منجر به عدالت و به این ترتیب با وجود چقدر دردناک این کالبد شکافی یافته ها به ویژه برای جورج فلوید خانواده ما فکر می کنم ضروری است که حقیقت بیرون می آید در مورد این شیوه و شیوه ای دقیق و علمی که چگونه جورج فلوید کشته شد” بنیامین Crump یک وکیل برای Floyd خانواده گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر.

ساعت بعد Hennepin County دفتر معاینات پزشکی صادر نهایی آن گزارش عمومی بیان کرد که فلوید درگذشت به عنوان یک نتیجه از “ايست قلبی ريوی پیچیده اجرای قانون subdual, داری, و, گردن, فشرده سازی.” یک سخنگوی دفتر با استناد به مینه سوتا قوانین و گفت: آنها می توانند مورد بحث نیست که علت مرگ بیشتر است.

در این گزارش اشاره کرد که فلوید “تجربه ايست قلبی ريوی در حالی که مهار توسط مامور اجرای قانون(s).”

آن را نیز ذکر شده “arteriosclerotic و بیماری قلبی فشار خون بالا” را به عنوان به خوبی به عنوان فنتانيل مسمومیت اخیر و متامفتامین استفاده از عنوان “قابل توجه دیگر شرایط است.”

این گسترده ترین توضیحات منتشر شده در عین حال از کالبد شکافی انجام شده توسط دفتر معاینات پزشکی در 46 ساله فلوید درگذشت on May 25 بعد از منظقه بازداشت در E. 38 خیابان و S. خیابان های شیکاگو توسط افسران که او را مشکوک عبور جعلی ارز در یک فروشگاه.

درک چوین بود که دیده می شود در فیلم سنجاق زانو خود را در Floyd گردن اخراج شد از زور و متهم شده است با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

سه نفر دیگر از افسران که در حال حاضر نیز از کار اخراج شده بود اما نه متهم شده است که از دوشنبه شب.

آن است که خیلی زود به بگویید که دقیقا چه اهمیت, اگر هر گونه متفاوت یافته ها می تواند بازی در چوین است.

“من حتی نمی دانم که چگونه این می رود گفت:” برادفورد Colbert, یک پزشک در محل اقامت در Mitchell ال روزاریو مدرسه قانون است. “این دقیقا روشن نیست که به من چرا که در یک پرونده جنایی در این دولت در مقابل این متهم در دست نیست. از لحاظ تئوری قربانی حق ندارد به درگیر می شود. این که چگونه آن را رول.”

یا دادستان و یا وکیل مدافع می تواند انتخاب کنید به وارد کردن نتایج حاصل از این خانواده را کالبد شکافی به شواهد در دادگاه های کیفری اما نه مورد نیاز خواهد بود به انجام این کار کلبر گفت.

نتایج همچنین می تواند مورد استفاده در یک دادگاه مدنی اگر فلوید خانواده تصمیم می گیرد به شکایت.

جزئیات کمی است برای عموم منتشر شد در مورد چگونگی Hennepin County دفتر معاینات پزشکی آمد به نتیجه آن در Floyd را علت مرگ.

در شکایت کیفری حمایت از اتهامات عنوان شده علیه چوین محققان نوشت که “کالبد شکافی نشان داد هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق.”

آن را نیز ذکر شد وجود دارد “اساسی شرایط بهداشتی از جمله بیماری عروق کرونر و بیماری قلبی فشار خون بالا.”

در حالی که وکلای مدافع و پزشکان استخدام فلوید خانواده خود را آزاد نوشته کالبد شکافی, گزارش, گفته, آنها هنوز هم در انتظار اضافی برخی از نتایج آنها توصیف یافته های خود را در برخی از جزئیات.

برای رسیدن به نتیجه گیری خود آنها گفتند که بازدید عمومی ویدئوها از فلوید دوخته شدن توسط چوین و همچنین به عنوان یک گزارش را با هم توسط EMT کارکنان که مشغول به کار در Floyd و بررسی بخش هایی از بدن خود را که به آنها دسترسی داشت.

“این فشاری فشار گردن و پشت دیده می شود نیست در کالبد شکافی به دلیل فشار عرضه شده توسط این زمان بدن می آید به دفتر معاینات پزشکی گفت: دکتر مایکل بادن یک آسیب شناس پزشکی قانونی که انجام کالبد شکافی از طرف فلوید ،

“این تنها می تواند دیده می شود, جدی فشاری فشار بر روی گردن و پشت تنها می تواند دیده می شود در حالی که این فشار است که اعمال می شود و یا زمانی که همانطور که در این مثال آن است که دستگیر شده است،”

بادن نزدیک به وین گفت که او معتقد است در حالی که فلوید بود offically مرده بعد او در واقع درگذشت “پس از حدود 4 یا 5 دقیقه.”

دادگاه اسناد ثبت شده در چوین مورد می گویند فلوید کشیده شد از یک تیم در 8:19:38 بعد از ظهر متوقف شد در حال حرکت در 8:24:24 p. m. و در 8:25:31 p. m. video “به نظر می رسد برای نشان دادن آقای فلوید توقف تنفس یا صحبت می کنند.”

Crump این فلوید وکیل خانواده گفت: EMT گزارش آنها به دست آمده نشان می دهد که پزشکان “انجام نبض را بررسی کنید و چند بار برای پیدا کردن هیچ و تحویل یک شوک… اما جورج وضعیت را تغییر دهید. آنها تحویل داده و او را به بیمارستان تهویه ادامه داد: اما آخرین گزارش شد و بیمار بود و هنوز خوری, بدون نبض. آمبولانس بود نعش کش.”

بادن نزدیک به وین گفت که “خشن خراش” در Floyd را چشم چپ و گونه چپ “و کمی در جلو بر روی بینی و دهان مناطق است.” او گفت: آنها همچنین دریافتند “علائم خراش در پشت شانه چپ خود را.”

یافته های اولیه منتشر شده از طریق وکلای مدافع در روز بعد نشان داد که پزشکان همچنین دریافتند یک خونریزی “در بدن مهره و در منطقه گردن” و همچنین در خارج از شریان کاروتید و در مچ دست و ساعد.

“علت مرگ در نظر من است آسفیکسی با توجه به فشرده شدن گردن” بادن گفت.

بادن و همکارش دکتر Allecia ویلسون مورد مناقشه معاینات پزشکی یافته از بیماری های قلبی — با بادن رفتن تا آنجا که می گویند “من آرزو می کنم من تا به حال همان عروق کرونر که آقای فلوید بود که دیدیم در کالبد شکافی.”

ویلسون اشاره کرد که دوم کالبد شکافی برخی از محدودیت.

“بخش های خاصی از اندام شده اند حفظ اصلی آسیب شناس” او گفت: هر چند او نمی توجه داشته باشید که آنهایی که.

در اظهارات عمومی این فلوید خانواده وکیل و پزشکان گفت: آنها بر این باورند که فشار در هر دو گردن و پشت او باعث فلوید مرگ است. مدارک ثبت در چوین مورد نشان می دهد که افسر J. Alexander Kueng “برگزار شد آقای فلوید بازگشت” و افسر توماس خط “برگزار می شود پاهای خود را.” یک چهارم افسر Tou Thao دیده می شد در فیلم نزدیکی ایستاده در حالی که چوین زانو در Floyd گردن.

وکلای مدافع برای چهار اخراج افسران یا کاهش یافته است به صحبت در مورد خانواده کالبد شکافی یافته و یا در دسترس نیست به نظر.

وکیل فلوید خانواده با استقبال از انتصاب دادستان کل کیت الیسون به تعقیب این مورد گفته است: “امیدوارم که او خواهد شد در نظر گرفتن یک قتل درجه اول مسئول چوین. شرکت مشاور آنتونیو Romanucci به نام برای اتهامات عنوان شده برای افسران دیگر نیز هست. نه تنها چوین زانو در Floyd گردن Romanucci گفت: “اما پس از آن وزن دو تن دیگر از افسران پلیس در پشت او…است که باعث می شود تمام کسانی که ماموران در صحنه جرم جنایی مسئول و بدون شک مودبانه مسئول است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de