Illustration for article titled Sentient Porkpie Hat Jason Whitlock Out at Fox Sports

تصویر: Fox Sports

Jason Whitlock با Tomi Lahren از کلارنس Thomases است که بنا به گزارش ها در فاکس ورزشی پس از آنها آمده نمی تواند به یک توافق بر سر یک قرارداد جدید.

تبلیغات

من برای اولین بار متوجه شدند این خبر در توییتر که در آن نام خود را در حال حاضر روند. و نام خود را به روند چرا که او تا به طور کامل منفور است که خبر از فراق او راه با Fox Sports به ارمغان آورد برخی از سبک سری را در غیر این صورت غم زده بعد. تصور کنید که چگونه شما متنفر بودم باید که یک دنیوی قرارداد مذاکره شکست مردم را فراهم می کند شادی و تطهیر در طول قیام در وسط یک بیماری همه گیر.

اگر شما اندازه گیری موفقیت به رسمیت شناختن نام به اندازه یک فرد حساب بانکی و رسیدن به پلت فرم خود Whitlock بدون شک یکی از موفق ترین سیاه روزنامه نگاران همیشه. اما در حالی که این کشور smolders به عنوان صدها نفر از هزاران نفر را به خیابان ها در اعتراض به مرگ جورج فلوید است که واقعا یک اعتراض پلیس است که واقعا یک اعتراض سفید برتری Whitlock تنها میراث این است که نام خود را تبدیل به یک راحت کوتاه-دست sellout; یک شاهکار او انجام هماهنگی خود را با قدرت و مانند یک مرغ پرنده در یک تمساح را گردن—به خط جیب خود و افزایش نمره klout. این یک طنز است که او ادعا می کند به طوری مسیحی در حال حاضر. به دلیل, خوب, اجازه دهید فقط می گویند که با توجه به کتاب مقدس افرادی مانند او نیست دقیقا جایی که آنها می خواهند زمانی که آنها می میرند.

تبلیغات

به هر حال ما در شهرستانها در حال سوختن رئیس جمهور ما است کشتار با گاز اشک آور معترضان و من در حال حاضر با حوصله این ارام تماشا بنابراین در اینجا واقعا ساده بره ریز ریز کردن دستور العمل از جسیکا گاوین که من با استفاده از آنجایی که من خانه و پخت و پز در همه زمان ها در حال حاضر.

1. فصل لغو احکام صادره ی گوشت بره را با نمک و فلفل.

2. Marinate با سیر, گیاهان دارویی و روغن زیتون و رب.

3. پان کار افتاده تا browned در سطح.

4. تلنگر و طبخ تا doneness مورد نظر رسیده است.

5. استراحت لغو احکام صادره ی گوشت بره و برای 10 دقیقه قبل از سرو.

این واقعا در یک کتری ریخته گری آهن. اگر شما یکی از کسانی که آن را به ارزش سرمایه گذاری.

برای یک طرف چاشنی مارچوبه آثار لذتبخش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de