دهلی نو: روسیه روز دوشنبه در نهایت شکست آن سکوت کرد و گفت که “نگران” بیش مداوم چین و هند نظامی در صورت خاموش در Ladakh بخش اما ابراز اطمینان کرد دو غول خواهد مسالمت آمیز حل و فصل این مشکل است.

معاون رئیس ماموریت (DCM) در دهلی نو روم Babushkin گفت: یک کانال تلویزیونی “البته ما نگران هستند با وضعیت فعلی در خط کنترل واقعی (لاک). اما همانطور که می دانیم وجود دارد اختصاص داده شده مکانیسم های خاص طراحی و توسعه توسط هر دو کشور (هند و چین) از جمله خطوط تماس ویژه و خاص نمایندگان’ گفت و گو و حتی غیر رسمی نشست. ما با اعتماد به نفس است که هند و چین دوستان بموقع مجهز به پیدا کردن یک راه برای رضایت متقابل. ما را تشویق هر تلاش در این زمینه”.

آن را ممکن است به یاد می آورد که روسیه شده است در زمان آزمایش اچ هند و کلیدی دفاع تامین کننده برای چندین دهه به عنوان یک کشور جداگانه از 1991-92 به بعد و همچنین در اوایل ‘avatar’ به عنوان اتحاد جماهیر شوروی و همچنان به عنوان یک شریک استراتژیک کلیدی.

در سال های اخیر این بوده است تا حدودی miffed بیش هند در حال رشد استراتژیک و نزدیکی به ایالات متحده است. با این حال دولت هند ساخته شده است که هر تلاش برای حفظ روابط قوی با روسیه و مسکو باقی مانده است ، روسیه نیز یک عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل همراه با چین و همچنین دارای روابط نزدیک با پکن است.

هند در هفته گذشته گفت: از آن باقی مانده شرکت در آن حل و فصل در مرزها برای اطمینان از امنیت خود و حاکمیت ملی بود اما اضافه کرد که در آن درگیر است با طرف چینی در دیپلماتیک و نظامی سطح به صورت مسالمت آمیز حل و فصل مسئله مرز.

هند در ماه گذشته متهم آزادی بخش خلق چین ارتش (PLA) از مسدود کردن ارتش هند گشت در سمتی از لاک است که بالفعل چین و هند مرز. دهلی نو همچنین گفت که گاهی اوقات چنین اتفاقاتی رخ می دهد که هر دو طرف لازم نیست که یک درک مشترک از لاک.

این می آید در این زمینه از دو رویداد جداگانه در ماه گذشته در هند و لاداخ بخش زمانی که هندی و چینی سربازان پانچ یکدیگر و در نتیجه آسیب به نیروهای نظامی در هر دو طرف. این حادثه در شمال هند گرفته شده در مارس 9 در حالی که در شرق لاداخ گرفته شده بود در مداخله شب مه 5-6. در هر دو حادثه, تهاجمی, چینی, افراد ارتش آزادی بخش (PLA) گشت متوقف شد توسط نیروهای نظامی در داخل سرزمین های هندی که چین ادعا می کند به عنوان خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله