دولت توصیه می کند COVID-19 آزمون مینه سوتا معترضان

مقامات بهداشتی دولت خواهد بود تشویق معترضان بیش از مرگ جورج فلوید به دنبال COVID-19 تست — بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها احساس بیمار — با توجه به افزایش خطرات ناشی از بیماری های عفونی كردن در تجمع جرم.

افزایش COVID-19 موارد نیست داده می شود — به عنوان بسیاری از معترضان با پوشیدن ماسک در خارج از هوا است که می تواند منتشر ویروس. اما مقامات بهداشت در روز دوشنبه گفت: آنها انتظار دارند که برای مقابله با برخی از پیشرفت.

“متمرکز تجمعات و با صدای بلند صحبت کردن و آواز و فریاد می دانید تمام کسانی که با صدای بلند آوازی, عبارات تشدید خطر گسترش” گفت: Jan مالکوم, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان هر چند خطر است “کاهش … توسط این واقعیت است که این خارج از منزل است.”

مینه سوتا گزارش تنها 361 COVID-19 آزمایشگاه-موارد تایید شده در روز دوشنبه که اولین روز از ماه آوریل 28 که روزانه مورد تعداد دفعات مشاهده شده زیر 400. این تعداد به احتمال زیاد تخلیه پایین تر گزارش اتفاقی است که در اکثر روزهای دوشنبه در این گیر و بسته شدن بیش از آخر هفته از وضعیت سلامت عمومی آزمایشگاه که کمک نمی کند نتایج به روز دوشنبه شمارش.

و در عین حال این نیز همزمان با Covid استراتژی خروج از سایت در حال تغییر مینه سوتا وضعیت در این بیماری همه گیر از “روند ضعیف” به “پیشرفت” — تا حد زیادی بر اساس این کاهش رشد در موارد بیش از دو هفته گذشته. ده مرگ و میر گزارش روز دوشنبه به ارمغان آورد و دولت را در مجموع به 1,050 بلکه کمترين واحد-تعداد روز در دو هفته.

تهدید یک موج جدید از موارد در میان معترضان باعث شد مقامات بهداشتی دولت به توصیه COVID-19 تست برای همه آنها. یک دلیل برای نگرانی این است که 80% از افراد آلوده رنج می برند خفیف یا بدون علائم معنی معترضان می تواند به گسترش این رمان کروناویروس که باعث COVID-19 بدون دانستن آنها آن را داشته باشد.

مینه سوتا وزارت بهداشت به زودی به موضوع راهنمایی در مورد بدون علامت تست شد چرا که تا به حال آن را تا به حال خواسته پزشکان به اولویت بندی تست تجهیزات برای بیماران با علائم.

یک توصیه کلیدی خواهد بود که بدون علامت معترضان باید به دنبال تست چون دوره کمون این ویروس پس از عفونت است حدود پنج روز — با طیف وسیعی از دو تا 14 روز. تست بیش از حد به زودی می تواند دست در حال توسعه عفونت مالکوم گفت.

ماسک رایج بوده است اما نه جهانی در تظاهرات به عنوان برخی از معترضان به تن آنها برای حفاظت در حالی که دیگران پنهان هویت خود است.

“بدیهی است, آن چیزی است که باید نگران و متفکر از” جسیکا گفت: Tomann سنت لوئیس پارک که عینک ماسک در یادبود دوشنبه برای Floyd. “این نیز مانند وجود دو ویروس ها مبارزه با این کشور در حال حاضر و آن را مانند” چه چیزی مهم تر است؟’ این یک شمشیر دو لبه است, اما شما باید انتخاب کنید که عدالت شما واقعا در حال رفتن به مبارزه برای شما می دانید؟”

ماریا اسمیت سوار با دخترش به E. 38 سنت و شیکاگو Ave. S. دوشنبه به طوری که او دختر یک صدای جرنگ جرنگ, رقصنده می تواند انجام با دیگران است. COVID در معرض خطر است اما یادبود “است که مصرف کمی بیشتر اولویت از آن گفت:” اسمیت که عینک, ماسک, در حالی که ایستاده شانه به شانه با زنان دیگر در این رویداد است.

حصول اطمینان از معترضان به ماسک

اجتماعی فاصله و 51 روز ایالتی اقامت در خانه سفارش به پایان رسید که 18 مه شده بود با اعتبار کاهش رشد COVID-19 در مینه سوتا که یکی از دلایلی است که چرا مقامات بهداشت معتقد است که همه گیر شد و هنوز هم در اوج در اینجا در مقایسه با کشورهای دیگر.

مدل سازی توسط دانشگاه مینه سوتا و دولت بهداشت و درمان, محققان نشان داد که پایبندی به منظور کاهش داده بود انتقال بيماري توسط 55% هر چند در ابتدا آنها پیش بینی کرده بود کاهش 80%. هیچ مدل سازی حساب برای مرگ یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در حالی که او در بازداشت و دوخته شده به زمین توسط یک افسر پلیس سفید — و خشم که فرستاده ازدحام مردم به خیابان ها.

پس از یادگیری از احتمال اعتراضات هفته گذشته دولت در بخش بهداشت و درمان ساخته شده مطمئن شوید که ماسک در دسترس بودند از طریق درمانگاه جامعه و شرکای اگر معترضان می خواستند آنها گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

مطالعات نشان داده اند که پارچه, غیر-پزشکی-درجه ماسک ارائه حفاظت بخشی از استفاده کنندگان پخش coronavirus به دیگران است. این نوع از مصرف کننده ماسک نمی محافظت از مردم از آلوده شدن توسط دیگران هر چند بر خلاف نصب N95 ماسک است که تا حد زیادی برگزار شد در رزرو برای بیمارستان ها درمان COVID-19 بيمار.

دولت مقامات بهداشتی خواهد بود مطمئن شوید که درمانگاه های محلی به خوبی مواجه نگردند با مجموعه کیت برای COVID-19 آزمون بدون علامت معترضان گفت: دکتر اموزش Lynfield اپیدمیولوژی دولت.

معترضان می تواند کمک به نظارت بر سلامت خود و تماس با پزشکان خود را حق دور اگر آنها تجربه خشک سرفه و مشکل در تنفس و تب و از دست دادن طعم و مزه و یا دیگر کلاسیک COVID-19 علائم.

وقتی که می آید به خطر عفونت در اعتراض به “بودن در خارج از منزل بهتر است که در یک بسته و محدود داخلی نوع تنظیم” Lynfield گفت. “اما آن سخت است برای حفظ یک شش پا راه دور در یک رالی.”

تلفات در جامعه سیاه و سفید

پتانسیل گسترش موارد در میان معترضان می تواند دو whammy حتی اگر بسیاری از آنها در این سن و سال جمعیتی که دیده می شود بسیار کمتر شدید COVID-19 موارد است. Minnesotans 30 و در زیر را تا 74% از شناخته شده عفونت اما تنها شش مجموع مرگ و میر.

یک مشکل این است که بسیاری از معترضان سیاه و سفید هستند و مردم در این نژادی و جمعیتی رنج می برند میزان بالاتری از بیماری مزمن است که باعث افزایش احتمال شدید و یا حتی کشنده COVID-19 موارد است. یک حالت اولیه تجزیه و تحلیل نشان داد که 23 درصد از COVID-19 بستری شدن در بیمارستان درگیر سیاه مردم حتی اگر آنها را تا 6 درصد از مینه سوتا جمعیت.

مشکل دیگر این است که مردم را تا سهم قابل توجهی از نیروی کار در دراز مدت مراقبت از امکانات و ساکنان این امکانات رنج می برد 855 از COVID-19 مرگ و میر تا کنون.

شیوع اواخر ماه گذشته از COVID-19 در مینیاپولیس’ تا حد زیادی سیاه سرو-رودخانه محله نشان داد که چگونه عفونت خطرات با هم کار کنند. مقامات بهداشت بر این باورند که شیوع برانگیخته شد توسط مراقبت طولانی مدت کارگران آوردن این ویروس از کار را به دوستان و بستگان در آن جامعه است.

بررسی تاثیر اعتراضات روی همه گیر در مینه سوتا چالش برانگیز خواهد بود چرا که آن را در حال آمدن است در همان زمان به عنوان دیگر تغییرات در سیاست های دولت و محدودیت. که شامل کمک هزینه از دوشنبه برای رستوران ها و میله های زندان به سر ناهار خوری سرویس سالن به ارائه محدود قرار ملاقات در 25 درصد از ظرفیت معمول خود را.

تماس با ردیابی توسط دولت بهداشت و درمان محققان چالش برانگیز خواهد بود و همچنین زمانی که آن را می آید به شناسایی منابع COVID-19 عفونت برای افراد شرکت کننده در تظاهرات توده ای.

پیدا کردن منبع عفونت برای افراد بیمار است که تنها یک هدف از تماس با ردیابی هر چند Ehresmann گفت. از سوی دیگر به شناسایی نزدیک خود را با مخاطبین در زمان آنها توسعه علائم به طوری که کسانی که تماس می توانید قرنطینه خود و جلوگیری از گسترش این ویروس بیشتر است.

نویسنده کارکنان مت مککیننی کمک به این داستان.

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de