جلوگیری از اذیت و آزار ما و یا ما نمی خواهد پرواز غیر ضروری پرواز هوایی هند خلبان اتحادیه می گوید

بمبئی: ادعا “آزار و اذیت” از کابین خلبان خدمه توسط مقامات بهداشتی در فرودگاه دهلی ملی حامل هوا در هند ایرباس به ناوگان خلبانان بدن ICPA روز یکشنبه هشدار داد که اعضای آن را نمی خواهد کار هر پرواز دیگر از خدمات ضروری اگر چنین “ناخوشایند” درمان پرداخت به آنها متوقف نشده است.

در نامه ای به هوایی هند مدیر اجرایی (عملیات) R S Sandhu, هندی, تجاری, انجمن خلبانان (ICPA) که نشان دهنده بیش از 700 عضو نیز به دنبال شفافیت در پروتکل است که به دنبال در مورد یک خلبان عامل Vande بهارات ماموریت و یا پروازهای داخلی است آزمایش مثبت برای COVID-19.

هوایی هند شده است عامل ویژه تخلیه پرواز به حمل و نقل رشته اتباع هند از خارج از کشور در پی بیماری همه گیر.

“همانطور که شما آگاه هستند خدمه دهلی نو-مسکو پرواز در مه 30 بود پس از سانحه روز پس از یکی از خلبانان آزمایش آزمایشگاه COVID-19 مثبت است. بقیه خدمه ساخته شده بودند به صبر کل روز بدون هر گونه مواد غذایی یا تنقلات.

“این مقامات بهداشتی در فرودگاه دهلی موفق به تطابق با دستورات دولت و پروتکل به دنبال داشته باشد برای هر دو قبل و بعد از پرواز COVID-19 تست برای خدمه عامل Vande بهارات ماموریت پرواز پرتاب شد از پنجره. از این رو خدمه بودند حوصلگی به مکان های متعدد aimlessly.

“خدمه بودند مورد آزار و اذیت توسط مقامات بهداشتی در فرودگاه” این ICPA در این نامه اعلام کرد.

روز شنبه, هوایی هند در پرواز بود که در راه خود را به مسکو برای بازگرداندن اتباع هند از وجود دارد مجبور به بازگشت اواسط دور پس از شرکت هواپیمایی مقامات در زمین متوجه شد که خلبان این پرواز بود “به اشتباه” داده “منفی” گزارش ویروس در حالی که او در واقع تست “مثبت”.

بیان کرد در این نامه که خلبانان هستند که “مجبور” به رفتن به یک دولت تسهیلات پزشکی برای یک دوره هفت روز و که آن را تنها پس از نهادی امکانات قرنطینه قبول خدمه آنها اجازه رفتن به خانه به دنبال خانه-جداسازی برای 14 روز ICPA گفت.

آن افزود: “نه به ذکر است این پست پرواز COVID-19 تست نقض شد. در بازگشت COVID-19 تست انجام نمی شد و آنها نیز اسکان در یک هتل به ازای هر پروتکل.”

“این می تواند به عنوان عدم هماهنگی بین هوا, هند, وزارت امور, هوانوردی, تنظیم کننده DGCA و مقامات بهداشتی در فرودگاه” آن را گفت.

با توجه به وزارت بهداشت و رفاه خانواده و DGCA مارس 23 بخشنامه “اگر یک آزمایشگاه مثبت مورد COVID-19 است که در یک پرواز تمام خدمه به د rostered به مدت حداقل 14 روز. خدمه نیاز دارد به دنبال خانه-انزوا در طول زمان در کشور خود” به ICPA گفت.

هر چند که هر MHA منظور از مارس 5, روش عملیاتی استاندارد برای حرکت از اتباع هند رشته در خارج از کشور نیاز به روش RT-PCR آزمون برای مسافران “آن آورده شده است به ما توجه کنید این است که به دنبال” این ICPA ادعا.

“ما عامل پروازهای تحت Vande بهارات ماموریت به عنوان “وظیفه ملی” و درمان پرداخت به عامل خدمه است ناخوشایند. ما درک نیست درمان مرتکب به ما خدمه و اگر تاریخ تکرار می شود, ما نمی خواهد در یک موقعیت به کار هر پروازهای دیگر از خدمات ضروری” این ICPA هشدار داد در این نامه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de