A nighttime view of the Apollo Theater with a marquee that reads “Be Well” as the coronavirus continues to spread across the United States on April 9, 2020 in New York City.

یک شب نمایش از تئاتر آپولو با یک خیمه است که بار خوانده شده “خوبی” به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده در 9 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.
عکس: قطر Dipasupil (گتی ایماژ)

همانطور که شما ممکن است یا ممکن است نمی دانم در روز سه شنبه, ژوئن 2, بسیاری از مردم در جامعه سیاه خواهد بود رعایت خاموشی سه شنبه (تکامل از T شهرداری سبز “خاموشی بعد” جنبش) که صنعت موسیقی را تایید کرد حمایت از توقف تمام عملیات کسب و کار در آن روز به افتخار, سیاه, جامعه و در اعتراض به خشونت پلیس.

تبلیغات

“سه شنبه, ژوئن 2nd, به معنای عمدا اخلال در ایام کار در هفته” نوشته Atlantic Records exec Jamila توماس و جوخه را Brianna Agyemang که ایجاد یک طرح به نام #TheShowMustBePaused. “صنعت موسیقی یک صنعت چند میلیارد دلاری. یک صنعت است که سود و عمدتا از هنر سیاه و سفید. ماموریت ما این است که به نگه داشتن صنایع بزرگ از جمله شرکت های بزرگ + شرکای خود را که بهره مندی از تلاش های مبارزات و موفقیت های سیاه مردم پاسخگو…این فقط 24 ساعته ابتکار. ما خواهد شد و در این مبارزه برای مسافت های طولانی. یک طرح اقدام خواهد شد.”

تبلیغات

برای نشان دادن همبستگی برای هر دو این حرکات تئاتر آپولو اعلام کرده است آن را به تعویق انداختن آن در آینده سود رویداد “اجازه اقامت (در) با هم.”

Jonelle Procope, رئيس جمهور & مدیر عامل و Kamilah فوربس تهیه کننده اجرایی تئاتر آپولو فرستاده زیر بیانیه رسمی به ریشه:

تئاتر آپولو می ایستد در همبستگی با هنرمندان ما همسایگان ما و ما جامعه جهانی و رعایت خاموشی شنبه و #TheShowMustBePaused.

ما موکول نفع ما اجازه اقامت (در) با هم از ژوئن 2, ژوئن 4.

این تنها یک وقفه به دلیل جنبش برای عدالت نژادی را متوقف نمی کند.

نه فراموش می کنیم.

به عنوان یک کمیسر مجری و فرهنگی convener های آپولو باقی می ماند متعهد به ماموریت ما حمایت از سیاه و هنر و فرهنگ, ایجاد فضای برای هنرمندان خود را آزادانه بیان کنند و برای دفاع از امنیت و عزت و عدالت برای مردم در سراسر جهان است.

ما امیدواریم که پس از توقف به ما ملحق شوید در 4 ژوئن به یک پایه برای فرهنگ است.

حفظ سیاه موسسات و پشتیبانی سازمان است که unapologetically استفاده از سیستم عامل خود را بیشتر به عدالت اجتماعی است.

تبلیغات

وجود دارد شما آن را دارند—این “اجازه اقامت (در) با هم” رویداد به نفع موکول شده است به ژوئن 4 در 7:30 p. m. ET. به روز رسانی تقویم خود را! برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ دهید (به طوری که شما دریافت یک ایمیل یادآوری) سر به apollotheater.org.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de