راننده کامیون که نورد به معترضان در 35W پل منتشر شده

راننده کامیون که سوار بر روی بزرگراه بین ایالتی 35W پل و به دقت از دست رفته هدف قرار دادن معترضان بیش از آخر هفته از زندان آزاد شد و بدون هر گونه اتهامات جنایی.

بوگدان Vechirko, 35, از آتسیگو, Minn., چپ زندان Hennepin شهرستان در بعد از ظهر برگزار می شود از روز یکشنبه شب به ظن حمله پس از او نورد خود را خالی تانکر سوخت به جمعیت راهپیمایی در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مه 25 در حالی که در بازداشت توسط پلیس مینیاپولیس.

شهرستان دفتر دادستان گفت: آن را تا به حال تا ظهر سه شنبه به اتهام Vechirko و یا او را آزاد کند. دادستان ها می گویند نیست که آیا آنها شارژ Vechirko همچنان یک گزینه است.

در اوایل سه شنبه نسبی Vechirko گفت که دلخراش حادثه غیر عمدی بود.

هنر Loghinov گفت او صحبت کرده است با بوگدان Vechirko از روز یکشنبه در نزدیکی-مرگبار دنباله ای از حوادث و متقاعد شده است که این حادثه روی پل بود “تقصیر او نیست. … او معنی نیست که آن را به اتفاق می افتد. او هم آن را به قصد آسیب رساندن و یا انجام هر چیزی را به هر کسی.”

دولت امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون روز دوشنبه گفت که راننده “دست پاچه و او فقط نگه داشته barreling به جلو” اما نقض هر گونه موانع قرار داده تا برای محافظت از معترضان شد و هدف برای هر کسی است.

چند در میان کسانی که در پل مورد مناقشه که از جمله جلب واله که گفت: راننده نشان داد “سنگدلانه بی توجهی به کسی بشریت است.”

Loghinov و دیگران در خانواده سفارش 45-دوم تصویری است که ویژگی های Vechirko همسر جذاب برای کمک مالی از طرف آتسیگو زن و شوهر است. لودمیلا Vechirko که هشت ماه باردار می گوید: در روسیه به عنوان زیرنویس رول زیر “با توجه به درخواست های متعدد من ضبط این ویدئو برای کسانی که مراقبت و می خواهید برای کمک به خانواده ما است.” او پس از آن نگه می دارد تا یک تکه کاغذ را با یک آدرس برای جمع آوری کمک های مالی پی پال حساب.

لودمیلا Vechirko اضافه می کند که “ما کارت های اعتباری منجمد هستند پس آنها را به سرقت برده خود را در کیف پول تلفن و تمام وسایل در کامیون کابین. من بسیار سپاسگزار برای همه باز قلب.”

یکی از بستگان زن و شوهر از آتسیگو گفت: بوگدان Vechirko و دیگران تا به حال تصویری تولید شده و در رسانه های اجتماعی. Loghinov نیز گفت: خانواده “بسیار خدا را شکر برای افرادی که به نجات او و بسیار سپاسگزار برای پلیس” که پشت سرگذاشته برخی از راهپیمایان که شروع به حمله به بوگدان Vechirko پس از کامیون خود را به یک توقف در نیمه راه در سراسر پل.

این زوج از وضعیت مالی تحت فشار است از بوگدان Vechirko کار از دست رفته خود را که هشت ماه باردار و پتانسیل برای لوایح حقوقی در ارتباط با این حادثه Loghinov گفت.

“آنها یک خانواده ثروتمند,” Loghinov گفت. “او یک کارگر سخت و تنها آوردن پول به خانواده است.

Loghinov گفت: بوگدان Vechirko آمد به ایالات متحده از روسیه زمانی که او 4 ساله بود و ملاقات لودمیلا در مینه سوتا است.

“او خوب و دوستانه مرد” Loghinov گفت. “او فقط رفتن به خانه.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de