“ما به ضد شورش’: ایلینوی مرد livestreamed روشنایی آتش سوزی توزیع مواد منفجره در مینیاپولیس, اتهام می گویند

ایلینوی مرد که به مینیاپولیس به شورش بیش از آخر هفته livestreamed خود توزیع مواد منفجره از بین بردن اموال و ظاهر شدن به مجموعه با حداکثر سرعت دویدن فروشگاه در آتش, با توجه به اتهام ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه از مینه سوتا در روز دوشنبه بعد از ظهر.

متی لی روپرت 28 متهم به عمران اختلال در اختیار داشتن مواد منفجره ثبت نشده و شرکت در سازماندهی شورش او را برای اولین بار به صورت فدرال محاکمه به اتهام شرکت در آتش سوزی و غارت و خشونت آن را فرا گرفته شهرهای دوقلو پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

آخرین پنج شنبه شب روپرت از گیلزبرگ بیمار., ارسال شده در عمومی, Facebook صفحه یک دعوت نامه برای “شنیدها” برای پیوستن به او در سفر به, مینیاپولیس, که در آن او گفت که او اجاره اتاق های هتل و برنامه ریزی شده به انتقام ویران کردن و “را hella good فیلم ها.”

این livestreamed جنسی با استناد به مدارک و شواهد توسط FBI محققان در این شکایت نشان می دهد نقش خود را در شورش در شب جمعه و اوایل روز شنبه از جمله توزیع مواد منفجره و سپس اعلام “او پرتاب من بمب … آنها در حال رفتن به بمب پلیس با آنها.”

“شات خوب پسر من” او فریاد زد: پس از یک انفجار با توجه به شکایت. “ما به اینجا آمدند به شورش” او اعلام کرد بعد.

بعد از آن در شب روپرت خواسته مایع سبکتر و وارد یک با حداکثر سرعت دویدن فروشگاه با توجه به شکایت. “من روشن آن را در آتش” او گفت: قبل از ورود به دفتر انبار و سرقت اقلام از آن است.

در بخش نظرات یکی از blowjob بازدید بیش از 4000 بار چند نفر انتقاد روپرت برای اقدامات خود را.

“اگر نوشتن بد بررسی می شود شما کشته و چگونه می توانم به شما فکر می کنم این مرد به پایان خواهد رسید” می نویسد: یک مرجع به دلیل مینیاپولیس پلیس اصل بازداشت فلوید پس از یک کارمند گزارش شده است که او تلاش برای تصویب یک لایحه تقلبی.

“هیچ چیز مانند snitching خودتان را مانند یک Facebook ویدئو زندگی می کنند” می نویسد: یکی دیگر از.

“من دوست دارم همه از من متنفر lmao” نظرات روپرت.

یکی دیگر از تصویر ارسال شده به Facebook را نشان می دهد یک تاول دست تحت عنوان “من سعی کردم به انتخاب کنید تا یک گاز اشک آور و بمب!”

در شنبه شب روپرت ارسال به Facebook برنامه های خود را برای بازگشت به شیکاگو و شورش وجود دارد. “[اجازه دهید من می دانم] که در هیئت مدیره من رو ماشین ما رو از این,” او نوشت: به روز رسانی بعد از آن که او را وارد در شیکاگو در دو ساعت.

فیلم بیشتر نشان می دهد روپرت راه رفتن را از طریق شیکاگو hollering مردم به او به نظر می رسد به دانستن آنها به عنوان سوار توسط. در یکی از 10 دقیقه ویدئو, او متوقف می شود در مقابل آنچه به نظر می رسد به یک کافه تاریک با پنجره های شکسته.

“وجود دارد باید یک ثبت نام در آن وجود دارد,” او می گوید. سپس یک لکه بینی او خواستار کسی به در پس از آن یک فرد جهش از طریق پنجره های شکسته به عنوان شیشه باران را پشت سر گذاشت. حرکت دوربین در داخل و سپس به سرعت به خارج. لحظه ای بعد آن را همچنان در آنچه به نظر می رسد در داخل یک فروشگاه دود.

ویدئوها نشان می دهد او اعلام “بیایید شروع یک شورش” و “من قصد دارم برای شروع به انجام برخی از آسیب” با توجه به شکایت.

این اتهام می گویند روپرت عبور خطوط دولت برای شرکت در این شورش که باعث می شود آن را یک جرم فدرال. شیکاگو افسران پلیس او را دستگیر کردند در 2:21 صبح آنها خود را جستجو و بهبود چندین “مخرب دستگاه های” همراه با یک سنگین, چراغ قوه چکش و با توجه به اتهامات عنوان شده علیه.

در یک تلفنی شنوایی بعد از ظهر دوشنبه یک قاضی دستور انتقال او به مینه سوتا به صورت آینده مورد رسیدگی است. زمانی که قاضی خواندن اتهامات عنوان شده علیه او روپرت به نظر می رسد در این تعداد مربوط به غیر قانونی مواد منفجره است.

“آتش بازی? من نمی دانم, خانوم,” او گفت:.

یک سخنگوی, مینه سوتا, ایالات متحده دفتر دادستان گفت که در حالی که آن را ادامه خواهد داد به دنبال اتهامات علیه تظاهر کنندگان خود را اولویت باقی خواهد ماند در حقوق مدنی رسیدگی به حوادث اطراف مرگ فلوید.

نویسنده کارکنان دن براونینگ کمک به این گزارش.

توییتر: @andrewmannix

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de