اسرار اجاره اتومبیل ما شرط می بندیم شما نمی دانید

پس از یک روز طولانی سفر به ایندیاناپولیس ، آدام جیمز ، متخصص IT از Oxnard ، کالیفرنیا ، تمام توضیحات گزینه های آپگرید و گزینه بنزین را در پیشخوان بودجه فرودگاه تحمل کرد قبل از اینکه مامور در پایان قرارداد خود را به وی واگذار کند ، گفت: “شما می توانید به آنجا بروید. Avis زیادی برای انتخاب خودروی شما. ”

با کمال تعجب ، جیمز به قطعه آویس رفت – و مطمئناً ، ماشین اجاره بودجه خود را که دقیقاً در قسمت آویس مستقر شده بود ، مأمور به او گفت که چنین خواهد بود.
پس از بازگشت به فرودگاه ، چند روز بعد برای پرواز بازگشت ، جیمز خطوط بازگشت بودجه را بسته ، اما علامتی را دید كه گفته بود ماشین را به آویس برگرداند. او به یاد می آورد: “من داخل کشیدم و یک نماینده آویس برای دیدار با من بیرون آمد ، ماشین را معاینه کرد ، رسید و به من رسید و تشکر کرد.”

جیمز سؤال كرد كه آیا افراد با بودجه با این كار مشكلی ندارند ، و مطمئن شد كه آنها — خواهند بود و با برداشتن ماشین از Avis ، وی تصمیم گرفت كه بازگشت به Avis خوب است و برای گرفتن پرواز به سمت ترمینال رفت.

بنابراین چه خبر بود – آیا کارمندان Avis به کارمندان همسایه بودجه اجاره اتومبیل خود به کمی از کارمندان کمک می کردند؟ آیا یک شرکت تمام بازرسی ها را برای همه انجام داده است؟ و از آنجایی که تعداد دفعات خسارت پس از اجاره و سایر مطالبات شرکتهای اجاره در حال افزایش است ، آیا بازگشت اتومبیل به شخصی غیر از شرکتی دقیق که شما از آن کرایه کرده اید چیزی است که مسافران باید نگران آن باشند؟

به نظر می رسد اجاره ماشین در کیش که این افراد که به نظر می رسد با هم کار می کنند در واقع همه در یک شرکت کار می کنند اما از نام های مختلف ، آرم ها ، تم های رنگی ، لباس و طرح های قیمت گذاری استفاده می کنند. این فقط یکی از چندین راز کرایه اتومبیل است که شما نمی دانید.

شمارنده اجاره اتومبیل زیادی وجود دارد ، اما فقط تعداد کمی از شرکت های کرایه اتومبیل
اگرچه به نظر می رسد رقابت در کنار پیشخوان اجاره اتومبیل در فرودگاه وجود دارد ، در حقیقت بیشتر آژانس های ایالات متحده متعلق به یکی از چند شرکت بزرگ است. در اینجا نحوه سقوط آن آمده است:

– گروه بودجه آویس دارای Avis ، بودجه ، Payless و Zipcar است
– هرتز صاحب دلار و ترقی است
– تصدی صاحب آلامو و ملی است
– مزیت صاحب اتومبیل E-Z Rent-A-Car است

این بدان معناست که وقتی به داخل ساختمان اتومبیل اجاره ای در فرودگاه قدم می زنید و متوجه می شوید که بسیاری از شرکت ها به نظر می رسند همان فضای اداری را در پشت پیشخوان تقسیم می کنند ، و همان مناطق وانت ، و تعداد زیادی و همین قطره – پرسنل ، حالا شما می دانید چرا actually در واقع رقابت بسیار کمتری از آنچه وجود دارد وجود دارد.

مربوط: 10 کاری که نباید در هنگام کرایه ماشین انجام دهید
سایر بازیکنان ، گزینه های دیگر
علیرغم هژمونی نزدیک که آژانس های بزرگ کنگلومرا از آن لذت می برند ، گزینه هایی مناسب و جذاب برای مسافرانی وجود دارد که مایل به انجام تحقیقات کمی (بیشتر در مورد این زیر) و گشت و گذار در اطراف هستند. در جاهایی که شرکت های کرایه ای اتومبیل دیگری پیدا می کنید ، افزایش رقابت ، انتخاب بیشتر و تقریباً همیشه قیمت پایین تر پیدا می کنید. در اینجا برخی از گزینه های گسترده تر در دسترس است.

Ace Rent A Car: در بیش از 350 مکان در سراسر جهان موجود است.

Europcar: با وجود نام ، محدود به اروپا نیست. هزاران مکان در سراسر جهان از جمله چندین ده مکان در ایالات متحده آمریکا توجه داشته باشید که برخی از مکان ها به صورت حق رای دادن اجرا می شوند ، بنابراین ممکن است این سرویس از یک مکان دیگر متفاوت باشد.

Fox Rent A Car: در ده ها مکان در ایالات متحده ، و همچنین 25+ کشور دیگر در دسترس است. مراقب باشید از خریدار: نظرات مشتری همیشه تعارف نیست.

ششم: آژانس مستقر در آلمان با 2،000+ مکان در بیش از 100 کشور.

علاوه بر این ، شرکت های محلی در بسیاری از کشورهای جهان وجود دارند که اگر می دانید به دنبال آنها باشید ، می توانند نرخ رقابتی ارائه دهند. در جستجوی نام کشور و “کرایه ماشین” سعی کنید آنها را پیدا کنید. یک کتاب راهنمای خوب ، آنها را نیز لیست می کند.

یک نکته مهم این است که برخی از این شرکت ها ممکن است تعداد زیادی از خارج از فرودگاه را حفظ کنند ، بنابراین می توان برای رسیدن به فرودگاه تلاش کمی بیشتر کرد. گفته می شود ، صرف حضور این شرکت ها در نزدیکی فرودگاه های بزرگ می تواند قیمت های دیگر را در شرکت های کرایه ای در فرودگاه کاهش دهد ، بنابراین شما می توانید با یک ضربه به قیمت و راحتی برسید.

وقتی نرخ اجاره نرخ اجاره نیست
هنگام قیمت گذاری اجاره ، حتما برخلاف قیمت روزانه ، قیمت “همه” را درک کنید. در مورد کرایه اتومبیل اخیر در سانفرانسیسکو ، ریک روزنبلاد ، معلم اهل نیوبرانزویک ، نیویورک ، اجاره روزانه 32.50 دلار در هر روز را رزرو کرد که قیمت نهایی آن به 329.61 دلار رسید – قیمتی که انتظار داشتید باشد. به مدت نه یا 10 روز او چند موردی را که شاید لازم نباشد خریداری کرد – احتراق خسارات ناشی از تصادف ، بیمه حوادث شخصی ، حمایت از جاده کنار جاده – و سپس ماشین را سه چهارم راه خالی قبل از یک پرواز صبح زود برگرداند که 50 دلار دیگر نیز برای او هزینه داشت. حتی بدون آن ، او هنوز هم در حدود 60 دلار هزینه اضافی متحمل شده بود. برای شوخ طبعی:

هزینه بازیابی اعطای امتیاز: 28.34 دلار
هزینه دسترسی به فرودگاه: 20 دلار
هزینه گردشگری: 3.71 دلار
مالیات پروانه کسب و کار در شهرستان: $ 6.38

سپس 14.25 دلار دیگر در مالیات فروش وجود داشت که کل هزینه ها و مالیات ها به 72.68 دلار رسید ، یعنی بیش از هزینه اجاره واقعی دو روز.

چرا اینقدر هزینه؟ خوب ، اینها فوق العاده شوخ طبعی هستند