سرینگر: ارتش روز دوشنبه ادعا کرد که آن را کشف و خنثی سری از عمده نفوذ مناقصه از سراسر خط کنترل (LoC) در جامو و کشمیر را دوقلو مناطق Rajouri و Poonch با کشتن سیزده شبه نظامیان بیش از گذشته چهار روز.

عملیات جستجو بودند در جریان در هر دو Naushera بخش از Rajouri و Mendhar بخش از Poonch به گزارش آخرین در آمد, ارتش مقامات در پایتخت زمستانی جامو گفت.

آنها اضافه شده است که ضد نفوذ عملیات آغاز شد و در مارس 28 زیر هوش ورودی که سنگین مسلح گروه داعش در حال آماده به دزدکی حرکت کردن به J&K برای انجام “تروریستی و فعالیت های خرابکارانه” در قلمرو اتحادیه.

آنها گفتند که سه نفوذی کشته شدند در Noushera بخش در روز دوشنبه در حالی که ده نفر دیگر در داغستان Mendhar زودتر. “عملیات جستجو در مناطق مختلف از جمله در برخی از روستاهای سقوط نزدیک به LoC در این بخش در حال رفتن به عنوان ما می خواهیم برای اطمینان از هیچ تروریست ها موفق شده اند برای حرکت به این منطقه پر جمعیت پس از فرار توهین آمیز در LoC” گفت: رسمی.

او افزود: “ما هشدار jawans باید تا کنون به کشته شدن سیزده تروریست ها در این عملیات. این جستجوها در حال انجام در این بخش”.

در ضمن امنیت مرزی نیروی (BSF) مدیر کل اس اس Deswal به بررسی وضعیت امنیتی در امتداد مرز بین المللی (IB) با پاکستان در طول سفر از جامو مرزی.

BSF است که وظیفه محافظت از 198 کیلومتر از هند و پاکستان در مرز جامو منطقه به نام مرز بین المللی دهلی نو و کار مرز’ با اسلام آباد است. BSF و همتایان خود در پاکستان رنجرز به طور معمول برخورد همراه کشش از مرز مانند مواجهه با ارتش را در بخش هایی از 767-متر LoC اغلب با وجود آتش بس درک رسیده بین دو طرف در نوامبر 2003.

در جامو منطقه 198 کیلومتر از 2,912 متر هند و پاکستان مرز از گجرات به J&K شروع می شود در Paharpur در کتهوا منطقه و به پایان می رسد در مرغ گردن راهرو در Akhnoor بخش که در آن LoC آغاز می شود. LoC به پایان می رسد در NJ9842 (شمالی مشخص نقطه از خط آتش بس) را Siachen یخچال که هر دو کشور هند و پاکستان ادعای حاکمیت.

پاکستان رزرو بیش از فراخوانی این 198 کیلومتر از خط مرزی به عنوان IB به عنوان آن می گذرد از طریق “مورد مناقشه” منطقه J&K و اصرار بر این که یک کار مرز’ به جای.

BSF سخنگوی در جامو گفت که Deswal که بود که به همراه اضافی DG (WC) S Panwar و IG BSF جامو مرزی NS Jamwal و سایر ماموران در بازدید از های مختلف به جلو مناطق در امتداد IB که در آن او با همتایان اروپایی خود در مورد “پیچیدگی مدیریت جامو مرز تحت غالب امنیت سناریو”.

“DG BSF در طول دو روز سفر جدا از بررسی مرز, سلطه, طرح بازدید از مناطق بحرانی از کل مرز کشش و مذاکراتی با بخش های مختلف و واحد فرماندهان و افسران ارشد پلیس در مرز و اقدامات امنیتی دیگر که به تصویب رسید” سخنگوی گفت.

او افزود که BSF زمینه فرماندهان مطلع DG در مورد های مختلف در حال انجام کار ساخت و ساز در امتداد مرز و “محدودیت” بودن رو در طول اجرای آنها.

در Kupwara J&K پلیس گفت که آن را کشف و ضبط یک محموله از مهمات و تجهیزات ارتباطی ارسال به دره مبتنی بر داعش توسط خود پاکستان “گرداننده”.

یک سخنگوی پلیس گفت که Kupwara پلیس دریافت “ورودی خاص” که ساکن Amrohi روستای Kupwara را Karnah بخش شناخته محمد حافظ Raina دریافت کرده است یک محموله از برخی از متهم مواد از سراسر LoC و او خواسته شده است به ارائه همان به “ناشناخته های شبه نظامی سازمان” در دره.

“بر اساس این اطلاعات یک تیم از پلیس از پلیس پست Taad دستگیر مشکوک فرد و انجام یک جستجو از منطقه که منجر به بهبود متهم مواد از جمله ده نارنجک دو صد دور از AK 47 تفنگ و چهار بی سیم مجموعه” سخنگوی ادعا کرد.

J&K پلیس در بیانیه ای جداگانه نیز ادعا کرد که آن را همراه با ارتش 50 Rashtriya تفنگ و مرکزی ذخیره نیروی پلیس را D/29 واحد گران یک ‘مواد مخدر-ترور ماژول’ مرتبط با جیش-e-محمد در Chadoora منطقه از دره مرکزی Budgam منطقه.

آن را شناسایی پنج “ترور همکاران” توسط نیروهای امنیتی دستگیر و به عنوان Javan فیاض, Shabir Ganaie, Sageer احمد Poswal, Issaq Bhat و Arshid Thoker اما نکردن نام ششمین متهم به دلایل نامشخص.

پلیس در بیانیه ای گفت که بهبود از این متهم شامل یک تپانچه با چهار دور از مهمات یک نارنجک دستی یک کیلوگرم قهرمان و 155,000 تومان پول نقد.

آن افزود: “طبق تحقیقات اولیه آن نشان داده شده است که این ماژول مشغول به کار بود در ارتباط نزدیک با پاکستان بر اساس ترور گرداننده بود و درگیر در تجارت مواد مخدر تامین سلاح و پول برای تروریست های فعال ممنوعه لباس JeM. با دستگیری اینتر-ارتباط بین فروشندگان مواد مخدر و تروریست ها نیز در معرض” (sic).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de