زنگ خطر در مناطق قبیله ای از آندرا پرادش بیش از Covid-19

ویجیاوادا: برای چهارمین روز متوالی, آندرا پرادش, ثبت بیش از 100 مورد جدید از عفونت کروناویروس در روز سه شنبه. با 115 مورد جدید گزارش شده در شنبه کل در حال حاضر رسیده 3,791.

با مرگ Covid-19 بیمار گزارش شده مرگ و میر باقی می ماند و در 64.

دولت به شدت آن تست رای دادن به 7577 آزمون در هر میلیون نفر است. آن است که تمرکز توجه خود را بر مردم بازگشت به دولت را از محل های کار در خارج از کشور و یا در دیگر ایالت هند است.

روز دوشنبه 115 موارد جدید تا به حال 33 عودت کنندگان از کشورهای دیگر در میان آنها است. تجمعی موارد مثبت خارجی عودت تا کنون گزارش شده است که 112 با 111 از آنها فعال است. به طور مشابه تجمعی موارد مثبت گزارش شده از کشورهای دیگر در حال 479 با 282 مورد فعال بودن.

Guntur منطقه گزارش 23 جدید کروناویروس موارد است. از آنها 18 از Kolli Sarada بازار سه از Sanjeevaiah نگر و هر یک از Tenali و Penumaka.

علائم وجود دارد و میگویند که این ویروس در حال حاضر رسیدن به مناطق قبیله ای در ویساکاپاتنام منطقه. A 20-year-old قبیله ای زن نقطه از Bachuluru روستا در Y. Ramavaram مندل در East Godavari, شروع به پریدن کرد خانه قرنطینه و بازدید هفتگی بازار در Sileru در ویساکاپاتنام آژانس قبیله ای منطقه همراه با سه مرد باعث نگرانی در میان تمام کسانی که برای بازدید از بازار است.

منابع گفت که زن مشغول به کار بود در یک میگو واحد پردازش در یک روستا در نزدیکی Pamarru در منطقه کریشنا. او گیر کردم در محل کار خود را با توجه به این مستند و به خانه بازگشت در East Godavari در مارس 26. محلی مقامات بهداشتی نگه داشته و او را تحت صفحه اصلی قرنطینه و فرستاده او سواب نمونه به آزمایشگاه در کاکینادا برای Covid-19 تست.

او سمت چپ صفحه اصلی در 31 مه برابر توصیه های پزشکی و بازدید هفتگی بازار در Sileru. او در اطراف نقل مکان کرد در مجاورت نزدیک با دیگر بازدید کنندگان در بازار است. پس از او به خانه بازگشت بهداشت مقامات او اطلاع داد که او دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او شده است معطوف به Covid-19 بیمارستان در کاکینادا برای درمان. مقامات در lookout برای مخاطبین هفتگی در بازار است.

پس از انتشار خبر در مورد قبیله ای زن بازدید هفتگی بازار در Sileru تست Covid-19 positve, قبایل و معامله گران از Sileru و Donkarayi زمان شد. آنها خواستار یک جلسه حل و فصل را به اجازه می دهد هر غیر خودی به روستاهای خود. آنها همچنین سازماندهی جلسات و یا در فضای بازی.

در یک مورد دیگر یک زن 55 ساله و پسر خود را آزمایش مثبت برای Covid-19 در Chintalaveedhi در انکپلل. منابع گفت: این دو نمایندگی مجاز و فروش عمده فروشی برای سیستم های تهویه مطبوع. خرده فروشان از چهار همسایه مناطق خود مراجعه الکترونیک فروشگاه برای خرید. در حالی که پیر مرد مبتلا به تب شدید برای آخرین بار یک هفته پسر خود را نیز توسعه تب بعد. محلی مقامات بهداشتی انجام Covid-19 آزمون در تمام پنج عضو از جمله پیر مرد پسر خود را, همسر, دختر در قانون و داخلی کمک کند. نتیجه آزمون نشان داد که هر دو پیر مرد و پسرش در حال Covid-19 مثبت است.

یادگیری در مورد آن همه مغازه ها در Chintalaveedhi بسته شدند. تمام پنج بستری شده است به یک شرکت بیمارستان در ویساکاپاتنام. خود را سواب جمع آوری شده است و فرستاده شده برای coronavirus تست. نتایج در حال انتظار.

در East Godavari منطقه 31 جدید کروناویروس موارد مثبت گزارش شده است. از آنها 27 از Konaseema منطقه است. همه موارد جدید از منطقه هستند کسانی که از مهمان کارگران که در بازگشت از بمبئی توسط Shramik قطار ویژه. با این که تعداد موارد در منطقه افزایش یافته است به 303.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de