دادستان کل کیت الیسون به بالا بردن اتهامات علیه افسر که به زانو در جورج فلوید گردن; همچنین شارژ دیگر 3 درگیر

دادستان کل کیت الیسون برنامه برای بالا بردن اتهامات سابق مینیاپولیس افسر پلیس که به زانو در جورج فلوید گردن در حالی که اضافه کردن به اتهام کمک و معاونت در جرم در برابر قتل سه تن دیگر از ماموران در صحنه با توجه به چندین اجرای قانون منابع آشنا با این مورد.

الیسون است که انتظار می رود به ارائه به روز رسانی این بعد از ظهر در تحقیقات دولت به Floyd مرگ است. با توجه به منابع افسر سابق Derek چوین ثبت شده در تصویری زانو در Floyd گردن به او التماس هوا در مه 25 در حال حاضر خواهد شد به اتهام قتل درجه دوم.

سه تن دیگر از ماموران در صحنه — Tou Thao, J. Alexander Kueng و توماس لین — نیز به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم با توجه به منابع صحبت کرد که در شرایط گمنامی. چوین دستگیر شد جمعه گذشته و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

Thao ثبت شد تماشای چوین ادامه داد: به فشار بر فلوید گردن با زانو خود را. Kueng یکی از اولین افسران در صحنه و کمک به پین فلوید پایین. لین شد مفصل در اوایل اتهامات اشاره اسلحه در Floyd قبل از جوراب توری, جوراب و بعد پرسید که آیا افسران باید رول فلوید در سمت خود را به عنوان او محدود است.

اتهامات آمده تنها چند روز پس از رژیم صهیونیستی است. تیم Walz خواسته الیسون به بیش از دادستان که تا روز یکشنبه شده بود رهبری Hennepin County دفتر دادستان.

یکی از وکلای نمایندگی جورج فلوید خانواده بنیامین Crump با انتشار بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از 1:15 بعد از ظهر چهارشنبه با استقبال از دستگیری و شارژ از سه تن دیگر از افسران و ارتقاء از اتهام قتل علیه چوین.

Crump بیانیه آمد قبل از الیسون در اتاق ساخته شده است هر گونه اطلاعیه های رسمی.

“این یک لحظه تلخ و شیرین برای خانواده جورج فلوید گفت:” بیانیه مشترک توسط Floyd خانواده Crump و تیم حقوقی. “ما عمیقا احساس خشنودی که دادستان کل کیت الیسون در زمان اقدام قاطع در این مورد دستگیری و شارژ تمام افسران درگیر در جورج فلوید مرگ و ارتقاء اتهام درک چوین به جرم قتل درجه دوم.”

وکلای مدافع برای افسران کاهش یافته است به نظر و یا نمی تواند بلافاصله به چهارشنبه.

“این یک گام مهم رو به جلو در جاده ها به عدالت است و ما احساس خشنودی است که این مهم عمل آورده بود قبل از جورج فلوید بدن به استراحت گذاشته شد,” خانواده و Crump بیانیه گفت. “است که یک منبع از صلح جورج خانواده در این زمان دردناک.”

این بیانیه خواست الیسون به ادامه بررسی و ارتقاء اتهام به قتل درجه اول که حامل یک جمله زندگی است.

قتل درجه اول نیاز به اثبات برنامه ریزی کردن جرم و جنایت.

“این افسران می دانستم که آنها عمل می تواند با مصونیت از مجازات با توجه به مینیاپولیس اداره پلیس را گسترده و طولانی مدت و الگوی عمل نقض مردم حقوق اساسی” در بیانیه ای گفت:. “ما همچنین تقاضای دائمی شفاف پلیس مسئولیت پذیری در همه سطوح و در همه زمان ها است.”

خانواده و Crump تشکر از “فوران” در حمایت از آنها دریافت کرده ام که آشکار در روز از تظاهرات در سراسر کشور و جهان است.

“پیام ما به آنها: پیدا کردن سازنده و مثبت راه برای نگه داشتن تمرکز و فشار بر” گفتند. “اجازه ندهید تا در خواست خود را برای تغییر.”

این است که در حال توسعه داستان. در ارتباط باشید برای به روز رسانی بیشتر.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de