وضعیت سوخته دریاچه خیابان liquor store کاهش کوتاه جستجو برای ممکن است بدن

مینیاپولیس آتش نشانان بازگشت و یکشنبه به سوخته باقی مانده از دریاچه ارومیه خیابان liquor store به جستجو برای یک بدن بعد از شاهدان گزارش داد که یک مرد را ندارد آن را از زمانی که این ساختمان را به آتش کشیدند در طول هفته گذشته شورش در پی جورج فلوید مرگ است.

خدمه بازرسی پیچ خورده توده فلزی در تقاطع میننهها خیابان و E. دریاچه خیابان یک بار دیگر اما تلاش های آنها کوتاه زندگی می کردند.

“با توجه به وضعیت ساختمان یک جستجو کامل است و دیگر امکان پذیر است” گفت: معاون رئیس آتش نشانی برای عملیات Bryan Tyner.

قبل از حکومت نظامی روز شنبه, تماشاگران ارزیابی خرابه خارج 3rd حوزه در جنوب مینیاپولیس متوقف به تماشای دو خوب سامریان خرمن کوبی از طریق آوار, Minnehaha, سبز, جستجو برای بدن یک مرد اعتقاد آنها به خاک سپرده شده است در باقی مانده است.

تماشاچیان شنیده هنر دکو ساختمان سقوط فقط قبل از نیمه شب پنج شنبه پس از ویران شده توسط شعله های آتش. چندین تماشاگران فریاد زد که کسی تا به حال آن را ساخته شده در زمان.

براندون ولف به سرعت برداشت تبر و bashed آن را در برابر فروشگاه قاب تلاش برای رسیدن به فرد اما عقب رانده شد توسط شعله های آتش. هر کس که به دام افتاده بود نمی خواهد آن را زنده.

ولف روز شنبه بازگشت و همراه با یک غریبه در ادامه به جستجو الک را از طریق لت و پار آهن و آلومینیوم است که تا به حال سقوط به سطح زمین است.

مینیاپولیس پلیس و آتش نشانان scoured آوار جمعه شب پس از دریافت گزارش در مورد مرد به دام افتاده در داخل. اما یک نام برای انسان هرگز ارائه شده و اولین پاسخ دهندگان هیچ ردی از او, مقامات گفت.

Tyner آگاه بود که شهروندان نگه داشته که جستجو زنده تا زمانی که تماس با یک استار تریبیون خبرنگار. او هشدار داد در برابر دیگر انجام gooders نوردی را به باقی مانده است.

“من ترجیح می دهم که آنها با ما تماس بگیرید تا ما می توانیم فرض کنیم این خطر است. آن را خطرناک” Tyner گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از ساختمان های تخریب شده در طول هفته گذشته به شورش تبدیل شده اند و ناپایدار است.

بیش از آخر هفته فاجعه گردشگران تکیه گذشته مشروب فروشگاه اسکلتی باقی مانده است هنوز هم پرتاب با احتیاط نوار به تماشای مردان غربال کردن از طریق بلوک های بتن سوخته قوطی های آبجو و فلز علامت.

ری “مرد عنکبوتی” ایوانز یک تازه کار, جنگنده MMA از لینکلن, Neb., به شهر آمد در همبستگی با کسانی که معترض جورج فلوید مرگ است. اما او شروع به پریدن کرد در توده ای به کمک, که در آن یک آتش سوزی کوچک هنوز سوسو و تف دود.

از پیاده رو بالا رشد گروهی از حامیان ارائه شده ستایش و آنها را پرتاب بطری های آب به عنوان آنها کار می کرد و سپس تمیز و پیچیده یک برش در ولف مچ دست که او پدید آمده از قلوه سنگ. هیچ بدن بود هرگز یافت نشد.

Ramiro اگویلار دو لا فرانترا سابق میننهها سبز کارمند که برادر هنوز هم کار می کند وجود دارد درنگ نزدیک به ارزیابی خسارت از فروشگاه که در آن او کار می کرد برای 17 سال است.

“این بسیار غم انگیز برای دیدن آن به این ترتیب” گفت: Aguilar در جنوب مینیاپولیس. محله مشترک دست آبنبات چوبی برای کودکان از جمله خود را زمانی که آنها جوان بودند. “در بسیاری از خاطرات خوب وجود دارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر