وزیر دفاع به مغلوب ساختن پیشی جستن: شما شنود? ما نیست, با استفاده از ارتش علیه معترضان


A demonstrator kneels during a march in response to George Floyd’s death on June 2, 2020, in Los Angeles, California.

یک تظاهرکننده زانو زده در طول یک راهپیمایی در پاسخ به, جورج فلوید مرگ بر ژوئن 2, 2020, در لس آنجلس, کالیفرنیا.
عکس: برنت Stirton (گتی ایماژ)

برای روز رئیس جمهور تهمت بوده است و تهدید به استفاده از نیروی نظامی برای متوقف کردن مسالمت آمیز در اعتراض به نام جورج فلوید که زندگی اش گرفته بود توسط پلیس مینیاپولیس در حالی که در بازداشت است.

تبلیغات

روز چهارشنبه ریشه وجود دارد را به تصرف وزیر دفاع Mark T. Esper واکنش هنگامی که درباره نظامی بودن استفاده می شود در برابر معترضان آمریکایی:

تبلیغات

به صداقت آن را واقعا نمی مغلوب ساختن پیشی جستن گسل به عنوان تهمت اعتقاد به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده, او تا به حال قدرت ریاست جمهوری از یک دسته از Karens و می تواند با استفاده از ارتش این راه تنها کارن با استفاده از پلیس.

اما Esper بود “اگر شما نمی توانید از اینجا که مزخرف و ترک تماس با من کار تلفن…” من paraphrasing, به عنوان او اشاره کرد که او را پشتیبانی نمی کند “استفاده از فعال وظیفه نیروهای نظامی در سرکوب ناآرامی های سراسر کشور—بیانیه ای که او را در تقابل با رئیس جمهور تهمت که تهدید به ارسال نیروهای خود را به شهرستانها ایالات متحده” گزارش واشنگتن پست.

در حقیقت مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شد معمول خود عضو کمیته نیروهای مسلح سنا و دشوار-صحبت کردن به طوری که او احتمالا با اتمام هر کسی قبل از فریاد است که او قرار بود به تماس در ارتش.

نام و نام خانوادگی واقعی برای مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام نظامی علیه مردم خود است که به نام قیام عمل می کنند و آن را می دهد اعضای نظامی قدرت به دستگیری مردمی است. Esper گفت که تنها باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان “آخرین راه حل و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط است.”

تبلیغات

“ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر,” او گفت: واشنگتن پست گزارش. “من را پشتیبانی نمی کند با استناد قیام کنند.”

Esper همچنین انجام یک کار بهتر از ابراز همدلی برای کشتن فلوید آن را “جنایت وحشتناک” و اضافه کرد که “نژاد پرستی واقعی است, در امریکا, و همه ما باید انجام دهید ما بهترین و به رسمیت شناختن آن برای مقابله با آن و برای از بین بردن آن است.”

تبلیغات

“قتل جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, پلیس است که در یک جنایت وحشتناک. ماموران در صحنه آن روز باید پاسخگوی قتل او. این یک تراژدی است که ما شاهد تکرار بیش از حد بسیاری از بار. با همدردی من می خواهم به گسترش عمیق ترین تسلیت به خانواده و دوستان از جورج فلوید از من و گروه. نژاد پرستی واقعی است, در امریکا, و همه ما باید انجام دهید ما بهترین و به رسمیت شناختن آن برای مقابله با آن و برای از بین بردن آن” Esper گفت: واشنگتن پست گزارش.

و در حال حاضر ارشد کاخ سفید خبرنگار NBC News digital, (با بهترین نام در روزنامه نگاری) Shannon Pettypiece است و اشاره کرد که Esper کلمات نیست به خوبی دریافت توسط کاخ سفید و کاخ سفید, من مطمئن هستم که آنها به معنی مغلوب ساختن پیشی جستن از او متنفر هنگامی که کسی به او می گوید “نه”.

تبلیغات

بنابراین من امیدوارم که Esper به روز شده مشخصات مربوط به خود را به این دلیل که تیک تاک ساعت است در چه مدت او را در موقعیت فعلی خود را از بودن بهتر از رئیس جمهور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net