دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می شود شکایت کرد

نیویورک: یک تکنولوژی متمرکز بر آزادی های مدنی و شرایط سهشنبه شکایت کرد برای جلوگیری از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی جهت است که به دنبال تنظیم رسانه های اجتماعی گفت: آن را نقض متمم اول قانون اساسی قرار می دهد و محدودیت هایی در آزادی بیان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش امضا شده در هفته گذشته می تواند اجازه می دهد بیشتر پرونده های حقوقی علیه شرکت های اینترنتی مانند Twitter و Facebook برای چه کاربران خود ارسال صدای جیر جیر و جریان.

سفارش های سیاسی بیشتر از اساسی با بسیاری از کارشناسان سوال شد که آیا این قانون اساسی. رئیس جمهور با هدف تجمع حامیان او پس از توییتر قرار داده و در واقع چک در دو توییت خود. تهمت بدون مدرک به مدت طولانی متهم به شرکت های فن آوری بودن مغرضانه در برابر محافظه کاران است.

سفارش اهداف قانون در حال حاضر — شما ممکن است شنیده های اخیر منابع به بخش 230 قانون ارتباطات نجابت — محافظت می کند که شرکت های اینترنتی از پرونده های حقوقی. آنها را نمی توان شکایت کرد برای میزبانی فیلم ها و پست ها از کاربران و یا برای تعدیل خدمات خود را با برخی از استثنا.

در آن کت و شلوار, مرکز دموکراسی و تکنولوژی گفت که تهمت اجرایی را نقض متمم اول قانون اساسی به دلیل آن حملات توییتر برای قرار دادن این واقعیت چک در جمهوری توييتها که CDT گفت در توییتر است درست به عنوان یک شرکت خصوصی است. به طور گسترده تر به منظور تلاش برای جلوگیری از سخنرانی از تمام سیستم عامل های آنلاین و مردم “با نشان دادن تمایل به استفاده از مقام دولتی به مقابله به مثل در برابر کسانی که انتقاد از دولت” CDT گفت.

“دولت نمی تواند و نباید به زور حاضر به واسطه تعدیل گفتار با توجه به رئیس جمهور هوی و هوس” گفت: Alexandra مسلمات CDT مدیر عامل شرکت در یک ایمیل فرستاده بیانیه. سازمان ثبت فدرال کت و شلوار در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه کلمبیا.

وجود مقاومت مواجه برابر تهمت را از منابع مختلف. تکنولوژی صنعت گروه تعجب گفت: آن بد بود برای نوآوری و گفتار. حقوق مدنی و سازمان های آزادیخواه و آمریکا اتاق بازرگانی همچنین با انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن را.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de