فلوید مرگ است و قتل را تایید کالبد شکافی

واشنگتن: یک دفتر معاینات پزشکی در روز دوشنبه حکم داد که مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که به قتل در مینیاپولیس بازداشت پلیس در هفته گذشته موجب شده در سراسر کشور تظاهرات بود و قتل و اینکه او از خفگی.

به پزشکی قانونی را پیدا کردن که مرگ یک قتل را تایید می کند همان نتیجه کالبد شکافی مستقل که بود همچنین در روز دوشنبه منتشر شد اما تفاوت های کلیدی بر علت است.

آزادی مطبوعات از Hennepin County Medical Examiner گفت که فلوید که تلاش برای نفس کشیدن به عنوان یک افسر دوخته او را با زانو زدن در گردن او بود “اخیر متامفتامین استفاده از” و “فنتانيل مسمومیت” – همراه با فشار خون بالا و بیماری عروق کرونر – همه که ممکن است عوامل موثر در مرگ او.

اما دو پزشک که انجام شده است که مستقل از کالبد شکافی فلوید, 46 و دو وکیل را برای این خانواده گفت که او تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی است که ممکن است منجر به مرگ او. آنها استدلال می کنند که نه تنها افسر بود که kneeing فلوید را گردن او را کشته اما همچنین دو افسر که با فشار دادن وزن خود را بر روی فلوید را در حالی که او بر روی زمین بود.

آنها اضافه شده است که آنها اطلاعات در سم و هر گونه مواد مخدر و یا الکل استفاده توسط Floyd.

دکتر Allecia ویلسون از دانشگاه میشیگان یکی از دو پزشکی قانونی پزشکان که انجام کالبد شکافی مستقل گفت: شواهد با اشاره به قتل توسط “مکانیکی آسفیکسی” به معنی از برخی از نیروی فیزیکی که با دخالت اکسیژن.

در حالی که این شهرستان را کامل گزارش کالبد شکافی هنوز منتشر نشده است – روز دوشنبه مطبوعاتی به نظر می رسد برای نشان دادن مقامات در راه برگشت به نتیجه گیری خود را در چه کشته فلوید.

اصلی شکایت کیفری علیه این افسر پلیس که دوخته فلوید با زانو خود را ذکر شده به پزشکی قانونی را هنگامی که آن را گفت: از آن هیچ نتايج اختناق.

کارولین Marinan سخنگوی Hennepin County, را تایید نمی کند هر گونه برگشت گفت که روز دوشنبه از آزادی مطبوعات بودند “نهایی يافته است.”

مرده در عرض چند دقیقه

اطرافیان تصویری نشان داد فلوید شفاعت به اجازه و گفت: بارها و بارها که او نمی تواند نفس به عنوان افسر پلیس درک چوین دوخته فلوید به زمین برای نزدیک به نه ساعت. دو تن دیگر از افسران اعمال فشار با زانو های خود را به فلوید ،

چوین که سفید است و اخراج شده از مینیاپولیس اداره پلیس شد و با ضربه سوم-قتل درجه و طرح اتهامات هفته گذشته است.

اما دکتر مایکل بادن که در زمان کالبد شکافی مستقل در دستور فلوید خانواده گفت که دو تن دیگر از ماموران اقدامات همچنین باعث فلوید به توقف تنفس.

“ما می توانید ببینید بعد از کمی کمتر از چهار دقیقه است که آقای فلوید است که حرکت مرده” بادن گفت او هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی در Floyd که باعث مرگ او.

بادن کار کرده است و در چندین موارد بالا مشخصات از جمله 2014 مرگ اریک گارنر سیاه و سفید مردی که پس از خفه توسط پلیس در شهر نیویورک است.

بادن در مقابله با این استدلال که اگر فلوید می تواند صحبت می کنند و سپس او می تواند نفس کشیدن.

“بسیاری از پلیس تحت این تصور که اگر شما می توانید صحبت کنید که به معنی شما در حال تنفس است. که درست نیست” بادن گفت. “من صحبت کردن در حال حاضر در مقابل شما و در نظر گرفتن یک نفس است.”

بیشتر اتهامات خواستار

آنتونیو Romanucci و بن Crump, وکلای نمایندگی فلوید خانواده گفت که تمام چهار ماموران در صحنه باید در مواجهه با اتهام نه فقط چوین.

Crump اضافه مستقل کالبد شکافی و شواهد تصویری آن را روشن است که فلوید مرده بود در حالی که او هنوز هم دروغ گفتن در خیابان با پلیس در بالای او.

“که آمبولانس او نعش کش,” او گفت:.

Crump گفت: فلوید خانواده می خواهد برای دیدن شارژ تسلیم در برابر تمام چهار افسران بودند که در صحنه – و برای چوین که سست عنصر فلوید را گردن می شود در مواجهه با اتهام قتل درجه اول.

اما آنها نیز به دنبال پایان دادن به خشونت است که احاطه ایالات متحده برای پایان دادن به.

“جورج درگذشت چرا که او نیاز به یک نفس یک نفس از هوا” Crump گفت. “من به شما التماس همه برای پیوستن به خانواده اش در نظر گرفتن یک نفس یک نفس برای عدالت در نظر گرفتن یک نفس برای صلح است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de