دهلی نو: الفبای وارز گوگل به پایین گرفته شده است یک برنامه تلفن همراه از فروشگاه app است که اجازه به کاربران برای حذف دیگر برنامه های چینی از گوشی های خود را به عنوان آن را نقض برخی از سیاست های شرکت و سخنگوی دولت روز یکشنبه.

برنامه “حذف چین نرم افزار” تبدیل شده بود بالا روند رایگان برنامه Google mobile app store در هند با بیش از پنج میلیون دانلود از اواخر ماه مه. محبوبیت آن افزایش یافت در میان خواستار تحریم از برنامه های تلفن همراه در هند در طول یک مرزی هیمالیا اختلاف بین دو کشور است.

یک سخنگوی گوگل تایید کرد و به ایسنا برنامه حذف شده بود به دلیل تخلف از فروشگاه app سیاست اما به هیچ جزئیات بیشتر.

یک فرد آشنا با این موضوع گفت: این نرم افزار با نقض گوگل سیاست منع برنامه های که گمراه کردن کاربران به حذف یا غیرفعال کردن برنامه های شخص ثالث و یا تغییر تنظیمات دستگاه و یا ویژگی های.

حذف چین نرم افزار اسکن تلفن کاربران برای برنامه های مانند ByteDance را Infinite و Alibaba UC Browser. پس از حذف یک پیام ظاهر گفت: “شما عالی هستند بدون چین نرم افزار یافت می شود.”

OneTouch AppLabs که توسعه نرم افزار, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر. در خود وب سایت آن را تایید برنامه حذف شده بود و تشکر کاربران برای حمایت خود را.

بسیاری از سرخپوستان و یک سخنگوی نخست وزیر نارندرا حزب حاکم باید با استفاده از هش تگ #BoycottChineseProducts در رسانه های اجتماعی خواستار حذف برنامه های محبوب چینی.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de