رژیم صهیونیستی. تیم Walz است که انتظار می رود به گسترش شهرهای دوقلو مقررات منع رفت و آمد حداقل یک روز بیشتر.

آخرین مقررات منع رفت و آمد در مینیاپولیس و سنت Paul و نزدیکی جوامع منقضی شده اوایل روز چهارشنبه پس از یک شب دوم از آرامش نسبی بیش از یک هفته پس از مرگ جورج فلوید. اما Walz است که قرار است یک کنفرانس خبری برای 3 p. m. روز شنبه برای بحث در مورد این دولت در پاسخ به نگرانی های ایمنی عمومی در مینیاپولیس و سنت Paul منطقه است.

در یکی دیگر از نشانه ای از حالت عادی بازگشت به شهرهای دوقلو منطقه مترو حمل و نقل راه اندازی مجدد برخی از خدمات چهار شنبه صبح.

فلوید مرگ در 25 مه باعث شد بسیاری از روزها اعتراض در مناطق زیادی از مینیاپولیس و سنت پل که شامل اعمال غارت و آتش سوزی و صدمه به اموال همراه با صلح آمیز ابراز غم و اندوه و خشم.

در حالی که ناآرامی ها به زوال یافت تحت دولت تحمیل حکومت های غیر خشونت آمیز فعالیت ادامه داده اند تا حد زیادی بدون حادثه است.

اتوبوس شروع به نورد دوباره در 4 صبح روز شنبه پس از متوقف از اواخر هفته گذشته بیش از نگرانی برای ایمنی از سواران و کارکنان.

روز شنبه آژانس همچنین قصد دارد به رزومه آبی و سبز خط نور-سرویس راه آهن “جلوگیری از هر گونه مسائل عمده” مترو حمل و نقل عمومی مدیر وس Kooistra در بیانیه ای گفت.

“من بپرسید و من از شما سپاسگزارم برای — خود را ادامه داد و صبر که ما کار را برای بازگرداندن خدمات” Kooistra گفت. “لطفا می دانم که ما مشتاق به بازگشت به انجام ماموریت ما به مردم که آنها نیاز به رفتن. ما می دانیم که حمل و نقل قابل اعتماد است که به ویژه مهم در مناطق که در آن مواد غذایی و دیگر خدمات در حال حاضر سخت تر است و ما انجام خواهد شد همه ما می توانیم برای رفع آن نیاز دارد.”

هر گونه تغییر در پنجشنبه حمل و نقل خدمات اعلام خواهد شد 6 p. m. روز شنبه آژانس گفت.

همچنین, برخی از مسیرهای اتوبوس که معمولا سفر در مناطق که در آن ناآرامی را در روزهای اخیر ممکن است نیاز به تنظیم دارد. که شامل تقاطع E. 38 خیابان و S. خیابان های شیکاگو که در آن فلوید بود بازداشت توسط پلیس و جایی که وسیع یادبود در پیاده رو در حال حاضر غالب فضا.

مختلف حومه سازمان های حمل و نقل نیز در حال حرکت و نزدیک به عملیات عادی.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de