آیووا تشکر. استیو KKKing نژادپرستی از دست می دهد جمهوریخواه اولیه


Steve King forced this pumpkin to turn white before agreeing to hold it.

استیو کینگ, مجبور, این کدو تنبل به سفید به نوبه خود قبل از موافقت با آن را نگه دارید.
عکس: جاشوا Lott (گتی ایماژ)

استیو کینگ دیرین عضو “من درک نمی کنم که چگونه و گفت که سفید پوستان مورد علاقه خدا مردم نژادپرست است” فقط تا به حال یک خانه سقوط او اما خوشبختانه کفش خود را فقط خوب است. جادوگر ستمکار از نژاد پرستی و نه اصطلاح جمهوری خواه کنگره خود را از دست داده اولیه به جمهوریخواه دولت سناتور. شیدا Feenstra.

تبلیغات

با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز باپادشاه برای سال نشان داده شده است “آیووا چهارمین کنگره منطقه است که عمدتا جمهوری خواه است.” پادشاه نام تجاری منحصر به فرد از نفرت—که در آن او conflates ساخته شده تا مزخرف با nonfactual علمی حرف توخالی ثابت کند که سفیده برتر مسابقه—به نظر نمی رسد به زحمت مردم آیووا نمایندگان شان تا این سال, اما هی یک خانه در یک نژادپرست جادوگر است که هنوز هم یک خانه در یک نژادپرست جادوگر.

این سال—آیا من ذکر است که پادشاه بود و نه اصطلاح کنگره??—که در آن جمهوری خواهان در نهایت بانک مرکزی با سفید خود را ناسیونالیست بیان نفرت و درگیری های او را بی فایده (و بی فایده تر از او در حال حاضر بود) از او سلب از وظایف شورا پس از او در دفاع از نظر “سفید supremacist” و “سفید گرایان” در مصاحبه با نیویورک تایمز.

تبلیغات

نکته خنده دار این است که تمام چهار رقبا علیه پادشاه خود را تراز وسط قرار دارد با کینگ ارزش های محافظه کار اما فقط اضافه شده است که آنها نمی شد که آشکارا نژادپرست است. یکs چنین آنها هنوز هم می تواند شرکت در کمیته ها—و رونق آیووا است خود یک پادشاه جدید است.

ریشه بسیار نوشته است در مورد کینگ گذشته که برخی از آنها را می توان به عنوان خوانده شده زیر:

تبلیغات

حتی پس از همه,گزارش مذاکرات نژاد و برخی از دیوانه ادعا می کند در مورد سفید پوستان procreating به مطمئن شوید که آنها همچنان به تعداد اقلیت و یا برخی از گه سفید از مردم هنوز هم عاشق شاه; نه فقط به عنوان آشکارا به عنوان آنها استفاده می شود به دلیل آن بد برای سفید-مردم با نام تجاری. شاه حتی سعی کردم بگویم که نظر او همه آنها را خارج از متن گرفته شد. بنابراین او از دست داده به برخی از مرد رندی Feenstra که تهمت نمی تواند صبر کنید برای تبریک با وجود اینکه بزرگ استیو کینگ فن.

تبلیغات

بنابراین آره, شاه مرده است و یا نقل مکان کرد و از ملی ویژه و مجبور به عمل خود را به یک جریان پلت فرم که در آن او می تواند به عنوان نژادپرست به عنوان او می خواهد و دوجا گربه هنوز هم حمایت از او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de