فقط رحمت است در دسترس برای اجاره به صورت رایگان در طول ماه ژوئن به افتخار جورج فلوید


Just Mercy (2019)

فقط رحمت (2019)
عکس: برادران وارنر تصاویر

هر چند هدف اولیه فیلم برای سرگرم کردن آن نیز می تواند مورد استفاده برای ایجاد یک بیانیه و اطلاع رسانی به توده های مردم در مسائل مهم در طول تاریخ.

تبلیغات

2019 را فقط رحمتی بود مطمئنا تبلیغ به عنوان یک فیلم است که انجام شده است. در ماه ژوئن برادران وارنر تصاویر تصمیم گرفته است را به تحسین منتقدان فیلم در دسترس عموم به صورت رایگان در شرکت سیستم عامل های دیجیتال به افتخار اواخر جورج فلویدکه کشته شد توسط افسر پلیس درک چوین.

“ما اعتقاد داریم در قدرت داستان” برادران وارنر نوشت: در بیانیه ای. “فیلم ما فقط رحمتبر زندگی کار از حقوق مدنی وکیل برایان استیونسون یکی از منابع ما می متواضعانه پیشنهاد به کسانی که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد نژادپرستی نظاممند که آفت جامعه ما است. برای ماه ژوئن فقط رحمت در دسترس خواهد بود به اجاره به صورت رایگان در سراسر سیستم عامل های دیجیتال در ایالات متحده است.”

تبلیغات

به عنوان Hbo گزارش:

برادران وارنر باز فقط رحمت در تئاتر آخرین کریسمس جهان پس از اکران این درام در سال 2019 جشنواره بین المللی فیلم تورنتو. Michael B. Jordan ستاره به عنوان برایان استیونسون یک وکیل مدافع جذاب قتل غیر عمدی محکومیت یک آفریقایی-آمریکایی ، این فیلم همچنین ستاره Jamie Foxx و Brie Larson و به کارگردانی Short Term 12 و شیشه قلعه فیلمساز فلوریدا دانیل Cretton.

فقط رحمت فروش 50 میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورده و فوکس یک صفحه نمایش نامزد جایزه انجمن صنفی بازیگران برای عملکرد برجسته توسط یک بازیگر مرد در نقش حمایت.

در علاوه بر این به استیونسون زمان قانونی کار و فعالیت های اجتماعی او همچنین موسس/مدیر اجرایی برابر عدالت ابتکار. این ابتکار که با این نسخهها کار “برای پایان دادن به جرم زندانی کردن بیش از حد مجازات و نژادی و نابرابری” منتشر شد یک بیانیه رسمی در مورد فلوید به قتل در ماه مه خواستار تمام ادارات پلیس در سراسر کشور برای اجرای جمهور سابق باراک اوباما 2015 نیروی کار در قرن 21 توصیه های پلیس.

“به طور فعال در بخشی از این تغییر در کشور ما به شدت به دنبال ما شما را تشویق به یادگیری بیشتر در مورد گذشته ما و بی شماری بی عدالتی است که باید ما را به جایی که ما امروز” در این بیانیه بیشتر بخوانید. “با تشکر از شما به هنرمندان سرایان و طرفداران که کمک کرد که این فیلم اتفاق می افتد. سازمان دیده بان خود را با خانواده و دوستان و متحدان. برای کسب اطلاعات بیشتر در برایان استیونسون و کار خود را در برابر عدالت ابتکار لطفا EJI.org.”

تبلیغات

فقط رحمت است که در حال حاضر در دسترس برای اجاره به صورت رایگان در سراسر سیستم عامل های دیجیتال مانند تلویزیون اپل و آمازون نخست تصویری و در دسترس خواهد بود در طول ماه ژوئن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de