مینیاپولیس پارک مدیره در حال حرکت برای پایان دادن به رابطه با مینیاپولیس پلیس افتراق لباس

مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره در حال حرکت است نسبت به قطع آن دیرین پلیس ارتباط با مینیاپولیس اداره پلیس حق را به لباس افسران خود را می پوشند چرا که مرگ جورج فلوید است “به شدت تضعیف جامعه اعتماد … و حس ایمنی است.”

پارک مدیره اگر دو قطعنامه به تصویب رسید جمعه در آن به طور منظم برنامه ریزی شده جلسه خواهد پیوستن به مینیاپولیس مدرسه در منطقه فاصله خود را از مینیاپولیس اداره پلیس در پی فلوید مرگ در هفته گذشته پس از دوخته شدن به پیاده رو در طول بازداشت خود.

مسئولین مدرسه گفت: این امر دیگر پلیس شهر به عنوان منابع مدرسه افسران.

پارک مدیره قطعنامه های مستقیم خواهد بود سرپرست آلفرد Bangoura بلافاصله پس از توقف استفاده از مینیاپولیس پلیس به کارکنان پارک-تحریم حوادث و جلوگیری از پارک مدیره از افسران در پاسخ به مینیاپولیس پلیس تماس.

“اقدامات اخیر توسط مینیاپولیس اداره پلیس در اتهام قتل جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس را به شدت تضعیف جامعه اعتماد و احساس امنیت در اطراف مینیاپولیس پلیس” به وضوح می خواند. “این شديد تضعیف اعتماد و ایمنی توسط پلیس مینیاپولیس پشتیبانی نمی کند ماموریت MPRB و هیچ جایی در پارک های ما.”

مرتبط با رزولوشن بالا برای بحث قرار می دهد قبل از هیئت مدیره یک طراحی مجدد پارک پلیس لباس “در راه است که آن را متمایز از شهر, مینیاپولیس, اداره پلیس ،

به وضوح اشاره می کند که پارک افسران پوشیده اند لباس های تقریبا یکسان به کسانی که فرسوده توسط پلیس شهر برای نزدیک به 100 سال به اجازه می دهد برای “فوری به رسمیت شناختن اقتدار” در حالی که در وظیفه و “برای کمک به ارائه بدون درز ارائه خدمات در سراسر شهر و سیستم پارک.”

این پیشنهاد ادامه “پارک پلیس بخش دارای یک ماموریت منحصر به فرد و فرهنگ است که متفاوت از MPD.” این قطعنامه خواستار طراحی جدید جهت ارائه به هیئت مدیره توسط Oct. 1.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de