در صبح روز مه 26, مینیاپولیس, سخنگوی پلیس جان سالمند با ارسال بیانیه ای کوتاه به خبرنگاران زیر خط موضوع: “مرد می میرد پزشکی پس از حادثه در طول پلیس تعامل است.”

با توجه به سالمند یک مشکوک به پول جاعل بود “جسمی مقاومت” بازداشت. و بعد از پلیس موفق به دریافت او را به دستبند ماموران “اشاره او به نظر می رسد درد و رنج پزشکی پریشانی.”

مرد جورج فلوید. و یک منبع پزشکی ناراحتی زانو از مینیاپولیس, افسر پلیس, سنجاق فلوید به زمین توسط گردن تقریبا هشت دقیقه به عنوان فلوید التماس کرد که او نمی تواند نفس — همه جزئیات است که ظهور ساعت بعد زمانی که اطرافیان تصویری آنلاین ظاهر و ویروسی رفت.

در این بیانیه آمد ساعت قبل از اولین ویدیو از برخورد ویروسی رفت — لحظه ای آنها را از دست داده کنترل از روایت و در زمان بیش از. برخی از شهرستان سیاستمداران از جمله عضو شورای جرمی شرودر می گویند آنها هنوز هم در جستجوی پاسخ به عنوان منبع اطلاعات غلط است.

“عمیقا نگران کننده است که این اطلاعات در ابتدا منتشر شده توسط مینیاپولیس اداره پلیس در اوایل صبح روز سه شنبه را به طور کامل منعکس کننده هولناک شرایط اطراف جورج فلوید مرگ” گفت: شرودر. “اصلی انتشار اخبار نیست به نظر من دقت انتقال حقایق و یا نقش افسران در این فاجعه است.”

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo این هفته گفت که او نمی دانست که منبع اصلی اطلاعات موجود در انتشار اخبار.

“من متعهد همانطور که ما حرکت رو به جلو است که ما انجام خواهد داد بهتر است به مطمئن شوید که ما در حال گرفتن به اندازه اطلاعات واقعی را در یک ماده به موقع و به عنوان ما می توانیم.”

سالمند در مصاحبه ای گفت: اواخر شنبه شب هنگامی که او می رود به یک صحنه و اطلاعات سیال است و ماموران درگیر می شود در مصاحبه با یک افسر اطلاعات.

“ما سعی می کنیم بسیار سخت برای به دست آوردن اطلاعات به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است که کاملا صادقانه و درست است.” “هیچ راهی وجود دارد که من قصد دارم به دروغ در مورد یک وضعیت است که بر روی بدنه دوربین است و برای اثبات این گروه به طور ریاکارانه است.”

معتبر ترین حساب از آنچه اتفاق افتاده است که شب آمد از اطرافیان تصویری و خصوصی نظارت فیلم بعد از تکمیل توسط یک شکایت کیفری. مینیاپولیس ماموران وارد در تقاطع خیابان 38 و S. خیابان های شیکاگو. آنها حذف فلوید از یک وسیله نقلیه دستبند او را و راه او را در سراسر خیابان. در حالی که آنها در تلاش برای گرفتن او را به تیم ملی به خانه او رفت و به زمین است. اطرافیان تصویری سپس نشان می دهد افسر درک چوین سنجاق کردن فلوید توسط گردن خود را در حالی که دو نفر دیگر از افسران J الکساندر Keung و توماس خط نگه داشتن او را در و پاهای خود را به عقب. افسر Tou Thao می ایستد.

“من نمی توانم نفس بکشم” فلوید پنجه نرم می کند بارها و بارها.

“او است که انسان فرض” تماشاگران فریاد در افسران. “او حتی مقاومت در برابر بازداشت و در حال حاضر فرض. شما [expletive] توقف تنفس خود را در حال حاضر فرض. شما فکر می کنم که سرد؟”

“نگاه او” یکی دیگر از گریه به عنوان فلوید می شود بی توجه.

بعد از دیدن این ویدئو شهرستان رهبران به سرعت محکوم به اقدامات پلیس و Arradondo اخراج افسران. اعتراضات فوران در سراسر شهرهای دوقلو اوج شنبه شب با جمعیت شکستن به سومین حوزه مقر پلیس و روشنایی آن در آتش است. چوین بازداشت شده است و اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

مریم Moriarty رئیس مدافع Hennepin County گفت دفتر او اغلب معاملات با مواردی که مینیاپولیس افسران پلیس ارائه حساب های رسمی از دستگیری بعد از آن ثابت می شود نادرست توسط شواهد تصویری.

“من در همه تعجب است که پلیس دروغ در گزارش خود? نه” او گفت:.

Moriarty همچنین گفت که او تعجب نیست برای دیدن چوین سنجاق کردن فلوید در آنچه که مقامات شهرستان را به عنوان انتقاد یک unsanctioned فرم داری.

“ما در bodycam ما نگاه ای به, و ما اغلب افسران قرار داده و زانو های خود را در یک مشتری پشت یا گردن,” او گفت:. “و آن مشکل است. آن را بسیار نگران کننده است.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله