مینه سوتا حقوق بشر وزارت فایل حقوق مدنی اتهام را بررسی مینیاپولیس اداره پلیس بیش از جورج فلوید مرگ


Illustration for article titled Minnesota Human Rights Department Files Civil Rights Charge, Will Investigate Minneapolis Police Department Over George Floyd’s Death

عکس: Kerem Yucel (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

می گویند آنچه شما در مورد ناآرامی های مدنی گاهی اوقات آن بازده نتایج.

پنج روز پس از افسر سابق Derek چوین بود به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس به زانو در جورج فلوید گردن برای بیش از هشت دقیقه و پس از یک هفته در سراسر کشور, تظاهرات, وزارت مینه سوتا حقوق بشر در زمینه حقوق مدنی مسئول در برابر مینیاپولیس اداره پلیس بیش از فلوید مرگ و تحقیقات به MPD پلیس شیوه های بیش از دهه گذشته است.

تبلیغات

استار تریبیون گزارش که رسیدگی به MPD را “تعیین اینکه آیا این بخش درگیر در شیوه های تبعیض آمیز نسبت به مردم رنگ” با در نظر گرفتن یک نگاه عمیق به سیاست ها و روش بیش از 10 سال گذشته است.

“ما می رویم به ایجاد صلح در خیابان هنگامی که ما آدرس سیستمیک مسائل” رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت: به عنوان او اعلام کرد که اتهام و تحقیقات در روز سه شنبه.

تبلیغات

از تریبون:

حرکت اولین بار است که حقوق بشر بخش راه اندازی کرده است یک سیستمیک رسیدگی به بزرگترین اداره پلیس در, دولت, فرماندار گفت. دولت نیز به دنبال توافق با پلیس برای اجرای اقدامات فوری برای رسیدگی به مسائل سیستماتیک نژادی تبعیض Walz گفت.

در حالی که 40 درصد از ساکنان شهر افرادی هستند که رنگ آنها در 74 درصد از تمام موارد پلیس با استفاده از زور به گزارش اخیر وزارت اطلاعات در دسترس است. سیاه, افراد درگیر در 63% موارد.

NBC وابسته KARE 11 مشترک گزیده ای از رسمی تشکیل پرونده و حقوق بشر بخش نیست زحمت خرد کردن هر یک از کلمات. آن را تقریبا به عنوان اگر آنها نگاه تصویری از فلوید را بازداشت و دیدم همان گستاخ بی توجهی به یک مرد سیاه پوست را به سلامت فیزیکی که ما همه را دیدم.

“در 25 مه سال 2020 نزدیک به 3700 بلوک از خیابان های شیکاگو جنوبی در مینیاپولیس, مینه سوتا, مخاطب افسران پلیس جورج فلوید, گزارشی مرد و kneeled در گردن او در حالی که او gasped هوا و به نام برای کمک به” اتهامات عنوان خوانده شده. “مخاطب افسران نیست پاسخ به تماس برای کمک و جورج فلوید درگذشت. این حادثه و دیگران شبیه به آن از حداقل 1 ژانویه 2010 و در ادامه به زمان حال نیاز به بررسی اینکه آیا مخاطب را آموزش سیاست, روش, شیوه, از جمله, اما نه محدود به استفاده از زور پروتکل و هر مسئول اجرای به مقدار غیر قانونی مبتنی بر نژاد پلیس که مردم محروم از رنگ به خصوص سیاه اعضای جامعه از حقوق مدنی خود را در زیر مینه سوتا حقوق بشر عمل می کنند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de