وزارت مینه سوتا حقوق بشر راه اندازی خواهد شد, رسیدگی به مینیاپولیس اداره پلیس پس از تشکیل پرونده حقوق مدنی اتهام مربوط به مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در بازداشت پلیس هفته گذشته است.

کاوشگر اعلام کرد روز سه شنبه توسط رژیم صهیونیستی. تیم Walz نگاه را در مینیاپولیس پلیس سیاست ها و روش بیش از 10 سال گذشته برای تعیین اینکه آیا این بخش درگیر در شیوه های تبعیض آمیز نسبت به مردم از رنگ.

کمیشنر حقوق بشر ربکا Lucero منجر خواهد شد بررسی است. “این است که در مورد برگزاری افراد شخصا با عنوان جرم جنایی مسئول” Lucero گفت. “این است که در مورد سیستم تغییر دهید.”

این تحقیقات به دنبال دستگیری و اتهامات سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین یک افسر سفید پوستی که به زانو در Floyd گردن برای تقریبا ده دقیقه قبل از او درگذشت. سه نفر دیگر از افسران پلیس را از کار اخراج شده زیر مرگبار روبرو می شوند.

“ما می رویم به ایجاد صلح در خیابان هنگامی که ما آدرس سیستمیک مسائل” Walz گفت.

حرکت اولین بار است که حقوق بشر بخش راه اندازی کرده است یک سیستمیک رسیدگی به بزرگترین اداره پلیس در, دولت, فرماندار گفت. دولت نیز به دنبال توافق با پلیس برای اجرای اقدامات فوری برای رسیدگی به مسائل سیستماتیک نژادی تبعیض Walz گفت.

“این یک عمل بررسی الگوهای تبعیض نژادی در مینیاپولیس اداره پلیس” گفت: مینیاپولیس رئیس شورای شهر لیزا بندر. “من فکر می کنم این یک حرکت غیر عادی و به اعتبار خود را از وزارت امور خارجه به خارج از شهر جلوتر از زمان است و ما توانسته ایم به برخی از واقعا مولد مکالمات” بندر گفت.

او گفت: Lucero شروع رسیدن به اعضای شورای جمعه شب. “ما با شروع تحقیقات و فرآیند نیاز به شهر و دولت را به همکاری با یکدیگر از طریق سیستم دادگاه برای رسیدن به یک توافق در مراحل بعدی” بندر گفت. “کسانی خواهد بود که هر دو در کوتاه مدت گام های بعدی برای این گروه و همچنین دراز مدت ساختاری تغییر کند.”

بندر گفت: اعضای شورا درخواست شده است چه این مشارکت می تواند به معنای افزایش غیر نظامی نظارت و برای آینده پلیس اتحادیه قرارداد. “همکاران من 100% در جدول” بندر اضافه شده است.

در حالی که 40 درصد از ساکنان شهر افرادی هستند که رنگ آنها در 74 درصد از تمام موارد پلیس با استفاده از زور به گزارش اخیر وزارت اطلاعات در دسترس است. سیاه, افراد درگیر در 63% موارد.

حقوق بشر پروب آمد به عنوان دولت دموکراتیک نمایندگان مجلس خواستار آن شدند که پلیس اصلاحات بود یک محور خاص قانونی جلسه انتظار می رود این ماه است. طرح آینه برخی از توصیه های مشخص شده در فوریه گزارش تولید شده توسط 16-عضو کارگروه مرگبار پلیس برخورد رهبری دولت امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون و دادستان کل کیت الیسون که گرفته تعقیب Chauvain.

چوین و سه نفر دیگر از افسران درگیر در Floyd بازداشت در روز یادبود در دست بررسی توسط دولت دادستان و باراک اوباما و FBI است که تعیین اینکه آیا Floyd را از حقوق اساسی نقض شده است.

نویسنده کارکنان Stephen Montemayor کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله