مودی تهمت بحث مرز ردیف با چین که اصلاحات طی تماس تلفنی

دهلی نو: نارندرا نخست وزیر در مورد وضعیت تنش در چین و هند مرز در پی نظامی face-off با چین در یک “گرم و سازنده” گفتگو با رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شب سه شنبه.

در یکی دیگر از مهم حرکت رئیس جمهور ایالات متحده همچنین ابراز تمایل خود را به گسترش G-7 گروه شامل هند و دعوت PM مودی به حضور بعدی G-7 اجلاس سران برگزار شد در کمپ دیوید در آمریکا مدتی در ماه سپتامبر و یا بعد از این سال. این دعوت مورد استقبال قرار گرفت PM مودی که در ستایش رئیس جمهور تهمت خود “خلاق و دور اندیش رویکرد”.

از دیگر مسائل مورد بحث در این تماس تلفنی شامل زمان ناآرامی های مدنی در آمریکا پس از مرگ یک آفریقایی-آمریکایی مرد وجود دارد و همچنین نیاز به اصلاحات در سازمان بهداشت جهانی (WHO) در میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

“رهبران دو کشور همچنین رد و بدل انداز در دیگر مسائل موضعی مانند … وضعیت در هند و چین مرز” وزارت امور خارجی در بیانیه ای گفت. بحث در مورد وضعیت در چین و هند مرز PM مودی در گفتگو با یک رهبر یک کشور ثالث نشان می دهد به شدت با آن است که مشاهده می شود هر دو را با دید استراتژیک دوستان هند و ایالات متحده است.

جدید Dehi گفت: “استثنایی گرما و خلوص و صداقت از گفتگو منعکس طبیعت خاص از هند-ما روابط و همچنین دوستی و عزت متقابل بین رهبران این دو کشور”.

ساعت مودی بیش از حد پرسیدم تا به حال یک گرم و سازنده گفتگو با رئیس جمهور realDonaldTrump. ما در مورد برنامه های خود را برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از G-7 ، COVID-19 همه گیر و بسیاری از مسائل دیگر. غنا و عمق هند و آمریکا رایزنی خواهد ماند مهمی ستون پست-COVID جهانی معماری.”
 

این زیر یک جنجال هفته گذشته زمانی که رئیس جمهور تهمت و ادعا کرده است که یک “ناراضی” ساعت مودی صحبت کرده و به او در مورد همان موضوع اما همانطور که معلوم شد چنین گفتگو قرار گرفته بود پس از آن.

MEA در بیانیه خود روز سه شنبه شب گفت که در طول مکالمه PM مودی همچنین ابراز “نگرانی” در مورد جریان مدنی اختلال در آمریکا و “منتقل و بهترین آرزوهای خود را به صورت اولیه قطعنامه از وضعیت”. ما در حال حاضر تجربه شدید ناآرامی های پس از مرگ یک آفریقایی-آمریکایی وجود دارد.

MEA همچنین گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — در حالی که دعوت PM مودی برای G-7 نشست — تا به حال منتقل تمایل خود را به “گسترش ambit” G-7 فراتر از گروه بندی های موجود در, عضویت “شامل مهم دیگر کشورها از جمله هند”.

دهلی نو افزود: “نخست وزیر مودی تقدیر رئیس جمهور تهمت خلاق او و دور اندیش رویکرد اذعان به این واقعیت که چنین گسترش فروم خواهد بود در همراهی با واقعیت های در حال ظهور پست-COVID جهان است. نخست وزیر گفت که هند خواهد بود خوشحال به کار با آمریکا و کشورهای دیگر برای اطمینان از موفقیت این پیشنهاد نشست.”

هند است که یک عضو از G-7 بندی که شامل کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا و ژاپن و انگلستان و ایالات متحده نامیده می شوند به عنوان هفت “بزرگترین” اقتصادهای پیشرفته در جهان است. این بار به غیر از هند رئيس جمهور تهمت است و همچنین بنا به گزارش دعوت رهبران روسیه و کره جنوبی و استرالیا برای شرکت.

دهلی نو همچنین گفت که رهبران دو کشور همچنین در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس و “نیاز به اصلاحات در سازمان بهداشت جهانی (WHO)” تنها چند روز پس از رئیس جمهور ایالات متحده اعلام فسخ از آمریکا کمک های مالی به چه کسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de