مادر جرج فلوید 6-year-old daughter قطره قطره صحبت کردن در مینیاپولیس تالار شهر شنبه گفت او یک دوست و پدر اختصاص داده شده که در ادامه به ارائه برای خانواده خود را قبل از مرگ او در دست پلیس است.

Flanked توسط وکلا و بازنشسته NBA بازیکن Stephen Jackson بود که فلوید, دوران کودکی, دوست, دوست دختر واشنگتن تلاش از طریق احساسات به اشتراک گذاری است که فلوید زندگی ساخته شده بود تا بیشتر نسبت به لحظات پایانی خود در زیر یک مینیاپولیس افسر پلیس را به زانو در اطرافیان تصویری که خشم بین المللی را برانگیخت و اعتراضات گسترده. در کنار او ایستاده بود دختر خود را Gianna که نگاه در سکوت.

“من می خواهم عدالت برای او چرا که او خوب بود” واشنگتن گفت. “او عاشق (سکس) بسیار است.”

واشنگتن گفت: افسران هنوز هم برای رفتن به خانه به خانواده خود را اما فلوید نمی قادر خواهد بود برای دیدن او, دختر فارغ التحصیل و یا راه رفتن پایین راهرو. جکسون گفت که او خواهد بود وجود دارد به راه رفتن پایین راهرو به جای.

خانواده پرواز در اوایل امروز از هوستون پیوست استوارت محاکمه وکلای مستقر در آتلانتا.

“ما فقط می خواهیم به جهان نشان می دهد که جورج فلوید است و نه فقط یک نام نیست فقط یک الگوی رفتاری و نه فقط چیزی به شعار” وکیل جاستین میلر گفت. “جورج فلوید بود یک شخص واقعی است. او یک فرد خوب است. و این مردم هستند که او را دوست داشتم.”

خود را ظاهر آمد در این روز هزاران نفر از معترضان مسالمت آمیز پر از چمن جلو کنگره آمریکا در سنت پل در سه شنبه, عزاداری مرگ جورج فلوید در دست پلیس و خواستار تغییر دهید.

جمعیت عمدتا با پوشیدن ماسک نشسته شانه به شانه گوش دادن به مهیجی سخنرانان تکان دادن در خانه علائم و شعار است. بین سخنرانی, سازمان برگزار موسیقی برگزار شد و لحظه سکوت. در حالی که جمعیت نژادی و قومی متنوع آن را تحت سلطه توسط نوجوانان و بزرگسالان جوان است. جمعیت تحت پوشش چمن از مراحل کنگره تمام راه گذشته کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور بلوار.

داوطلبان که توزیع آب و تنقلات و کرم های ضد آفتاب گفت: این تجمع برگزار شد شهرهای دوقلو دبیرستان و دانشجویان.

“من عصبانی هستم و دل شکسته” گفت: داوطلب پریا Manda, 18 Stillwater. “وجود چنین بی عدالتی است. چیزی است که باید انجام شود.”

Manda گفت: خانواده او نیز با اهدای مواد غذایی و لوازم به محله ضربه های سخت و غارت و سوختن.

Caden Frahm, سنت پل ایستاده بود و با دوستان و گوش دادن به سخنرانی های گاه و بیگاه بالا بردن مشت خود را با بقیه جمعیت.

“در زندگی من را تجربه کرده اند نژادپرستی.,” Frahm, 17, گفت:. “این یک احساس وحشتناک. من اینجا هستم تا برای هر کس که کاهش یافته است به پلیس و سفید برتری.”

سخنرانان که خطاب به جمعیت خواستار آن شدند که تمام چهار افسر در حال حاضر زمانی که فلوید درگذشت با عنوان جرم جنایی متهم شده است. آنها همچنین خواستار تغییرات سیستمیک از جمله دولت کمتر دلار صرف اجرای قانون و بیشتر صرف نیازهای جامعه و خدمات است.

اعضای گارد ملی دست از بطری آب و آرد در اطراف لبه از جمعیت است. حدود یک ساعت به تجمع دو دوجین موتور سیکلت roared به یک پارکینگ در کنار این کنگره چرخش سر. آنها “سواران علیه خشونت پلیس” یک گروه تازه شکل گرفته از موتور سیکلت.

“ما همچنین مقابله با بسیاری از تبعیض در rider جامعه” توضیح داد که یکی از اعضای آن داخ جانسون سنت پل.

Chelsey تاکر, 26, از رابینزدیل گفت که او آمد به این تجمع به دلیل “من نمی تواند در طرف اشتباه تاریخ است. “

او و دوستان او در خانه عینک سیاه و سفید زندگی می کند ماده تی شرت.

“من نمی تواند نشستن در خانه دانستن این نوع از مسائل در جریان است گفت:” تاکر با اشاره به Floyd مرگ ثبت شده توسط یک تماشاچی.

“حتی نمی توانستم خودم را به تماشای همه چیز. آن را ساخته شده من از لحاظ جسمی بیمار,” او گفت:.

پرستون Hamlette حرفه ای بازیکن راگبی در استرالیا که به تازگی در شهرهای دوقلو به ماندن با یک دوست گفت: او شوکه شده بود فلوید را قتل است. اما اندازه و شور و شوق از این جمعیت صلح آمیز جمعیت را به او می دهد برخی از امید است.

“اگر این دریافت نمی کند مردم مسئول توجه من نمی دانم چه خواهد شد” Hamlette, 27, گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de