ملت خیابان calmest در روز, تظاهرات عمدتا مسالمت

واشنگتن — تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز و ملت شد و آرامتر نسبت به آنها شده است در روز پس از قتل جورج فلوید تنظیم کردن گاهی اوقات خشونت آمیز تظاهرات علیه خشونت پلیس و بی عدالتی علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

زودتر مقررات منع رفت و آمد و تلاش معترضان برای جلوگیری از خشونت مانع گسترده تر آسیب به کسب و کار در شهر نیویورک یک شبه. از صبح روز چهارشنبه بازداشت رشد به بیش از 9000 در سراسر کشور پس از ناآرامی ها آغاز شد و در پاسخ به Floyd مرگ 25 مه در مینیاپولیس.

مشخص شده آرام در مقایسه با ناآرامی ها از گذشته چند شب است که شامل آتش سوزی و تیراندازی در برخی از شهرستانها. بسیاری از شهرستانها خود را تشدید کرده حکومت با مقامات در واشنگتن نیز سفارش مردم خیابان ها قبل از غروب آفتاب.

یک بلوک دور از خانه هزاران نفر از تظاهرکنندگان فراوان پس از سرکوب یک روز قبل وقتی ماموران با پای پیاده و سوار بر اسب سوار به شدت معترضان مسالمت آمیز و دور از لافایت پارک پاکسازی راه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام یک عملیات عکس در نزدیکی کلیسای سنت جان. روز سه شنبه معترضان مواجه پرسنل اجرای قانون که ایستاده بود پشت یک زنجیره لینک حصار قرار داده تا یک شبه برای جلوگیری از دسترسی به پارک.

“شب گذشته تحت فشار قرار دادند من راه بیش از لبه” جسیکا گفت: DeMaio, 40, واشنگتن که با حضور فلوید اعتراض سهشنبه برای اولین بار. “اینجا بودن بهتر است از بودن در خانه احساس درماندگی.”

کشیشان در کلیسا دعا با تظاهرکنندگان و دست از آب بطری. جمعیت باقی مانده در محل پس از شهر 7 بعد از ظهر حکومت نظامی تصویب هجوم هشدار که پاسخ از اجرای قانون می تواند حتی قوی تر. اما این مردم بودند مسالمت آمیز حتی مودب. در یک نقطه, جمعیت هو هنگامی که یک معترض صعود نور ارسال شده و در زمان پایین خیابان ثبت نام. یک شعار بالا رفت: “تظاهرات مسالمت آمیز!”

پاپ فرانسیس خواستار آشتی ملی و صلح و گفت که “شاهد با نگرانی بسیار نگران کننده ناآرامی های اجتماعی” در ایالات متحده در روزهای اخیر.

“من دوستان ما نمی تواند تحمل کند و یا به نوبه خود چشم خود را به نژاد پرستی و محرومیت در هر شکل و در عین حال ادعا می کنند برای دفاع از تقدس هر انسانی زندگی” پاپ گفت: در طول هفته یکشنبه مخاطبان برگزار شد در حضور اسقف با توجه به کروناویروس محدودیت در تجمعات.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن تقویت خود خط تماس از شنبه, زمانی که او را تهدید به ارسال در ارتش برای برقراری نظم اگر فرمانداران آن نیست.

“نیویورک تماس بگیرید تا گارد ملی” او هنوز توییتی. “این lowlifes و بازنده ها شما پاره از هم جدا. عمل سریع!”

هزاران نفر از مردم همچنان در خیابان های شهر نیویورک سه شنبه شب مصمم توسط یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی هر چند اکثر خیابان ها روشن بود در اوایل روز شنبه. Midtown منهتن بود pocked با کتک عرض روز پس از تظاهرات.

تظاهرات همچنین تصویب در سراسر ایالات متحده از جمله در لس آنجلس, میامی, St. Paul, Minnesota, کلمبیا, کارولینای جنوبی و هوستون که در آن رئیس پلیس صحبت به تظاهرات مسالمت آمیز تعهد اصلاحات.

“خدا را به عنوان شاهد تغییر در راه است,” هنر اکودو گفت. “و ما در حال رفتن به آن را انجام دهد به راه راست.”

بیش از 20 ، 000 از اعضای گارد ملی نامیده شده اند تا در 29 متحده برای مقابله با خشونت است. در شهر نیویورک که در آن شهردار, بیل د Blasio گفت: او نمیخواهد نگهبان با وجود پیشنهاد از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو.

در روز سه شنبه کومو به نام چه اتفاق افتاده در شهر دوشنبه شب “رسوایی است.”

“NYPD و شهردار انجام نمی کار خود را” کومو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در آلبانی.

او گفت همکار دموکرات دست کم گرفت این مشکل و این کشور بزرگترین نیروی پلیس بود مستقر در تعداد کافی هر چند این شهر گفته بود آن را دو برابر معمول حضور پلیس.

سهشنبه مشخص هشتم شب متوالی از اعتراضات آغاز شد که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر فلوید گردن در حالی که دستبند به دست مرد سیاه و سفید نامیده می شود که او نمی تواند نفس بکشد. افسر درک چوین شده است از کار اخراج شده و به اتهام قتل.

مادر جرج فلوید 6-year-old daughter Gianna گفت: او می خواهد جهان را به می دانم که دختر کوچک او از دست پدر خوب.

“من می خواهم همه بدانند که این است آنچه که افسران در زمان” Roxie واشنگتن گفت: در مینیاپولیس اخبار کنفرانس دخترش در کنار او. “من می خواهم عدالت برای او چرا که او خوب بود. مهم نیست چه کسی فکر می کند او خوب است.”

برخی از معترضان قاب رو به رشد جنبش به عنوان یک ضرورت پس از ظاهر پی در پی قتل توسط پلیس.

“آن احساس می کند مانند آن درست شده بی پایان آبشار از هشتگهای از مردم در حال مرگ و در آن احساس می کند مانند چیزی واقعا در حال انجام توسط ما رهبران سیاسی به واقع تصویب تغییر واقعی” گفت: کریستین Ohenzuwa, 19 با حضور در یک تظاهرات مسالمت آمیز در مینه سوتا امور خارجه کنگره آمریکا در سنت پل. “همیشه وجود دارد رفتن به یک نقطه شکستن. من فکر می کنم در حال حاضر ما شاهد شکستن نقطه در سراسر کشور است.”

“من زندگی می کنند در این دولت است. این واقعا دردناک برای دیدن چه خبر است, اما آن را نیز واقعا مهم است به درک که آن را متصل به یک سیستم نژادی و خشونت” او گفت:.

در ضمن فرمانداران و شهرداران جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان رد تهمت را تهدید به ارسال در ارتش با گفت: برخی از نیروهای غیر ضروری خواهد بود و دیگران سوال که آیا دولت چنین اقتدار و هشدار داد که چنین اقدامی خطرناک خواهد بود.

استفاده از چنین نظامی را خیره کننده مداخله فدرال به ندرت دیده می شود در تاریخ آمریکای مدرن.

یک مقام ارشد کاخ سفید, رسمی, زبان, خواست نامش فاش نشود گفت: رئیس جمهور است نه عجله برای استقرار نظامی است و هدف او این بود برای فشار فرمانداران برای اعزام بیشتر اعضای گارد ملی.

نه ایالت و ناحیه کلمبیا برگزار می شود انتخابات مقدماتی روز سه شنبه تست این کشور توانایی اجرای انتخابات در حالی که تعادل یک بیماری همه گیر و گسترده ناآرامی های اجتماعی است. جو بایدن برنده صدها نفر از نمایندگان نزدیک به اندازه کافی به طور رسمی امن دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری.

همچنین سهشنبه, مینه سوتا, باز رسیدگی به اینکه آیا مینیاپولیس اداره پلیس یک الگوی تبعیض علیه اقلیت ها ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de