NBA جامعه واکنش نشان می دهد به مرگ وس Unseld در 74


Illustration for article titled NBA Community Reacts to the Death of Wes Unseld at 74

عکس: Brian K. Diggs (عکس از آسوشیتدپرس)

در یک بیانیه مشترک واشنگتن ویزاردز و خانواده وس Unseld اعلام کرد عبور خود را در روز سه شنبه. او 74.

تبلیغات

“این است که با عمیق غم و اندوه است که ما به اشتراک بگذارید که ما ستایش, شوهر, سکس پدر و پدربزرگ وس Unseld گذشت مسالمت آمیز امروز صبح احاطه شده توسط خانواده به دنبال طولانی جنگ بهداشت اخیرا با پنومونی” بیانیه ای گفت:. “او سنگ از خانواده ما بسیار اختصاص داده شده پدرسالار که reveled در بودن با همسر و فرزندان و دوستان و هم تیمی. او قهرمان ما و عاشق بازی کردن و کار در سراسر بازی بسکتبال برای شهرهای بالتیمور و واشنگتن شهرستانها و او با افتخار در قفسه سینه خود را برای بسیاری از سال است.”

تبلیغات

پس از بازی برای واشنگتن گلوله (در حال حاضر جادوگران) از سال 1968 تا 1981 Unseld القاء شد به مشاهیر Memorial Basketball Hall of Fame در سال 1988. در طول دوره زندگی حرفه ای او به رهبری گلوله به چهار NBA نهایی حضور و نقش محوری در حق رای دادن تنها عنوان NBA در سال 1978. پنج-زمان All-Star او یکی از دو بازیکن در تاریخ NBA (دیگر است Wilt Chamberlain) به نام MVP لیگ و تازه کار از سال را در همان فصل است. با وجود بازی در دهه های او باقی مانده است 12th پیشرو rebounder در تاریخ NBA با فک انداختن 13,769 حرفه ای تخته.

“وس Unseld یکی از مهم ترین بازیکنان دوران خود را” کمیسر NBA آدم نقره در بیانیه ای گفت. “NBA MVP و مشاهیر Memorial Basketball Hall of Famer وس بالا بازی با تسلط بر اصول. خود درایو رقابتی و فداکارانه رویکرد ساخته شده او را محبوب هم تیمی محترم حریف و یک بنای Washington Wizards حق رای دادن با او برنده مسابقات قهرمانی NBA. وس همچنین مجموعه ای از مدل کلاس یکپارچگی و حرفه ای برای کل NBA خانواده در طول نانامی به بازی به عنوان یک بازیکن و مربی و تیم اجرایی با واشنگتن و از طریق تعهد خود را به گسترش فرصت های آموزشی برای کودکان است.”

سابق NBA ستاره رکس چاپمن یکی از چند تن از اعضای NBA جامعه به ارائه تسلیت خود را در رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

“وس Unseld یکی از بهترین مردم من تا به حال لذت بردن از دانستن. او دوست من من کنتاکی homeboy و مربی است. دلخراش” او هنوز توییتی. “این gentlest از غول.”

تبلیغات
تبلیغات

او جان سالم به دختر کیم, پسر وس دختر-در-قانون ساناز نوه لیلا و وس و همسر خود را از 50 سال کانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de