مقابله با مهمان کارگران مسائل و ارسال آنها را به خانه شده است یک چالش عمده مواجه با دولت های مختلف دولت ها در طول coronavirus بیماری همه گیر. در میان نبرد در برابر Covid 19 کرالا دولت می تواند به طور موثر پاسخ به این اتحادیه دولت برای ارسال به کارگران مهمان به مکان های مادری خود.

از تاریخ 1 مه هنگامی که برای اولین بار Shramik قطار ویژه خود را آغاز خدمات کرالا ارسال می تواند نزدیک به یک لاخ کارگران میهمان. همانطور که در دولت کار وزارت اطلاعات در مجموع 99,827 کارگران مهمان چپ برای خود خانه متحده از 1 تا 30 مه. در مجموع 76 قطار ویژه اداره خدمات به کشورهای مختلف در طول ماه. بیشترین تعداد کارگران باقی مانده برای, West Bengal (23,561) در 19 قطار ویژه اداره می شود. در مجموع 13 قطار انجام خدمات به حمل و نقل 17,252 کارگران در حالی که 12 قطار انجام 15,608 کارگران به Jharkhand.

صدها نفر از کارگران از راجستان Odisha, Madhya Pradesh, Chhattisgarh, Uttharakhand, مانیپور تریپورا مگالایا آسام Mizoram و آروناچال پرادش بازگشت به محل بومی در قطار ویژه. تنها 47 کارگران از هند همچنین رفت و برگشت هر چند هیچ قطار اداره می شد و به دولت است.

زمانی که ملی مستند اعلام کرد در ماه مارس در هفته گذشته کار گروه دستور کار پیمانکاران به ارائه مواد غذایی و مسکن و دیگر امکانات اولیه برای کارگران میهمان. این گروه تشکیل شده واتساپ گروه ها و تماس با مراکز در مناطق به ارائه اطلاعات به کارگران در زبان مادری خود و برای جبران نارضایتی خود.

تنها آن دسته از کارگران که اصرار بر بازگشت به خانه ها فرستاده بودن. تعداد زیادی از کارگران هستند که در ادامه به ماندن در دولت با استناد به امکانات بهتر از جمله مواد غذایی و سرپناه.

هر چند کرالا برآورد شده است که نزدیک به سه میلیون کارگر, دولت است و نه شاهد نمونه از کارگران راه رفتن کمر خود را دور بومی متحده بدون آب و غذا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله